Turné (festivalový název)

On tour

Komedie / Drama

Francie, 2010, 111 min

• Terva

Po filmu Bez kalhot jsem chtěl vidět něco z druhé strany opony. Jenže tudy cesta nevede. Tohle je ještě horší. Strašně nudný pohled do zákulisí francouzských umělkyň.(14.7.2012)

• d-fens

ocenenia : MFF Cannes 2010 - Najlepšia réžia (Mathieu Amalric)(19.9.2014)

• Houdini

Zlatá Palma - výběr(12.7.2010)

Hrozně dlouho jsem se nemohl s filmem "spojit". Chyběla mi postava, k níž bych mohl cítit nějakou pozitivní emoci, děj na plátně byl příliš roztříštěný, ani varietní čísla, která obvykle fungují, zpočátku moc nezabírala. Postupem času vás však film nechá proniknout blíž.(18.5.2011)

Francúzsky skrachovaný producent s množstvom dlhov v Paríži uniká do Ameriky,aby sa po čase vrátil do Francúzska so skupinou amerických striptérok a podniká s nimi turné po mestách,jedine v Paríži sa mu nedarí vybaviť žiadne divadlo,lebo nikto z tejto brandže mu už neverí.To je v skratke námet filmu Tournée.Príliž umelé prostredie,osamelosť všetkých postáv,najlepšia bola hudba na začiatku a na konci filmu.Videné v rámci FIFFBA 2011.(13.4.2011)