Noc v letadle

Overnight

Komedie / Romantický

USA, 2012, 80 min

• jasanka

No to si děláte srandu... Nejblbější film za dlouhou dobu, a to jsem se na něj tak těšila... Víc klišé už tam snad být nemohlo - Arabové, které každý považuje za teroristy, sex na záchodě, nafoukaná celebrita, pes na odlehčení... Neeeee. Navíc všechny postavy mi byly příšerně nesympatické. Vážně hrůza.(30.6.2016)

• hajner

Otravná kvázi romantika s otravnými postavami v jednom vzdušnom priestore.(4.11.2013)

Co všechno se taky může stát při jednom běžném nočním vnitrostátním letu můžeme vidět v této docela zvláštní a netypické americké komedii, která se tak trochu vymyká všem americkým komediím, které jsem dosud viděl. Zcela jistě v tomto mém vnímání filmu sehrává svou roli fakt, že se takřka celý příběh odehrává v letadle, což nebývá zrovna typické prostředí pro komedie. Kdybychom se bavili o katastrofických a akčních filmech, tak by to bylo něco jiného. V této komedii tak můžeme být například svědky toho, jak se namyšlený rapper změní v citlivého chlapa, jak může jeden někalikahodinový milostný vztah v letadle přesně kopírovat několikaletý vztah na pevné zemi, nebo jak může agresivního pilota letadla změnit jeho věřící kolega. A jako bonus zjistíte, kam jdou splašky z letadla a možná změníte názor na to, jak nebezpečné může být cestování letadlem s Araby. Ale bohužel musím konstatovat, že i když toto byla zajímavá komedie odehrávající se v letadle, přesto to není nic víc než průměrný konverzační a vztahový film, který mi zřejmě časem splyne s jinými filmy na podobné téma (a pokud si na tento film vzpomenu, tak to bude jen díky tomu, že se odehrával v letadle), a v tomto směru tedy nemohu hodnotit jinak než průměrně, což znamená tři hvězdy.(21.1.2013)

• Psycho.R

Slabej pokus napsat scénář, spolu se špatnými hereckými výkony.(11.2.2015)

• rt12

Lepší dvě, chvílemi jsem se bavila a chvílemi nudila. Herci mě nijak neuchvátili, sympatický mi byl jen vousatý Arab a pes. Ale vyloženě špatné to nebylo.(19.7.2013)