Tajemství sexappealu (TV film)

Science of Sex Appeal, The

Dokumentární

USA, 2009, 88 min

Didier Rachou

Některé postřehy i experimenty byly docela podnětné, jiné až trapně nepřesvědčivé - nicméně jako celek je to biologický redukcionismus v nejděsivější podobě. :)(6.2.2012)

..."nevadí, že si škaredý, hlavne, že máš prachy..." - jj, ženy budú k výberu (sexuálneho) partnera pristupovať zákonite inak než muži, nakoľko dôsledky ich voľby bývajú pre ne závažnejšie. Popierať to, je ako popierať gravitáciu. No, a mnohé ďalšie rodové stereotypy-potvrdzujúce tvrdenia vám dokument predostrie a demonštruje experimentami rôznej kvality. Aj keď interpretácia výsledkov mnohých z nich kĺže po povrchu, jeden z tých zaujímavejších predsa len môžem potvrdiť - na dámskej jazde najviac flirtujú baby, čo sú dlhodobo zadané!!!...(12.2.2013)

Tak zajímavej dokument, že jsem vydržel být vzhůru až do 01:10. Člověk se v něm dozví hodně zajímavých věcí, ale taky zjistí, že spravedlnost asi opravdu neexistuje. A z nějakyho důvodu tam navybírali asi nejhezčí lidi, co našli. Takhle průměrní Američani přece nevypadají. 72 %(9.2.2012)

Clověk ty věci co tam zmiňují tak nějak tušil, ale až když to vidí a slyší jasně definované, pak je vše jasné, srozumitelné a pochopitelné. Tak a teď jen vyrazit na "lov".(14.3.2012)

Lidský mozek - to je začátek i konec sexappealu. ___ Dokument zkoumá poměr mezi instinktivním, podvědomím, přírodním a rozumovým, uvědomělým, civilizovaným projevem lidí v oblasti sexuálních vztahů. Nakonec se ukazuje, že i zde platí staré přísloví "rovný rovného si hledá", i když každý touží po desítce, ne-li rovnou po božském esu. Božský je však jen jeden - Eso Rimmer, ten z alternativního vesmíru.(10.2.2012)