Trik

• Polsko

Trick

Komedie / Akční

Polsko, 2010, 95 min

Mi se film dost líbil a nemůžu souhlasit s uživatelem CorteX, že poláci mají špatné režiséry. Trik není vůbec špatný film a hlavně v ději se odehraje spoustu překvapení i když jednu znich je trošku naivní. A jsem hlavně rád, že jsem v programu cinestaru našel taky evropský film. Snad to není naposled a bude se to opakovat častěji.(15.8.2010)

Poliaci praveze ukazuju, ze stale patria k europskej spicke a robia technicky prvotriedne filmy. Ked sa k tomu prida humor a dobre herecke vykony, tak sa nemusia hanbit film vysielat aj v zahranici. Rozhodne lepsi nez Kajinek :DDDD(31.10.2011)

Nemůžu si pomoct, ale ta polština mně přijde, jako taková prapodivná ostravská pa-čeština. Kolikrát jsem si i řikal, jestli ty titulky sedí k tomu, co tam ti herci říkali. Nicméně Polsko a Akční, to mě zaujalo a tak jsem se do filmu okamžitě pustil. Nakonec z Akce se stal Thriller, ale nápad pořád držel kvalitu. A nakonec těch 95 minut stálo za to, aby film zaujal. Možná film není dokonalý a závěr mi přišel dost odflákle, ale pořád to má něco do sebe a říkám si, proč takové nápady nemají i Češi.(18.3.2012)

Celkom dobry film, az na vela veci, ktore su dost pritiahnute za vlasy.(4.7.2011)

Pokud tento film srovnáte s českou tvorbou, budete si přát aby alespoň jednou se něco podobného natočilo i u nás. Film je možná taková lepší televizní tvorba ale je rozhodně kvalitnější něž Kajínek.(15.8.2010)