poster

600 kilo zlata

 • Francie

  600 kilos d'or pur

 • slovenský

  Honba za zlatým pokladom

 • anglický

  In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M1k9
  odpad!

  Nedoporučuji. Zodpovědně jsem si to 2x odseekoval. Dávám odpad. Hledal jsem něco za co bych mohl dát ubohou hvězdu. Nenašel jsem. Herci jsou extra neschopní. Hudba je extra protivná. 0/10(19.4.2012)

 • bourec
  ***

  60%.(1.4.2012)

 • Big Bear
  ***

  Srovnání s Krvavým diamantem (2006) se skutečně přímo nabízí a není to jen závěrem a podobnou vizáží hlavního hrdiny. 600 kilo zlata je celkem příjemným výletem do džungle Guyany v Jižní Americe. Ta džungle byla opravdu skvělá a se zvukem 5.1 jsem to všeliké šustění a švitoření měl opravdu kolem sebe jako ve skutečnosti. Asi bych tam v noci na šíro tak v klidu nekempoval při mručení jaguára.... Po krátkém úvodu se děj celkem svižně rozběhne až do momentu odletu ze základny prodejců zlata. Pak k veliké škodě ztrácí tempo a je to už jen takové plahočení (jak po scénáristické tak po režijní stránce) ke konci. Stačilo málo a bylo to dobré! Nicméně já jsem od toho Krvavý diamant nečekal, spíše dobrodružný snímek něco ve stylu Souboj o poklad Yankee Zephyru (1981) leč o poznání modernější, proto jsem nebyl zklamán. Kdo si chce v pohodičce shlédnout lehce akční dobrodružný snímek o lupičích zlata, ať jde v klidu do toho. Dávám tři zlaté cihly. * * *(6.12.2012)

 • LIVINGDEAD
  **

  Dobrodružný - akční film. Krásná příroda, drsná džungle a naháněčka. Bohužel, herecké výkony tragické, napětí skoro žádné a z takového prostředí se dal určitě vytřískat dobrý film!(18.1.2012)

 • Kingjiri
  **

  Komedie to teda vůbec neni. Dobrodružný to vzhledem k putování v džungli docela je, ale čekal jsem víc napětí spolu s akcí. Právě na akci se nejvíc projevil pravděpodobně nevelkej rozpočet, takže je to na ní občas vidět a je jí tu po skromnu. Jinak to teda je natočený vcelku obstojně, a dá se to jednou vidět. Jenomže celkově snímek tak trochu vede od nikud nikam, stejně jako cesta hlavních hrdinů po džungli, protože příběh nepůsobí moc celistvě. Rád bych dal lepší hodnocení a podpořil tak evropskou kinematografii, ale abych byl fér, nemůžu dát víc, než dvě slabší hvězdy.(3.10.2011)

 • - Natáčení probíhalo na Guyaně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace