Troopers

Troopers je název webseriálu z dílny College Humoru, ve kterém hrají hlavní roli právě troopeři. Záměrně nepíšu stormtroopeři, protože tvůrci mají zřejmě kvůli autorským právům zakázáno v tomto seriálu používat kostýmy ze Star Wars, které jsme mohli již v několika jejich videích vidět. To ale vůbec nevadí. Udělali si vlastní, těm původním velmi podobné, a připravili si několik krátkých skečů, které jsou provázány tematickým zasazením na jistou vesmírnou loď. Můžete se těšit na příjemný humor, sympatické troopery a jejich trable a především na skvělé technické zpracování. (BugHer0)

Yokolobuna

První díl jsem pouštěl se značnou nedůvěrou... Upřímně moc neholduji kultu hvězdných válek, tak jsem myslel, že se jedná a záležitost pro fanoušky. No to jsem se teda pořádně spletl... Opravdu skvostný humor, kterého je v úplně každém díle plno. Velké překvapení a já vždy doufám, že autoři vypustí další díl. ()

Katzenklo

"Já se díky princezně cítím tak živě…" - "Deset lidí se kvůli ní cítí mrtvě." Geniální, doslova jen hodinový seriál z dílny CollegeHumor se řadí k absolutnímu vrcholu tvorby této skupiny (ne-li celého Youtube). Autoři si zde neuvěřitelným a originálním způsobem utahují z celých Star Wars. Přitom nejde o pouhé kopírování, ale tvorbu vlastních brilantních scének. ()

Bieseger

Tentokrát se College Humor překonal a pokud kvalita bude stejná jako u dosud vydaných dílů, tak to má našlápnuto na nej mini-komediální seriál. Masky sice nejsou otrocky zkopírovány z hvězdných válek, ale to kvalitu nijak nesnižuje, naopak, tihle troopeři mi přirostli k srdci víc než celá galaktická klonová armáda. ()

C0r0ner

No jo, Star Wars jsou skvělým terčem parodie, jak už nám ukázali v Robot Chicken. Troopers jsou parádní minimalistickou šaškárnou, která na maličkém prostoru vytváří úžasně vtipné situace. Nejvíc se mi líbila scénka s krabicí na stížnosti, kde si Darth Vader pěkně podá nezbedné Troopery, kterým se na Hvězdě smrti nelíbí. 90% ()

Nix

Naprosto geniální počin z dílny College humor. Lepší parodii na Star Wars jsem ještě neviděl, oba troopeři jsou geniální nemehla a u toho se nemůžete nesmát. Je pravda, že humor asi nemusí sednout každému, ale není to nic černýho, je to takový příjemný, trochu přihlouplý. Tohle je povinnost pro fandy i nefandy. ()

• Sériál nadabovala amatérská dabingová společnost Fénix ProDabing. (hiding)