• etienne

I. seria - 35%, II. seria - 60% (po troch častiach)(3.9.2011)

Tak ohraný téma - a přesto pobaví. I když k dokonalosti chybí mnoho, na tenhle seriál se kouknu ráda znovu. Hodně vtipné a sympaticky podané. PS: freddyho komentář je zajímavý a výstižný.(25.10.2010)

Videl som prvých šesť epizód a ďalšie už ani nepotrebujem. Ide o priemer(v tých lepších častiach seriálu) po všetkých stránkach. Ďalší pohľad do americkej školy kde sa looser chce dostať pod sukňu najväčšej kosti na škole(aké originálne). Je tu aj ten neohrabaný kamoš, ktorí vie ako a kedy povzbudiť, nie futbalový, ale basketbalový tým a samozrejme šiplaný rodičia. Vlastne si to zobralo niečo a možno aj všetko z ostatných teen komédií a natrieskalo do tohto seriálu. Prirátajte si tú cool modernú hudbu čo frčí na MTV :( a máte vymaľované. Kopia Superbadu sa snaží no s ničím originálnym to ťažko vyhrá. A pritom trailer bol taký skvelý. 50% a tom som prižmúril jedno oko.(3.8.2010)

RJ Bergera jsem si zamiloval už v prvním dílu a vydržel jsem epizody z jeho středoškolského života sledovat až do konce. A vždy jsem se bavil a užíval si to. Zatímco film Superbad (k němuž je tento seriál přirovnáván) mě nezaujal a dal jsem mu jednu hvězdu, tak tohle je něco naprosto jiného. Hlavní postava je naprosto perfektní a dokonalá (a přitom to není žádný hezounek, ale to mi nezabránilo v tom si RJe oblíbit) a vedlejší postavy celý příběh pak dokonale doplňují. A mluvím-li o vedlejších postavách, pak mám na mysli čtyři lidi, bez kterých by tenhle seriál nebyl tím, čím je. Nabušený krasavec a hráč basketbalu Max, jeho krásná dívka Jenny, do níž je šíleně zamilovaný i RJ, a potom RJovi kamarádi Miles (nemotorný, obtloustlý, ujetý a šíleně nadržený) a Lily (která je do RJe zamilovaná a touží po sexu s ním snad už od školky). A nesmím samozřejmě zapomenout na výchovného poradce, který mě vždycky svými radami zaručeně pobavil. Tohle je zkrátka výjimečný teenage seriál z produkce MTV, který stálo za to vidět a na který stálo za to se těšit. Je to perfektní, je to dokonalé, je to vtipné, je to ujeté, a je to fajn a vždycky to dokáže navodit dobrou a optimistickou náladu. Určitě si tenhle seriál ještě několikrát pustím a budu doufat, že se dočkáme i druhé série, a případně pak dalších sérií. Dvanáctý díl totiž skončil zajímavě a atraktivně a rád bych věděl, jak to vlastně s Lily dopadlo. Za sebe říkám, že tenhle seriál si zaslouží nejvyšší hodnocení, a také mu ho uděluji. Je to za pět hvězd.(1.11.2010)

RJ a Milese jsem si oblíbil hned první díl a okamžitě jsem dokoukal i druhou sérii bez titulek. Je to pecka z americké střední která Vás prostě chytne a baví až do konce. Doufám že už se natáči a nebo minimálně chystá 3 série protože tohle je fakt pecka (: Ačkoliv to každýmu nemusí sednout(11.12.2011)