Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

• SK název

Smrtiace medové týždne

Mysteriózní / Drama / Krimi

USA, 2010, 89 min

Paul Shapiro

Michael Lohmann

Ještě před hodnocením filmu musím napsat, co mě pobavilo - TV Barrandov tento film pustila v rámci nedělních "pravdivých příběhů" jenže film nám oznámí, že "následující příběh je smyšlený“… :-) Jediný důvod, proč jsem vůbec o tento film zavadil, byla Summer Glau, kterou mám rád. A zde veškerá pozitiva snímku končí. Příběh je tak průhledný, že prakticky ze začátku uhádnete, co se vlastně na té lodi stalo. Nemám rád filmy, kde si scénárista honí… ehm… triko a píše stylem "ha, to mám dobrý scénář, tolik dvojsmyslných vět, no to není možné, aby někdo odhadl konec…“ Opravdu, ta šokující pointa byla hodně, hodně trapná. Jinak ale se snímkem nemám větší problémy. Na TV film je to poměrně slušně obsazené i natočené a jak říkám, pro Summer Glau mám opravdovou slabost… takže za ni dávám o jednu hvězdu více. 50 %.(16.11.2010)

• MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.)(6.1.2014)

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

• stration

Naprosto debilní dialogy, hromada kiksů a nelogické jednání postav. Ale dívat se na to jedním okem dalo.(25.8.2010)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)

• Illy

Největší sranda byla to nehybné moře v oknech kajuty.. Štronzo!:-))(14.11.2010)

• FireTight

Další film z barrandovského cyklu "Pravdivé příběhy" a opět další podprůměrný thriller na nedělní večer. Naprosto nesympatické postavy, Maďaři nevypadající jako Maďaři, dialogy plné klišé ("Víte, já jsem také přišla o manžela...") a milionkrát slyšených věcí, klasický americký happyend, který vlastně skončil tak, že jsme se dozvěděli, že šanci na zatknutí Ross tu je, ale to bylo tak všechno. A hlavně naprosto nesympatická agentka FBI, která očividně sežrala všechno kriminalistickou moudrost světa, i když tam přeci byla pouze na dovolené! Ty její rady, postřehy a poučky mě občas dostávaly vážně do kolen... Za co tedy ty dvě hvězdičky? Za hezkou výletní loď a... a.... a za hezkou výletní loď.(15.11.2010)

• Hapretor

Dost nudné. Kouknul jsem na to jen kvůli Summer Glau, která mě dost zaujala ve filmu a seriálu "Serenity" (Firefly) a ještě více v seriálu "Sarah Connor Chronicles". Ten její manžílek byl total debil. Dobře, že mu nehodila kruh. Ty tři kreténi dostatečně nesympatičtí. Na zabití času ok. Závěr byl přímo "šokující".(8.6.2013)

Film s opravdu pochmurným dějem, který rozhodně nenadchne. Hodnocení by si asi zasloužila jen Summer(kvůli které sem se na film vůbec podíval) za promenádu v plavkách a její krásné smutné oči.(6.1.2014)

• Autogram

Pamätáte si alebo nepamätáte...? -- Do čoho sa to musí moja krásna terminátorka namočiť?(3.5.2013)

• Pitryx

Původně jsem chtěl něco málo hodnotit kladně, možná by to něco hodilo, ale za ten podrazácký závěr ani náhodou. 201401060000/0000(31.1.2014)

• LordMalak

Nuda, nuda, nuda. A Summer Glau v plavkách.(27.8.2010)

Příjemně nenáročný film, který vás nenasere, což je jeho hlavní deviza.(31.1.2012)

• wodnar

Neuveriteľne zdĺhavý a nudný nekonečný film bez prekvapujúcej zápletky. Fakt som trpel do konca len preto, čo z toho nakoniec vyplynie. No a záver bol ešte nudnejší ako sa dalo čakať.(3.2.2013)