Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

Drom

Lidské nápady neznají mezí a bylo samozřejmě jen otázkou času, než se něco takového objeví. Často ne příliš hezká děva se kroutí a vyzývá diváky k zavolání na předraženou telefonní linku s příslibem výhry nějaké koniny či sundáním toho či onoho, ukazuje povislou tetovanou kůži či kusem kovu zpitvořenou bradavku. Kombinace soutěže a erotiky, kdy soutěž je jen trapná zastěrka a vyhrát se nedá kravina dražší než celková cena hovoru volajícího, je přesně ten pořad pro nespavé úchyláky, nadržené floutky a opilce vracející se v podnapilém stavu z putiky. Přínos, krom vlhkého uspokojení některého z výše uvedených pošuků, je nulový, však ve svém vysílacím čase asi to nejatraktivnější. Jednu hvezdičku za ventilování komplexů pošahaných volajících, lepší, než když budou obtežovat dámy na ulici. ()

Zeck

Ty vole! Tento pořad je fakt jednička! Naprosté P-O-R-N-O! Zavoláte do TV a bude to stát asi jen 500 Kč, ale co se pak nestane. Dostanete naprosto vzrušující volbu jestli se chcete podívat co skrývá tajemná karta, nebo jak pevné kozy má moderátorka! "Dámy" jsou ale pokaždé jiné, jedny se nechtějí moc ukazovat, takže i když mají vysloveně napsané, že když volající nic neuhádné, musí něco sundat, serou na to a jsou oblečené až do konce. Jiné jsou zase nahé jen co začne pořad. Tyto dámy toho mají spoustu společného, všechny jsou z ulice, všechny jsou ploché a hnusné a všechny jsou totálně vymaštěné. Když jsem v deseti honil nad Peříčkem, bylo to pro mne porno největšího kalibru. Nezávidím dnešním desetníkům, že musí honit u tohodle! 15% ()

frashmaker

Tohle je tak neskutečně trapný, neobohacující a sebezničující pořad, že se tomu ta jedna hvězdička musí dát. Ztroskotalé prostitutky a pornohvězdy které nemají peníze a jsou na pokraji zoufalství zde moderují rádoby intelektuální vědomostní soutěž, založenou na tahání peněz z těch nejméně inteligentních lidí, z úchylů a nebo z těch, co nevědí co s penězi. Jestliže někdo čeká na telefonu 10 minut, zalatí za to 1000kč a pak vyhraje láhev tequily, tak to nepovažuji za nic hodnotného a jakákoliv televize si tento pořad přivlastní, automaticky u mě klesne do té nejhlubší spodnosti a špíny. ()

ElisD odpad!

Granulovaná extrudovaná blbost se spoře, přesto však stále, oděnou slečnou, méně či více umělou. I kdyby se vypnul zvuk, zůstane smutná podívaná a otázky mi přijdou ponižující - ano, ještě nikdo neuhodl a nevolá?? Dáme už jen 10 minut? Stále nikdo?? Já budu hodná, prodloužím vám čas o 5 minut, nikdo neví, jaké erotické slovo, taky se říká sřeba sexík, sexíček, se skládá z písmen SXE? ()

Holusacek

Úděsná hloupost,shlédl jsem 5minut a měl jsem až až.Tokovéto soutěže já nechápu,co když někdo vůbec nezavolá,tak tam ta striptérka stojí a vykládá dávno vykládané.Ještě štěstí,že to daly o půlnoci,aspon se na to nemusím moct dívat.=10% nevím proč něco takového vzniká,hodinu vkuse se na to dívat,by byl pro mě nadlidský výkon.Proč takto zkazit reputaci Primi Cool? ()