Bankovní lupič uteče z vězení, aby se pokusil vypátrat bývalého spoluvězně, který se na něho snaží svalit vinu z několika sériových vražd. Policie zahájí pátrání po uprchlíkovi, který se brzy stane veřejným nepřítelem č. 1. Pokud tři hlavní protagonisté zajdou jak nejdál dokážou, kdo z nich nakonec bude lovec a kdo kořist? (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Ide o akúsi klasickú francúzsku variáciu na trojuholník: dobrý väzeň, zlý väzeň a polícia.....francúzi túto krimi zamiešali veľmi vyvážene a pomerne akčne, takže ikeď s originalitou sa moc film nestretol a občas je hlavný hrdina akoby nadčlovek ( nezastaví ho nič, ani guľka v tele) dokáže navodiť dobré krimi-akčné pozeranie. ()

Jizni Tlapa

V úvodu měla kořist celkem našlápnuto a při přebíhání střech pražského panťáku jsem už doufal v poctivou čtyřhvězdu. Hlavní frajer a hlavní frajerka tvořili dokonalý herecký pár a hra na kočku a myš se jim jednoduše dařila. O to horší to bylo s ostatním osazenstvem a obzvlášť s příběhem, který byl kýčovitě drastický!!Adekvátních 60 % ()

Luk80

Tohle je víno !! Svižné krimi říznuté s dostačující dávkou napětí. Jednoduchý záporák, vždy pěkně oblečen, působí mile a přitom každého mate. V tom co dělá je nekompromisní a potřebuje toho víc a víc. Všechny postavy se mi moc líbily, prostředí krimu a jasné bitky, všechny ty honičky, závěrečný pozdrav z Maroka. Bombastyčnost !! ()

JohnSmith

Hodně slušný francouzský thriller s pěknou zápletkou a svižným tempem. Žádné velké hvězdy, jen dobře odvedená práce. ()

Kurikmoon

Hlavný hrdina toho nejako veľa prežil, ale za to, že to nebol "playboy k pohledání" som mu to prepáčil. A hlavne, tempo nepustilo. ()

Hollohlaway

Celkem ucházející krimi. Sice to podle mne Frantíci neumějí tak jako komedie, ale bylo to i přes některé topornější části scénáře (viz. tolikrát zmińovaný přespolní běh pana Nesmrtelného) dost napínavé, a ke konci to vysloveně gradovalo. Hlavní hrdina sice moc akčně nevypadá, ale je zahranej tak dobře, že mu i věříte, že ho žene vůle. Hlavní záporák je nechutně slizkej, a hlavní policajtka je chytrá a má notnou dávku francouzského šarmu. Ve výsledku i přes televizní formát to nebylo zlé, já se bavil. ()

shabazza

Taková bondovka po francouzsku, trošku říznutá Uprchlíkem a v hlavní roli mladší brácha Chucka Norisse. Nebo byl aspoň napůl nesmrtelný ... takový Connor MacLeod :-) Ale ve výsledku, když se ten gulášek zamíchal, tak to bylo docela koukatelné. ()

Wbcko

Film nabitý akcí, s nesmrtelným hrdinou v hlavní roli. Nic moc navíc, ale na sto minut zábavy to stačí a nebýt naprosto kýčovitého konce, snad i čtyři hvězdy by padly. ()

Kangaxx odpad!

Ale zasmial som sa statočne :-) Scenáristi museli ku koncu zapíjať ťažké drogy mrkvovou šťavou. Najlepší bol hlavný záporák, ktorý mal perfektnú vlastnosť, a to že nikdy nebežal a aj tak všetkých dobehol. Normálne pred ním utekáte cez les rýchlosťou 20km/h a ttrtko spraví tri kroky, upečie si špekáčky a ešte vás aj dobehne. Hlavný klaďas zasa ignoruje fyziológiu, dostane guľku do hlavy a normálne ide na hríby a ešte aj nájde tri praváky. Fakt namakaný film. ()

LuciusWlk

Francouzi se pokusily smotat akční snímek plný akce a srdcervoucích témat. Bohužel, se tak troch zamotali do vlastních myšlenek. Je zde až dost nelogických momentů chtě nechtě zesměšňujících jejich vlastní polici. V hlavní roli "Leskotka" před dvaceti lety, dobrák, který asi omylem vykradl banku a jeden úchylný masový vrah. Působilo to na mě spíše jako pilot k seriálu. Žádný akční zázrak se nekonal. ()

Lukoboss

Francouzský kriminálky si prostě drží vysokej standard, vždycky to má nějaký svoje kouzlo (a nemusí to být zrovna francouzštinou) a je to něčím jiný oproti americkým odrhovačkám. Úchyláckej padouch je tady přímo ukázkovej, klaďas je zároveň antihrdina a sličná vyšetřovatelka se nebojí jít proti proudu. Pak nezbývá, než to celý dobře uchopit, posadit do příjemnýho prostředí a máme z toho velice solidní snímek. ()

Chipsonator

Francouzské filmy mají svůj styl! A ten je jedinečný. A tento film to jen dokazuje. Příběh je zajímavý jak už to u těch francouzských filmů bývá. Herci neokoukaní, zajímavý no prostě francouzští herci. A hudba? V napínavých chvílích vám do toho hraje hudba jako z akční komedie. Prostě francouzský film. /78% ()

bloodline

Tak už aj Francúzi majú svojho hrdinu a lá Chuck Norris :) Začiatok navodí tú správnu akčnú atmosféru a zápletku, ktorá sa po čase obrúsi na tak trochu uletené, nelogické a zábavné akčné béčko až je ho škoda hlbšie a podrobnejšie rozoberať. ()

eagle-eye

Hodně za vlasy přitažená francouzská verze uprchlíka. Nejjednodušší útěk z vězení jsem ještě snad v žádném filmu neviděl, holt frantíci chtěli amíkům ukázat, že to asi tak komplikované není. Taky chtěli asi amíkům ukázat že to, co zvládl Ford ve 40-ti, zvládne Dupontel daleko hravěji i s tucty kilometry sprintu v 50-ti. Za to upřímně klobouk dolů. Celkově jsem se nenudil, slušný televizní akční thriller, kor na žabožrouty. ()

Hanys_

Natočit tohle naši tvůrci asi bych byl shovívavější. Ale od Francouzů jsem si navykl na určitou kvalitu v krimi žánru, takže jsem spíš zklamán než nadšen. První půlka ve vězení je sice výtečná, ale po útěku z vězení přichází co 10 minut nějaký scénaristický nesmysl. ()

vander19

Mám slabosť pre francúzske filmy z dôvodu, že nekončia vždy Happy Endom ako je to pri väčšine amerických a v poslednej dobe sa im daria pekné kúsky. Po hodine pozerania som mal chuť to pretočiť až na záver a zistiť čí toho slizkého spoluväzňa dostane.Akčnosť tohto filmu nemala chybu, ani sekundu som sa nenudil....Klasické už mi príde vo francúzskych filmoch, že asi každý správny Francúz je parkurista a preskakovať z budov, vlakov, idúcich áut je ich národný šport, ktorý ak neovláda herec tak si nezahrá, ale inak dobrá oddychovka na dovolenkový večer ()