Město v plamenech (TV film)

Heat Wave

John Blizek

Scénografie:

Travis Zariwny
  • moviefan4

Ja osobne mám rád B-čkové horory a katastorifické filmy. Ale keď už si pozriem nejaký B-čkový katasrtofický film, musí ma aspoň zabaviť. Nevižadujem perfektné efekty ale potrpím si na dobrom deji. Škoda že Mesto v plamenech malo iba dobrý nápad ale veľmi zlú realizáciu. Vo filme sa veľmi rozprávalo a skoro nič nedialo. 84 minút je dosť na niečo takéto. 1* dávam za zábery horiaceho mesta. Nič viac nič menej.(11.10.2015)

• RetroMan

Na těchhle filmech je úžasný, jak se nechá za pár dolarů vytvořit iluze katastrofického filmu. Mně se docela tyhle levný prkotiny líbí, člověk se pobaví. Sídlo kalifornské guvernérky bylo skvělý, úplně jsem si v té pidikanceláři představil Arnolda. Další zajímavostí bylo, že všechny kancelářské přístroje byly vypnuté a nesvítily, obrazovky počítačů chrlily nesmyslná čísla a grafy. O počítačově vytvořeném ohni (i když asi byly použity i skutečné záběry z lesních požářů v Kalifornii) a detonace způsobené roztřesením kamery ani nemluvě. Musím obdivovat herečky, protože naučit se takový text a ještě ho odříkávat nad nic neříkajícími tabulkami, je skvělý výkon (a hlavně jim to slušelo). Krásný bylo sledovat ty charaktery postav. Sice bylo vidět, že se nikdo ani nezapotil, což byla škoda. Nakonec se náhlý a nevysvětlitelný vzrůst teploty vysvětlí nahromaděním methanových plynů, za které může těžba ropy a zemního plynu v jižní Kalifornii. Největší bombou bylo, že ty dvě holky v laboratoři B, na které nezbývají peníze, se zabývají vyřešením problémů celosvětového hladu?!?!(23.8.2012)

• Pepinec

V plamenech by místo LA měl skončit kompletní štáb, a to včetně člověka, který scénáristovi prodal propisku. Takhle špatně nevypadám ani já po čtrnácti dnech v horách bez jídla a sprchy, což je naprosto šokující zjištění, protože jsem si doteď myslel, že nic strašlivějšího než odraz sebe samotného po čundru v zrcadle už nikdy neuvidím...(22.8.2012)

• Elleannie

Tohle mi přišlo jako špatný vtip. Něvěřila jsem, že někdy uvidím film, který se mi bude až tak moc nelíbit. Herci, pokud tedy opravdu hráli, byli vážně hrozní, místy mi to přišlo až směšné, pž jsem jim to jejich svírání se v bolesti a předstíraný strach ani trochu nevěřila. Určitě už to nechci nikdy vidět.(31.5.2011)

• oveckaoa

Typický katastrofický film se vším všudy nic co v televizi neuvidíte typický tv film.(8.7.2010)