Trik

• Polsko

Trick

Komedie / Akční

Polsko, 2010, 95 min

Poliaci praveze ukazuju, ze stale patria k europskej spicke a robia technicky prvotriedne filmy. Ked sa k tomu prida humor a dobre herecke vykony, tak sa nemusia hanbit film vysielat aj v zahranici. Rozhodne lepsi nez Kajinek :DDDD(31.10.2011)

Celkom dobry film, az na vela veci, ktore su dost pritiahnute za vlasy.(4.7.2011)

Mi se film dost líbil a nemůžu souhlasit s uživatelem CorteX, že poláci mají špatné režiséry. Trik není vůbec špatný film a hlavně v ději se odehraje spoustu překvapení i když jednu znich je trošku naivní. A jsem hlavně rád, že jsem v programu cinestaru našel taky evropský film. Snad to není naposled a bude se to opakovat častěji.(15.8.2010)

Viděno v původním znění s anglickými titulky ~~~ Spokojenost. Intriky, promyšlenost, nenudil jsem se a bylo to zajímavé. Jediným mínusem je tak televizně levné zpracování. ~ Že to u nás šlo v kinech, vůbec nevím. Ale dovolím si pochybovat, že to půjde do TV a pokud, tak leda na ČT2. V hlavním čase by se to totiž vedle těch českých parodií na telenovely a filmy minimálně vyjímalo.(20.11.2011)

Pokud tento film srovnáte s českou tvorbou, budete si přát aby alespoň jednou se něco podobného natočilo i u nás. Film je možná taková lepší televizní tvorba ale je rozhodně kvalitnější něž Kajínek.(15.8.2010)