poster

What If

 • Kanada

  The F Word

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  Wallace: tak zní jméno kluka, který nejenže konečně zabil Harryho Pottera, ale navíc naučil Radcliffea výborně hrát!(15.2.2015)

 • Aknah
  *****

  Strašně mě tu překvapil Radcliffe, kterej sem myslela, že prostě umí zahrát jen Harryho Pottera za brejličkama. Musim říct ,,klobouk dolů", s jakou lehkostí, bezprostředně zahrál zamilovaného kamaráda. Vtipnej, přirozenej, ačkoli trošku by měl vylézt na sluníčko, je bledej jak kdyby zrovna spatřil v sobě Voldemorta. Jinak fakt super filmek, milej, dospělej, ale lehce koketující s pubertální nerozvážností.(6.2.2015)

 • lopata555
  *****

  Takže tvoja rada je byť záludný, nemorálny alebo úbohý. Tak to ti teda pekne ďakujem. Takto dajako poradil kamarát hlavnému hrdinovi čo má robiť zo svojimi citami k jeho zadanej sesternici. Tento miestami sarkastický pohľad na kamarátstvo ktoré prerastie k lásku som im zožral aj s naviákom. Prečo? Lebo som rojko. A toto presne zapadlo do môjho myšlienkové pochodu. Spoiler !!! Taký koniec som čakal, bol to koniec zo srdca, tak ako by to skončiť malo, žiaľ tak to v živote nekončí a človeku ostanú len spomienky ...(16.11.2014)

 • cheyene
  ****

  Občas některé vtipy hraničí s lehkou mentální retardací a trapností, avšak celkově tato romantická komedie působí příjemným dojmem, dobře se sleduje a příjemně se u ní relaxuje. Potěší Radcliffe (Harry Pottera jsem naštěstí neviděl, takže jsem neměl důvod v něm vidět tuto postavu více než úvodních snad 10 minut) a Zoe Kazan.(11.12.2014)

 • milka
  *****

  Já snad toho Radcliffa začnu v jeho post-potterovské kariéře ještě žrát. Čuch na nenápadné, ovšem žánrově vybroušené pecky, mu evidentně nechybí. Jasně, celá zápletka je strašně předvídatelná, jednoduchá a celý už jsme to viděli několikrát zpracovaný. Jenže už dlouho jsem to neviděl zpracovaný v tak scenáristicky nápaditém a upřímném kabátku, v němž se zábavně kulometnými dialogy rozhodně nešetří. Mezi Radcliffem a Zoe to navíc skvěle funguje. Normálně by to asi bylo za silné čtyři hvězdy. Kvůli efektu totálního překvapení a faktu, že už jsem se dlouho už žádné romantické komedie tak nepobavil, ale tu pátou prostě dát musím.(13.12.2014)

 • - Deborah Ann Woll, Rose Byrne a Rebecca Hall boli zvažované do hlavnej ženskej úlohy. (Sufferer)

 • - Scénář vznikl na motivy populární divadelní hry "Toothpaste" and Cigars od dvojice autorů T.J. Dawe a Michael Rinaldi. (Neffy)

 • - Hneď na začiatku filmu, presnejšie v čase 00:01:58, si Daniel Radcliffe štrngne uzavretou fľašou piva (je jasne vidieť vrchnák od piva), no v zápätí je vidno, ako pije z otvorenej fľaše. (Marry94)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace