poster

600 kilo zlata

 • Francie

  600 kilos d'or pur

 • slovenský

  Honba za zlatým pokladom

 • anglický

  In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Zajímavá je grafika mizení úvodních titulků. První dojem po půl hodině je kladný. Pěkná příroda, povedená hudba, zatím dobrý děj akorát ti herci jsou nějaký divný. CITÁT - Málem nás kvůli tobě dostali......... Jenže pak už jde štěstí do háje, respektive do džungle a začíná haprovat i logická část děje. CITÁT - 600 kilo zlata je 600 kilo zlata......... Krokodýl ve 40 minutě má pěknou jiskru v oku. Bohužel film tu jiskru někde v tomto momentu ztrácí. A když už jsme mluvili o krokodýlech, jak to že se skupina lidí docela dlouho přesouvá řekou bez lodě, "pěšky" nebo spíš "plavmo" a nikde žádný krokodýl. Že by měli takové štěstí ? CITÁT - Sviňská džungle......... Dalších půl hodiny je ve stylu - když se to sere, tak se to sere - v této části je to nejnudnější. Pak to všechno vyvrcholí v tak podivnou a zajímavou skrumáž událostí, že jsem nevěděl, zda se smát, brečet a hlavně komu fandit. Snad nejzajímavější je střelec, který je slepí, ale jeho střelbu by mu mohl každý střelecký vidící profík závidět. Na konci filmu jsem začal usínat. Chvilkama jsem si myslel, že koukám na dokumentární snímek o přírodě. A vůbec, celé to vyvrcholení mi připadalo divné a možná i nespravedlivé.(23.4.2012)

 • ANTYCHRYST
  ***

  Dobrej nápad, ale špatně zrealizovanej. Příroda, zlato super, bohužel to je asi tak vše. Velká škoda .....(23.3.2013)

 • Ondr@932
  ***

  Docela dobrý dobrodružný akční film. Naháněčky po lesích mě baví + krásná příroda džungle. Ale komedie to tedy určitě není... Dávám 6/10(12.3.2012)

 • Kingjiri
  **

  Komedie to teda vůbec neni. Dobrodružný to vzhledem k putování v džungli docela je, ale čekal jsem víc napětí spolu s akcí. Právě na akci se nejvíc projevil pravděpodobně nevelkej rozpočet, takže je to na ní občas vidět a je jí tu po skromnu. Jinak to teda je natočený vcelku obstojně, a dá se to jednou vidět. Jenomže celkově snímek tak trochu vede od nikud nikam, stejně jako cesta hlavních hrdinů po džungli, protože příběh nepůsobí moc celistvě. Rád bych dal lepší hodnocení a podpořil tak evropskou kinematografii, ale abych byl fér, nemůžu dát víc, než dvě slabší hvězdy.(3.10.2011)

 • M1k9
  odpad!

  Nedoporučuji. Zodpovědně jsem si to 2x odseekoval. Dávám odpad. Hledal jsem něco za co bych mohl dát ubohou hvězdu. Nenašel jsem. Herci jsou extra neschopní. Hudba je extra protivná. 0/10(19.4.2012)

 • - Natáčení probíhalo na Guyaně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace