Ztracená budoucnost

(TV film)
  • USA The Lost Future (více)

Píše se rok 2510, svět zničila apokalypsa. Pro skupinu lidí, kteří přežili, začíná skutečný boj. Obnovené pravěké džungle, lesy, mokřady a pouště zničily všechny stopy po lidské civilizaci. Snaha obnovit lidskou rasu, která by dominovala Zemi, nebude jednoduchá. Brání jim v tom totiž geneticky zmutovaná zvířata i tajemné nemoci. (Filmbox)

tartan

Náhodou som to zapol v TV a nevidel som to teda celkom od začiatku (niežeby som o niečo podstatné prišiel), ale bolo to také príšerné a môj úžas nad týmto veľdielom filmovej či televíznej dementnosti bol taký veľký (nie menší, než keď som zistil, že tam hrá Sean Bean - to snáď vážne nemá zapotreby), že som sa z toho úžasu ani nestihol spamätať a už bol (chvalabohu) koniec. Skutočná čerešnička na torte tejto príšernosti je distribučný názov - prečo tam je 2012, tak to by snáď nepochopil ani Albert Einstein. A že prečo tá jedna hviezdička? Ani neviem. Snáď za ten úžas ;-) ()

LAZARUS111

Je to TV film to je jasné, málo nákladový ale aj napriek tomu to má docela dobrý príbeh až na to že je strašne rýchly, hlavne na konci. Lepšieho režiséra, scenáristu a niekoľko miliónov naviac a mohlo to byť lepšie. ()

Avicii

Zpočátku jsem si myslel, že sleduji film o nějakých neandrtálcích, ale pak se na scéně objevili zmutované příšery a začalo se konečně něco dít! Hrstka odvážliců se vydává na nebezpečnou výprávu za záchranu svého kmene i přes veškeré potíže se jim podaří nakonec uspět a zachránit tak svůj kmen. Tento film není zas tak špatný, přesto že má tak nízké hodnocení tak se na něj dalo koukat a s rokem 2012 tento film nemá vůbec nic společného. ()

Dexter666

No teda aj na TV film to žiadne veľdielo nie je. Zhovadilosť, ktorú ale urobil distribútor prekladom originálneho názvu volá po žalobe. Fajn kulisy/výprava, aký-taký dej (na TV film)... Sean Bean by mal ale role voliť opatrnejšie, toto je pod jeho dôstojnosť... ()

brasek

Ďalší TV film, ktorý patrí do kategórie tých, ktoré môžu ublížiť. Chudobný dej, trápne scény, bez myšlienky... ()

Scaevola

Ach jo... mne také upoutá každá blbůstka, která okatě vykrádá všechno možné (ano, zdravím Boromira a skuruty) a nestydí se za efekty a styl Syfy Channelu (což nemusí být nutně špatné). Jak by dopadl případný seriál těžko soudit, ale jaksi jsem postrádal nosou linii delšího příběhu, když se hlavní záporák odporoučel už tady. ()

Perunwit

To je ale žumpa. Bobromil se svými 150cm v kohoutku a vyrazem Mad Maxe po lobotomii pobíhá po louce s Lukem a skajwolkrem, teda bandou odborářskejch pitomců. Ty zdrhaj před "bestijema" což sou všežravý humusáci z místní vápenky. Dost dobrej biják třeba při výrobě domácí tlačenky, nebo drbání se na zadku. ()

Henk

Očekával jsem katastrofický film,viděl jsem spíš dobrodružný snímek průměrné kvality.Spíš 2,5 ()

Sherman.X

Špatných filmů jsem pár viděl, tenhle k nim však podle mě nepatří. Slušná výprava, dobře vybraní herci... a ačkoliv jde o postapo, celý film se nese spíše v mírnějším tempu. Nejbližším filmem, který má nejvíce společných znaků s tímto, bych určil Já, legenda (neříkám všechny znaky, ale je ze všech mně známých filmů nejblíže). Co mě jedině trochu zaráželo, byla až božská síla žlutého prášku. Nečekal jsem mnoho kvůli nízkému hodnocení ČSFD a proto jsem byl překvapen a film mě bavil. Ad. název - Myslím, že autoři zamýšleli vodítko, kdy se nákaza rozpoutala, a to 2012, tedy rok, kdy apokalypsa započala. Příběh už je téměř o 500 let později. Tomu by zhruba odpovídal stav krajiny, kostela a města. - To jen takové mé zamyšlení nad názvem. Pro mě je tento film více než dobrým za daných příběhových okolností. ()

RoyBatty444

Budúcnosť nám darovala priemyselnú slobodu a chorobu premieňajúc ľudí v monštrá (zombie). Spracovanie je B-čkové ako aj zápletka a pozerať sa to dá len ako oddychovka pre fanúšika sci-fi dobrodružstiev. ()

Warapeidza

Chtěla jsem ti poděkovat, že jsi mě zachránil při útoku na naší osadu. Já jsem ale nikoho nezachránil. Ale mě ano, díky. ()

Pythonator

Sličné prsatice udržované maskéry i v postapo světě, kde není co žrát jsou jediný důvod proč se na to dívat. Fašistická koprodukce SRN-JAR mluví za vše. Celý film jsou všichni nadržení na nějaký žlutý prášek a s abstinenčními příznaky se ho snaží najít, aby si konečně zhluboka šňupli. Na závěr jsou už všichni tak sjetí, že ozbrojenci na koních sledují, jak záporák napíná luk a míří na pana vyvoleného, nehnou ani brvou a ve zpomaleném záběru sledují, jak pan vyvolený (mimochodem pěkně nagelovaný slizký neherec s unylým pohledem leklé ryby) hrdinsky běží sám vstříc střelci zasadit rozhodující úder. Mezitím se pochopitelně pokusí o sebevraždu k smrti unuděný Šón Fazola, který se celý film tváří, jako by si říkal: "Co jsem to já debil zase komsi podepsal za smlouvu? Příště už nebudu tolik fetovat a dám si větší pozor na výběr rolí." ()