poster

What If

 • Kanada

  The F Word

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ****

  Předvídatelné? Asi ano. Ale milé, veselé, dojemné? Určitě.(8.1.2015)

 • JohnCZ
  ****

  Hodně příjemná dramedy s roztomilou Zoe Kazan a překvapivě hodně neprkenným Danielem Radcliffem, jemuž jakoby tahle role byla šitá na míru. Skvělé je to jak po stránce komedie (některé slovní přestřelky a insidery hlavní dvojky neměly chybu), tak po stránce romantiky. A nebyla by to správná dramedy bez pečlivě namíchaného hudebního mixu, který se v tomto případě povedl nadmíru.(21.11.2014)

 • Psema
  *****

  Objektivně vzato je to spíš hezká osmička, ale konci se daří vydolovat emoce, všichni jsou naprosto přesní (Radcliffe v poslední době hrozně ruluje, Driver stabilně super, Zoe rozkošná) a Dowse nešetří nápady, takže si tam klidně jednu anticynickou pěticípici přihodim. "Sleeping feel-good film of the year"(19.10.2014)

 • heyda
  ***

  Pěkný romantický filmeček, na kterým bych vyzdvihl moji oblíbenkyni Zoe Kazan a také pěkné zpracování. Naopak bych trochu zkritizoval Radcliffa, kterýmu tato role moc nesedla. Druhou hvězdičku pak snižuju za scénář. Jako na vysoké škole se pohybuju už nějakých 6 let a neznám nikoho, kdo by se bavil takovým způsobem jako tomu bylo ve filmu. Myslím, že to bylo přehnaný. Ale co se atmosféry a pocitů týče, tak to vlastně funguje velmi dobře. Silné 3 hvězdy :)))(18.12.2015)

 • Chickenka
  ****

  Milý snímek, který ničím moc nepřekvapí, možná až na Adama Drivera a jeho hlášky.(18.10.2014)

 • - Hneď na začiatku filmu, presnejšie v čase 00:01:58, si Daniel Radcliffe štrngne uzavretou fľašou piva (je jasne vidieť vrchnák od piva), no v zápätí je vidno, ako pije z otvorenej fľaše. (Marry94)

 • - Pôvodne boli do hlavných úloh obsadení Casey Affleck a Mary Elizabeth Winstead, ale filmári neskôr rozhodli, že by mali obsadiť mladších hercov. Preto je trochu ironické, že Zoe Kazan, herečka, ktorá nahradila Mary Elizabeth Winstead, je v skutočnosti staršia ako Winstead. (Mathew234)

 • - Počas nakrúcania v Dubline strávil Daniel Radcliffe večer na párty s futbalistami Dublin Minor Gaelic v dome, v ktorom oslavovali víťazstvo na All-Ireland Minor Championship. Avšak ďalšie ráno bol na pľaci o ôsmej. (Mathew234)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace