poster

What If

 • Kanada

  The F Word

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Irsko / Kanada, 2013, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ***

  Skvělý film pro každého fanouška zdravé výživy a konverzace o hovně, o obém se tu dozvíte věci, které už nikdy nedostanete z hlavy. Pokaždé, když usednu na mísu, začnu přemýšlet o množství nestrávených výkalů v Elvisově střevech. Pokaždé, když do sebe začnu cpát salát s nízkotučnou mozzarellou, fantazíruju nad tím, jak asi chutná Bláznovo zlato. Tenhle film mi dal duševně víc, než by se na první dojem zdálo.(16.4.2015)

 • Kaluž
  ***

  Film je docela fajn, taková nenucená romantická patálie na staré známé téma, ovšem ten Radcliffe je neuvěřitelný poleno. Škoda, nebýt jeho dřevnatého projevu, koukal z toho bodík navíc.(4.5.2016)

 • DwayneJohson
  ****

  Naprostá pohodovka. Na nic nehraje, je milá, vkusná, s naprosto skvělou muzikou. Prostě ukázka dobře napsané, zahrané a zručně zrežírované komedie. Daniel byl sladce roztržitý a Zoe, ta kupodivu hrála celkem normálně a přirozeně. Dohromady spolu tvoří ten naprosto ideální pár, co se ze začátku jen kamarádí. Ale jeden nikdy neví, jak to nakonec celé dopadne, že ano? Přece jen,co kdyby.....(15.11.2014)

 • baribal
  ****

  Přestávám v Radcliffeovi spatřovat Harryho, ale herce, který dokáže dobře zahrát lehce jebnuté charaktery. What If není nic originálního nebo invenčního, naopak si bere to nejlepší z žánrových filmů a dobře to vše mixuje dohromady. Bylo to vtipné, dramatické i romantické rovnoměrně bez nějakých klišoidních nebo kýčovitých scén. Příjemný a umírněný film.(6.4.2015)

 • Ramirez85
  ****

  Takovej schovanej filmeček tenhle What If je a jaká se z toho vyklubala příjemná konverzačka, až by nebylo od věci si některý ty fráze zapamatovat a v příhodným okamžik je použít :-) Teda ne, že by se tu pronášela nějaká životní moudra (chraň bůh), ale na dvojici Chantry-Wallace se zatraceně příjemně kouká, Radcliffe každou svou další rolí potvrzuje, že škatulku "Harry Potter" odhodí dřív, než byste řekli famfrpál ;-) Plus skvělý soundtrack, plus krásný Dublin, plus pro mě, hororovýho fanouška, velký poster Sinisteru na jednom z dublinských autobusů :-) Fajná záležitost, ale Fool's Gold vypadal ale hodně nechutně, jen o něco méně, než okurky v trojobalu... :-)(4.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace