poster

600 kilo zlata

 • Francie

  600 kilos d'or pur

 • slovenský

  Honba za zlatým pokladom

 • anglický

  In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ondr@932
  ***

  Docela dobrý dobrodružný akční film. Naháněčky po lesích mě baví + krásná příroda džungle. Ale komedie to tedy určitě není... Dávám 6/10(12.3.2012)

 • LIVINGDEAD
  **

  Dobrodružný - akční film. Krásná příroda, drsná džungle a naháněčka. Bohužel, herecké výkony tragické, napětí skoro žádné a z takového prostředí se dal určitě vytřískat dobrý film!(18.1.2012)

 • Big Bear
  ***

  Srovnání s Krvavým diamantem (2006) se skutečně přímo nabízí a není to jen závěrem a podobnou vizáží hlavního hrdiny. 600 kilo zlata je celkem příjemným výletem do džungle Guyany v Jižní Americe. Ta džungle byla opravdu skvělá a se zvukem 5.1 jsem to všeliké šustění a švitoření měl opravdu kolem sebe jako ve skutečnosti. Asi bych tam v noci na šíro tak v klidu nekempoval při mručení jaguára.... Po krátkém úvodu se děj celkem svižně rozběhne až do momentu odletu ze základny prodejců zlata. Pak k veliké škodě ztrácí tempo a je to už jen takové plahočení (jak po scénáristické tak po režijní stránce) ke konci. Stačilo málo a bylo to dobré! Nicméně já jsem od toho Krvavý diamant nečekal, spíše dobrodružný snímek něco ve stylu Souboj o poklad Yankee Zephyru (1981) leč o poznání modernější, proto jsem nebyl zklamán. Kdo si chce v pohodičce shlédnout lehce akční dobrodružný snímek o lupičích zlata, ať jde v klidu do toho. Dávám tři zlaté cihly. * * *(6.12.2012)

 • kaposlav
  ***

  Tak po prvé toto komédia určite nebola. Film by bol viac než priemerny, keby ho lepšie domysleli. Prostredie, hudba, strih, kamera všetko sedi a dokonca aj herci. Nereálna je tam scénka, keď slepy odstreli dvoch či troch a každého na jednu ranu to je fakt sci-fi. Myslím, že film je napriek tomu podhodnotený. 3*(28.2.2012)

 • intro
  ****

  Možná jsem měl nějakou slabší chvilku, ale mě se film líbil a docela dost. Nádherná prostředí džungle, napětí, celkem ucházející herci. No dávám 75% a doporučuji. Na zabití nudy naprosto ideální.(20.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace