600 kilo zlata

In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

• M1k9

Nedoporučuji. Zodpovědně jsem si to 2x odseekoval. Dávám odpad. Hledal jsem něco za co bych mohl dát ubohou hvězdu. Nenašel jsem. Herci jsou extra neschopní. Hudba je extra protivná. 0/10(19.4.2012)

• LIVINGDEAD

Dobrodružný - akční film. Krásná příroda, drsná džungle a naháněčka. Bohužel, herecké výkony tragické, napětí skoro žádné a z takového prostředí se dal určitě vytřískat dobrý film!(18.1.2012)

Docela dobrý dobrodružný akční film. Naháněčky po lesích mě baví + krásná příroda džungle. Ale komedie to tedy určitě není... Dávám 6/10(12.3.2012)

Možná jsem měl nějakou slabší chvilku, ale mě se film líbil a docela dost. Nádherná prostředí džungle, napětí, celkem ucházející herci. No dávám 75% a doporučuji. Na zabití nudy naprosto ideální.(20.2.2012)

Tak po prvé toto komédia určite nebola. Film by bol viac než priemerny, keby ho lepšie domysleli. Prostredie, hudba, strih, kamera všetko sedi a dokonca aj herci. Nereálna je tam scénka, keď slepy odstreli dvoch či troch a každého na jednu ranu to je fakt sci-fi. Myslím, že film je napriek tomu podhodnotený. 3*(28.2.2012)