poster

600 kilo zlata

 • Francie

  600 kilos d'or pur

 • slovenský

  Honba za zlatým pokladom

 • anglický

  In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • intro
  ****

  Možná jsem měl nějakou slabší chvilku, ale mě se film líbil a docela dost. Nádherná prostředí džungle, napětí, celkem ucházející herci. No dávám 75% a doporučuji. Na zabití nudy naprosto ideální.(20.2.2012)

 • Big Bear
  ***

  Srovnání s Krvavým diamantem (2006) se skutečně přímo nabízí a není to jen závěrem a podobnou vizáží hlavního hrdiny. 600 kilo zlata je celkem příjemným výletem do džungle Guyany v Jižní Americe. Ta džungle byla opravdu skvělá a se zvukem 5.1 jsem to všeliké šustění a švitoření měl opravdu kolem sebe jako ve skutečnosti. Asi bych tam v noci na šíro tak v klidu nekempoval při mručení jaguára.... Po krátkém úvodu se děj celkem svižně rozběhne až do momentu odletu ze základny prodejců zlata. Pak k veliké škodě ztrácí tempo a je to už jen takové plahočení (jak po scénáristické tak po režijní stránce) ke konci. Stačilo málo a bylo to dobré! Nicméně já jsem od toho Krvavý diamant nečekal, spíše dobrodružný snímek něco ve stylu Souboj o poklad Yankee Zephyru (1981) leč o poznání modernější, proto jsem nebyl zklamán. Kdo si chce v pohodičce shlédnout lehce akční dobrodružný snímek o lupičích zlata, ať jde v klidu do toho. Dávám tři zlaté cihly. * * *(6.12.2012)

 • Terva
  **

  Zajímavá je grafika mizení úvodních titulků. První dojem po půl hodině je kladný. Pěkná příroda, povedená hudba, zatím dobrý děj akorát ti herci jsou nějaký divný. CITÁT - Málem nás kvůli tobě dostali......... Jenže pak už jde štěstí do háje, respektive do džungle a začíná haprovat i logická část děje. CITÁT - 600 kilo zlata je 600 kilo zlata......... Krokodýl ve 40 minutě má pěknou jiskru v oku. Bohužel film tu jiskru někde v tomto momentu ztrácí. A když už jsme mluvili o krokodýlech, jak to že se skupina lidí docela dlouho přesouvá řekou bez lodě, "pěšky" nebo spíš "plavmo" a nikde žádný krokodýl. Že by měli takové štěstí ? CITÁT - Sviňská džungle......... Dalších půl hodiny je ve stylu - když se to sere, tak se to sere - v této části je to nejnudnější. Pak to všechno vyvrcholí v tak podivnou a zajímavou skrumáž událostí, že jsem nevěděl, zda se smát, brečet a hlavně komu fandit. Snad nejzajímavější je střelec, který je slepí, ale jeho střelbu by mu mohl každý střelecký vidící profík závidět. Na konci filmu jsem začal usínat. Chvilkama jsem si myslel, že koukám na dokumentární snímek o přírodě. A vůbec, celé to vyvrcholení mi připadalo divné a možná i nespravedlivé.(23.4.2012)

 • Tommassi3
  **

  "Když jdeš do akce s ozbrojenejma chlapama, vyhni se řečem o politice, jestli si chceš prodloužit život.." ;)(16.1.2015)

 • LIVINGDEAD
  **

  Dobrodružný - akční film. Krásná příroda, drsná džungle a naháněčka. Bohužel, herecké výkony tragické, napětí skoro žádné a z takového prostředí se dal určitě vytřískat dobrý film!(18.1.2012)

 • - Natáčení probíhalo na Guyaně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace