poster

Tajemství sexappealu (TV film)

 • USA

  Science of Sex Appeal, The

Dokumentární

USA, 2009, 88 min

Hudba:

Didier Rachou
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raimok
  ****

  Tak zajímavej dokument, že jsem vydržel být vzhůru až do 01:10. Člověk se v něm dozví hodně zajímavých věcí, ale taky zjistí, že spravedlnost asi opravdu neexistuje. A z nějakyho důvodu tam navybírali asi nejhezčí lidi, co našli. Takhle průměrní Američani přece nevypadají. 72 %(9.2.2012)

 • Aelita
  ****

  Lidský mozek - to je začátek i konec sexappealu. ___ Dokument zkoumá poměr mezi instinktivním, podvědomím, přírodním a rozumovým, uvědomělým, civilizovaným projevem lidí v oblasti sexuálních vztahů. Nakonec se ukazuje, že i zde platí staré přísloví "rovný rovného si hledá", i když každý touží po desítce, ne-li rovnou po božském esu. Božský je však jen jeden - Eso Rimmer, ten z alternativního vesmíru.(10.2.2012)

 • Tom_Lachtan
  ***

  některé z "pokusů" bohužel místo výpovědní hodnoty vsadili na zbytečnou efektnost, stejně jako celý dokument, který si vybírá jen zlomek možných informací k předložení, víc psychologie by rozhodně pomohlo(3.2.2013)

 • igi B.
  ****

  Nesmyslnost smyslnosti etceteraatakdál... ;o[] . . . Jeden z módně >vědeckých< čili ryze biologický a v mnohém nelogický úhel pohledu. A o tom to je, stejně je naštěstí jenom jeden z mnoha! Dlužno ovšem uznat, že jako jistá rozumová součást vysvětlení >přitažlivosti< lidské docela poučný dokumentek, ALE... Stejně je ale ve skutečnosti vše pokaždé jinak, protože >každý< člověk je v různých konkrétních životních situacích a etapách >jiný< a většinou jsou to marné a jak se v budoucnu i často ukáže neperspektivní a přes všechnu rozumovou >vypočítavost< víceméně iracionální "věci lidské" co rozhodují a vše je nakonec jak má být, protože kdyby to tak být nemělo, tak by to bylo jinak a lidstvo jako civilizace by se nikdy nerozvinulo do dnešní kulturně-společenské podoby a nejspíš by už dávno vůbec někde v jeskyních bez srsti (...ach ta evoluce...) vymřelo, že... %-] . . . Tak každému co jeho jest, nezdolně >bádat< a nebrat ten "sexappeal" zas tak vážně - a k princeznám se nečuchá... :-} - - - P.S. Jo - a vžycky mě braly ženské se "sexy mozkem" - ne, ani jednu z paní Paroubkových nemám na mysli... %-[] - a jsem šťastný(?) singligista... ;o))) - - - - - (Poprvé viděno s notným nadhledem 8.2.2012 na >vysexovaném prosotru< , hodnocení 72., komentář zde jako třetí do pranice - 9.2.2012)(9.2.2012)

 • 2Hitman3
  ***

  Clověk ty věci co tam zmiňují tak nějak tušil, ale až když to vidí a slyší jasně definované, pak je vše jasné, srozumitelné a pochopitelné. Tak a teď jen vyrazit na "lov".(14.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace