poster

What If

 • Kanada

  The F Word

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ***

  Film, v němž je Harry Potter a žádné kouzlo.(7.1.2015)

 • harfuska
  *****

  Ježíš... to bolo také rozkošné.. Príjemná romantika v podaní dvoch sympatických bláznov vo mne vyvolala hromadu sentimentu, až som mala slzy na krajíčku. Krásne sa na nich pozeralo, ešte krajšie sa ich počúvalo a našlo sa aj veľa vtipných momentov, pri ktorých som sa nahlas zasmiala (za to može hlavne jeho praštený kamarát). Ale aj napriek zábave som stále myslela len na jediné – Bože, toho chlapa chcem! Ale kedže je Zoe fajn holka, tak som jej ho dopriala. A že jak im to seklo! Mohla som len ticho závidieť.(31.8.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Naprostá pohodovka. Na nic nehraje, je milá, vkusná, s naprosto skvělou muzikou. Prostě ukázka dobře napsané, zahrané a zručně zrežírované komedie. Daniel byl sladce roztržitý a Zoe, ta kupodivu hrála celkem normálně a přirozeně. Dohromady spolu tvoří ten naprosto ideální pár, co se ze začátku jen kamarádí. Ale jeden nikdy neví, jak to nakonec celé dopadne, že ano? Přece jen,co kdyby.....(15.11.2014)

 • misterz
  ****

  Taká príjemná, oddychová romantická drámička doplnená o pár humorných scénok. Na mňa to fungovalo, bavil som sa hlavne na Radcliffovi a Zoe - ich osobitý herecký prejav v spojení s humorne ladenými dialógmi a pár hláškami navodil celkom fajn atmosféru. Ako dvojke im to klapalo náramne. 70/100(9.2.2015)

 • cheyene
  ****

  Občas některé vtipy hraničí s lehkou mentální retardací a trapností, avšak celkově tato romantická komedie působí příjemným dojmem, dobře se sleduje a příjemně se u ní relaxuje. Potěší Radcliffe (Harry Pottera jsem naštěstí neviděl, takže jsem neměl důvod v něm vidět tuto postavu více než úvodních snad 10 minut) a Zoe Kazan.(11.12.2014)

 • - Napriek tomu, že prevažná časť filmu sa odohráva v Toronte, je možné si všimnúť hneď v niekoľkých scénach (00:07:40 – Wallace so synovcom sledujú horor, 01:19:20 – scéna v bare), že postavy nefandia "domácemu" hokejovému tímu (Toronto Maple Leafs), ale paradoxne ich najväčšiemu rivalovi – Montrealu Canadiens. (mclenin)

 • - Hneď na začiatku filmu, presnejšie v čase 00:01:58, si Daniel Radcliffe štrngne uzavretou fľašou piva (je jasne vidieť vrchnák od piva), no v zápätí je vidno, ako pije z otvorenej fľaše. (Marry94)

 • - Scénář vznikl na motivy populární divadelní hry "Toothpaste" and Cigars od dvojice autorů T.J. Dawe a Michael Rinaldi. (Neffy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace