Graffitiger (studentský film)

Česko, 2010, 10 min

Libor Pixa

Libor Pixa

Jan Šuster

LFŠ 2011 ... Moc hezká, vtipná a technicky dokonalá miniatura. V rámci svého žánru (studentské krátké filmy) určitě patří mezi TOP. Libor Pixa si tím určitě zadělal na zajímavou budoucnost.(1.8.2011)

Jeden z těch povedenějších studentských filmů, které jsem doposud viděl. Dobrá pointa a skvělá animace...přesto tomu něco chybělo a tak dávám 6/10(19.2.2012)

TV-Noc filmovích naději VII/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Animace 9/10/// +parádní animace, příběh, děj, délka, nápad, prostředí -snad je škoda, že to není z Brněnského prostředí, to Pražské mi není moc známé/// Parádní počin. Neříkám, že velké překvapení, protože jsem o filmu nic nevěděl, ale troufám si tvrdit jedno z nejlepších děl letošní noci filmových naději. Uvidíme co ještě přijde, ale na studentský film je to velice kvalitní./// Celkem 83%///(10.9.2011)

Originálne a krásne. Tragikomický príbeh zo sveta grafitti o dvoch tigroch s ktorými objavujeme najrozličnejšie zákutia mesta. Kiežby bolo viac takejto produkcie.(19.1.2013)

Líbilo se, nápadité, "jednoduché", velmi výmluvné.. :-)(9.12.2011)

• - Snímek získal cenu Magnesia Český lev 2010, a to v kategorii nejlepší český studentský film. (Olík)

• - Mezinárodní asociace filmových a televizních škol The Sixth CILECT Prize ocenila v snímek v roce 2011 jako nejlepší animovaný film. (Olík)

• - Natáčelo se celkem v šesti pražských čtvrtích, na více než padesáti různých lokacích, což je na desetiminutový animovaný film velmi nezvyklé. (POMO)