Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky

Mike Berg

Kostýmy:

Darion Hing
  • Stanley

Chudák kosatka Keiko už je dávno po smrti, ale filmové patlaniny s jejím odkazem vznikají dál.(10.4.2010)

• MiaMoonlight

Prosím, už tu kosatku nechte být, žádné další záchrany!(28.5.2011)

• Nach

Keiko je Keiko a Willy jako kvalitní rodinný film je pro mě pouze v číslech jedna a dvě. Trojka a teď i čtyřka už klesají hluboko do podprůměru a nezachraňuje to ani charismatický Beau Bridges. V první polovině devadesátých let šlo o senzační film, dneska tyto příběhy už ale bohužel zapadnou mezi desítku podobných filmů na podobné zvířecí téma. 30%(2.3.2013)

Snaha přiživit se na známé a oblíbené značce z toho stříká na všechny strany. Škoda. Já měl původního Willyho rád a tohle si ta série nezasloužila.(17.11.2013)

• Terva

Zachraňte mě od Willyho !!!!!(18.7.2011)

• - Jedná se o jediný díl série, ve kterém si nezahrála žádná živá kosatka. (Žralok)

• - Vo filme sa objavil aj legendárny kabriolet Škoda Felícia (1959 - 1964) v oranžovej farbe. Prišli ním dvaja "zlí chlapi", ktorých Gusov (Beau Bridges) konkurent najal, aby nakŕmili Willyho rybami otrávenými nemrznúcou zmesou. (J.J.1972)

• - Ve filmu se již neobjevila kosatka Keiko, hrdina předchozích filmů, jenž uhynul po vypuštění na svobodu do volné přírody na zápal plic 12. prosince 2003 v Norsku. (korbitch22)