What If

The F Word

(Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Po tomhle filmu by i jeden mohl říci, že Kanaďanky jsou skutečně ošklivé… What If je sympatická romantická komedie se skvělým Daniel Radcliffem, příjemnou Zoe Kazan a talentovaným Adamem Driverem. Film se nám snaží ukázat zamilovaného kluka do holky, která ho bere jako kamaráda, jelikož má přítele – a jeho snahu o to, dostat se z friendzonu k ní do … (vy víte)! Spousta vtipů není zrovna za břicho popadající a některé situace jsou na hlavu praštěné, jelikož by šli opravdu jednoduše vyřešit, avšak jistá infantilnost se od romantické komedie očekává. Je to příjemné a tak nějak pro každého…za mně 70%.(15.2.2015)

Strašně mě tu překvapil Radcliffe, kterej sem myslela, že prostě umí zahrát jen Harryho Pottera za brejličkama. Musim říct ,,klobouk dolů", s jakou lehkostí, bezprostředně zahrál zamilovaného kamaráda. Vtipnej, přirozenej, ačkoli trošku by měl vylézt na sluníčko, je bledej jak kdyby zrovna spatřil v sobě Voldemorta. Jinak fakt super filmek, milej, dospělej, ale lehce koketující s pubertální nerozvážností.(6.2.2015)

Jajáj, mňa toto strašne bavilo. Daniel ma neskutočne prekvapil, parádny bol. Zoe tradične výborná, muzika veľmi pozitívna, dej odsýpal ... fakt krásna romantika - odporúčam.(8.12.2014)

Radcliffe mě opět okouzlil. Tak rychle se zbavit brejliček, bez žádného stříhání vlasů, či jiné změny image a rovnou do rolí, které dál pomáhají v nárůstu popularity. Zoe podruhé a znovu jí věřím vše, co pronese. Okouzlují holka. Strašně jsem se bavila a i když se jedná o nekonečně se opakující problém s láskou, v tomto případě si člověk není až tak jistý, jaký bude konec. I přes to, že si předem přál, aby kamarádství vyšlo, pak až uvidí onu dvojici?! Nedoufá v nic jiného, než milující happy end. Reálné a vtipné pojetí často ironického života.(7.9.2015)

Ježíš... to bolo také rozkošné.. Príjemná romantika v podaní dvoch sympatických bláznov vo mne vyvolala hromadu sentimentu, až som mala slzy na krajíčku. Krásne sa na nich pozeralo, ešte krajšie sa ich počúvalo a našlo sa aj veľa vtipných momentov, pri ktorých som sa nahlas zasmiala (za to može hlavne jeho praštený kamarát). Ale aj napriek zábave som stále myslela len na jediné – Bože, toho chlapa chcem! Ale kedže je Zoe fajn holka, tak som jej ho dopriala. A že jak im to seklo! Mohla som len ticho závidieť.(31.8.2016)