poster

Noc v letadle

 • USA

  Overnight

Komedie / Romantický

USA, 2012, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ellise
  **

  Je to docela rychle plynoucí, příjemný film, který si na nic nehraje. Já ale nemůžu najít nic, co by mě na něm nějak víc zaujalo. Většina scén je plná dialogů, které v sobě asi mají nést nějakou hlubší myšlenku, pak přichází ale scény jako spláchnutí psa do záchodu, které mají diváka po dlouhé době pronášení mouder rozesmát. Možná právě proto je asi těžké jasně definovat žánr tohoto filmu, rozhodně je velmi zajímavý už tím, že se odehrává v letadle, ale nemyslím si, že bych si ho ještě někdy chtěla připomenout. 2,5*(7.3.2013)

 • ExpertAsie
  *

  Táhnoucí se nuda letadle a opět opakujííce se hollywoodské klišé.(8.4.2013)

 • Malarkey
  ***

  Vlastně se přiznám, že jsem myslel, že jakmile tenhle film začnu sledovat, tak radši po pár minutách přepnu na volební debatu Marka Vašuta s Michalem Kocábem. Kupodivu mi to ale přišlo super. Možná škoda, že se film snažil kombinovat záchodový humor parodií Připoutejte se prosím a konverzační romanci. To si autoři mohli odpustit, protože to ve své podstatě není ani jedno, spíš jenom jakýsi kompromis pro obě zúčastněné strany. Každopádně tři hvězdy si to ode mě zaslouží. Nebylo to vysloveně nejhorší a párkrát to fakt upřímně pobavilo.(23.1.2013)

 • bimbama
  ***

  Jednoduchá, ale přesto docela příjemná komedie. Taková večerní oddychovka.(25.3.2013)

 • rt12
  **

  Lepší dvě, chvílemi jsem se bavila a chvílemi nudila. Herci mě nijak neuchvátili, sympatický mi byl jen vousatý Arab a pes. Ale vyloženě špatné to nebylo.(19.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace