poster

Graffitiger (studentský film)

 • anglický

  Graffitiger

Krátkometrážní / Animovaný

Česko, 2010, 10 min

Režie:

Libor Pixa

Scénář:

Libor Pixa

Kamera:

Jan Šuster
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ****

  Ačkoliv jsem si v počátku vzpomněla na tuto reklamu běžící v skotských kinech, musím říct, že přesně takhle si představuji originální krátkometrážní film. Nápad postavit celý film na graffiti tygrovi, který se prohání po pražských budovách, aby našel svou ztracenou tygřici, totiž není vůbec špatný, ani tuckový. A když si k tomu přidáte i několik hezkých scének (úvodní přednáška o filmovém klišé nebo kluk, který objevil ve svém pokoji na zdi Che Guevaru), vyjde vám z toho velmi zajímavá a poutavá desetiminutovka. [MFF Karlovy Vary 2011](2.7.2011)

 • darkrobyk
  *****

  Jako milovník tygrů rozhodně nemohu jinak než za plný počet. Krásné po všech stránkách - animace, příběh, hudba. Dojemné hledání druhého tygra plné nápadů a ještě k tomu setkání s drakem! Prostě paráda!(24.12.2012)

 • Jakubisko
  *****

  LFŠ 2011 ... Moc hezká, vtipná a technicky dokonalá miniatura. V rámci svého žánru (studentské krátké filmy) určitě patří mezi TOP. Libor Pixa si tím určitě zadělal na zajímavou budoucnost.(1.8.2011)

 • Skejpr
  *****

  Plné nápadů a emocí... Takřka bezchybné...(26.6.2011)

 • Tom_Lachtan
  *****

  tolik zábavy a emocí na tak malém prostoru se jen tak nevidí a když se k tomu přidá odvaha v podobě výtvarného řešení, vznikne cosi velice zajímavého, jako třeba Graffitiger(25.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace