Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky

Mike Berg

Kostýmy:

Darion Hing
  • Terva

Zachraňte mě od Willyho !!!!!(18.7.2011)

• veronikav

Rodinné filmy o zvířátkách mám ráda snad všechny - ale tohle je fakt dost ubohé ...(30.3.2010)

Snaha přiživit se na známé a oblíbené značce z toho stříká na všechny strany. Škoda. Já měl původního Willyho rád a tohle si ta série nezasloužila.(17.11.2013)

• castor

Umělá kosatka, umělé emoce.. a žádný Michael Jackson!! První díl se vyznačoval tím, že byl z rodu těch jednoduchých, předvídatelně vyprávěných kousků, kalkulujících s jasně směřovanými emocemi. Přesto se divák přistihl, že hrdinům nejen ve vodě, ale i na souši, držel palce. Tohle je stejně přímočaré, ale mnohem mnohem tupější.(25.1.2014)

• MiaMoonlight

Prosím, už tu kosatku nechte být, žádné další záchrany!(28.5.2011)

• - Ve filmu se již neobjevila kosatka Keiko, hrdina předchozích filmů, jenž uhynul po vypuštění na svobodu do volné přírody na zápal plic 12. prosince 2003 v Norsku. (korbitch22)

• - Vo filme sa objavil aj legendárny kabriolet Škoda Felícia (1959 - 1964) v oranžovej farbe. Prišli ním dvaja "zlí chlapi", ktorých Gusov (Beau Bridges) konkurent najal, aby nakŕmili Willyho rybami otrávenými nemrznúcou zmesou. (J.J.1972)

• - Jedná se o jediný díl série, ve kterém si nezahrála žádná živá kosatka. (Žralok)