Farmář hledá ženu

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 60 min

Show Farmář hledá ženu pomůže několika osamělým farmářům najít partnerky, které se nakonec mohou stát i jejich manželkami. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce. (oficiální text distributora)

DonQ

Odkoukány všechny řady. V každé byl někdo zajímavý + nějaký exot. Nepochybuji o předepsaném scénáři ani o tom, že zde povětšinou nejde o seznamování, ale o honoráře či reklamu pro statek. Nicméně pro nenáročný relax můžu doporučit, člověk se i zasměje. Mezi největší hvězdy řadím Jirku Čočka a Petra Bušáka! ()

ostravak30

To hlavní jsem již uvedl u Farmář hledá ženu tv Barandov a na tom se nic nemění. Verze Primy se mi ale líbila víc hlavně kvůli Laďky Něrgešové, která skvěle a citlivě moderovala, na rozdíl od Alice Bendové na Barrandově. Je zkrátka nutné dodat, že já prostě rád sleduju, když někdo hledá štěstí a podaří se. Je to nenáročná oddychovka po velkém množství seriálů a reality soutěží, které jsou vlastně různorodé a přitom pořád stejné. Tohle píše život a ne producenti. ()

Orina odpad!

Show vhodná pro stydlivé lidi, neboť sledováním přijdou na smutný fakt, že ve zdejší absurdistánu není trapné už opravdu zhola nic. Účastnic je mi líto, neboť soupeřit s dvěmi ženami o srdce chlápka, kterého prakticky neznají a ještě ke všemu před kamerami, je skutečně silná káva. Trocha sebeúcty by neškodila! Situace občas připomínají plácek s kohoutem a slepicema s dvěma rozdíly: 1. dění na plácku nikdo nenatáčí, 2. zvířata se občas chovají lépe a důstojněji. ()

papaguy

Pár dílů jsem shlédnul, zbylé mi odvyprávěla přítelkyně, která pořad nadšeně sledovala:-) O něco lepší úroveň, než např. Prostřeno. Zajímavé hlavně tím, že štáb sleduje účastníky dlouhodoběji a o osud zúčastněných se zajímá. Také mám dojem, že hlavním cílem Farmáře je opravdu dát dva lidi dohromady a ne pouze sestřih negativních emocích a eskalujích konfliktů, ke kterým nutně dochází... A díky tomu, že účastníci jsou vybíráni jiným klíčem, než u jiných RS, není výsledkem soustavná přehlídka trapnosti, ale jsou k vidění i nějaké zajímavé okamžiky. ()

Marek1991 odpad!

"Televizní seznamka, no jó." O 5% lepšie než slovenská verzia, ale medzi odpad to patrí stále. Stále sa môžme pýtať, kde tých ľudí berú, kde chodia na tie scenáre a prečo ukazujú práve to, čo ukazujú, ale skrátka des sa nájde v každej republike. Odpad nemusím dávať z princípu, stačí to raz vidieť a človek pochopí, ale zas moderátorka je pekná. ()

• Po natočení druhé řady pořadu v době, kdy probíhalo premiérové vysílání, soutěžící Oli spáchala sebevraždu. Pouze v rovině spekulací navždy zůstanou úvahy o spojitosti tragédie s jejím neúspěchem v soutěži. Televize Prima se přesto rozhodla celou řadu odvysílat bez jakýchkoliv změn. (JoranProvenzano)