Město v plamenech (TV film)

Heat Wave

Eric Allaman

Charles Arthur Berg

John Blizek
  • Naslund

Člověk by čekal, že katastrofickej film bude stát nějaké peníze, ale takovejhle film si může natočit každej, kdo má kameru, žlutej filtr, pár kamarádů, kteří ani nemusí umět dobře hrát a děcko, které by mu napsalo scénář. Co mě nejvíc iritovalo nebyly díry ve fyzice, které už jsem zvyklej tolerovat, ale psychologie záporáků. Slovo psychologie je přehnané... spíš jde o jediný instinkt záporáků, který jim říká, že když jsou prachy, k čemu pak život. Jak vůbec se může člověk o inteligenci pytlíku piškotů dostat k technologiím, které by dokázaly vyhladit LA. Ale nejhorší na tom je asi to, že takové filmy kupují české televize, místo toho aby lidem pustili něco normálního.(26.10.2010)

• oveckaoa

Typický katastrofický film se vším všudy nic co v televizi neuvidíte typický tv film.(8.7.2010)

• Tunri

Nejhorší na světě to nebylo. Ale scénář byl takový... zvláštní. 23% asi plně sedí, pokud nemáte vyloženě náladu na mizerný film, ani si ho nepouštějte.(14.12.2015)

• WoWoW

Jednou bych si přál, aby se v Americe jednoho krásného dne všichni probudili a zapomněli na to, jak prznit žánr katastrofických filmů. Proboha když mám akorát scénář vytažený odněkud z popelnice, kameru kvality latinsko-americké telenovely a zvláštní efekty, co bych vyrobil i já, tak netočím film o nějaké velké katastrofě. Natočil bych drama, kde vše bude záležet na hercích a na tom jestli dokážu z toho záchodového scénáře něco přetvořit. Takže i o Městě v plamenech si myslím, že i předabovat to do češtiny je přehnaný luxus.(25.10.2010)

• route60

Huahahahahahahahahahahaha to že je dramá? né není ale špatný vtip.(13.11.2011)