Graffitiger (studentský film)

Česko, 2010, 10 min

Libor Pixa

Libor Pixa

Jan Šuster

Jako milovník tygrů rozhodně nemohu jinak než za plný počet. Krásné po všech stránkách - animace, příběh, hudba. Dojemné hledání druhého tygra plné nápadů a ještě k tomu setkání s drakem! Prostě paráda!(24.12.2012)

46th KVIFF 2011 - THE FRESH SELECTION - THE PROMISING SIX - Fresh Selection - Šest filmových nadějí (Graffitiger / GRAFFITIGER / Graffitiger) - Velmi milé... - Ke shlédnutí ZDE - 12. 9. 2011 - 75%(12.9.2011)

Ačkoliv jsem si v počátku vzpomněla na tuto reklamu běžící v skotských kinech, musím říct, že přesně takhle si představuji originální krátkometrážní film. Nápad postavit celý film na graffiti tygrovi, který se prohání po pražských budovách, aby našel svou ztracenou tygřici, totiž není vůbec špatný, ani tuckový. A když si k tomu přidáte i několik hezkých scének (úvodní přednáška o filmovém klišé nebo kluk, který objevil ve svém pokoji na zdi Che Guevaru), vyjde vám z toho velmi zajímavá a poutavá desetiminutovka. [MFF Karlovy Vary 2011](2.7.2011)

Malý film z džungle pražských ulic má dobrý nápad a perfektní zpracování.(10.12.2011)

tolik zábavy a emocí na tak malém prostoru se jen tak nevidí a když se k tomu přidá odvaha v podobě výtvarného řešení, vznikne cosi velice zajímavého, jako třeba Graffitiger(25.9.2012)