poster

Ojos de Julia, Los

 • anglický

  Julia's Eyes

Mysteriózní / Horor / Thriller

Španělsko, 2010, 112 min

Režie:

Guillem Morales

Scénář:

Guillem Morales

Kamera:

Óscar Faura

Producenti:

Guillermo del Toro
(další profese)
 • Cervenak
  *****

  Nielen excelentný horor/thriller, ale celkovo jeden z najlepších filmov, aké som v poslednej dobe videl. Prvotriedna, sústredená filmárčina.(25.7.2011)

 • sochoking
  ***

  Ten vrah na konci sa snažil až prehnane zatínať zuby, že namiesto toho, aby vyzeral čo najpsychopatickejšie, tak naopak, vypadal ako úplný dement !(15.12.2011)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Kam ti Španělé na to chodí? To je jedna pecka vedle druhé. Vždy ten samý vzorec - skvělý nápad, kvalitní filmařina, OBSAZENÍ a herecké výkony. Výsledkem jsou filmy, které plně atmosféry napínají jako struny (Mientras duermes, La Cara oculta, Los Cronocrímenes, El Orfanato). Zkoušeli jste si někdy byť jen představit, že jste přišli o zrak? Že nic nevidíte a máte pocit, že někdo cizí je ve vašem domě a tiše vás sleduje? Ne? Vyzkoušejte Juliiny oči! ;)(14.10.2012)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Zpočátku jsem si říkal: "Bože, to je zas ten typ filmu, kdy ona vidí všude vraha, nikdo ji nevěří a nakonec zjistíme, že to vraždí ona :-) Ale není tomu tak, film mne příjemně překvapil, posledních 30 minut je napětí a akce a navíc horror končí špatně. Tedy alespoň pro hlavní představitelku, takže dávám 70%(6.5.2011)

 • Shushika
  *****

  Španělská fincherovina No. 1. Už dlouho jsem neviděl tak přesné vedení divákových emocí skrze obrazy a jejich od/za-krývání jako tady. Jsou to sice tři filmy v jednom, ale rád nad tím zavřu oči.(17.10.2011)

 • - Belén Rueda si v tomto snímku zahrála dvojroli obou sester - dvojčat Julie i Sáry. (dex2man)

 • - Jedná o další horor produkovaný slavným režisérem Guillermem del Torem. Právě on si vyžádal na základě předchozí úspěšné spolupráce na snímku Sirotčinec (2007) Belén Ruedu v hlavní roli a kameramana Óscara Faura. (dex2man)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace