Meg Kennedyová sa prisťahovala do New Yorku so svojou chorou matkou. Nemá dostatok finančných prostriedkov a zúfalo hľadá prácu. Nakoniec nájde miesto servírky v rodinnej talianskej reštaurácii, kde jej v krušných začiatkoch pomôžu Raychel a Kate. Čoskoro sa z nich stanú najlepšie priateľky a Meg s prekvapením zistí, že do podniku chodí hlavne mafia. Presvedčí sa o tom na vlastnej koži, keď ju šéf požiada, aby sa so zvýšeným záujmom starala o skupinu ozbrojených Talianov. Jedného večera je Meg svedkom krvavej potýčky, pri ktorej je vážne zranený jeden z mužov. Pohotová žena mu poskytne prvú pomoc a zachráni život. Vďačný šéf jej za službu štedro zaplatí. Ale zapliesť sa s gangstrami je životu nebezpečné a dievčiny sa o tom presvedčia na vlastnej koži... (oficiální text distributora)

Plavan

Čekal jsem teda větší masakr, ale nakonec mě námět překvapil, přestože tam nebyly žádné přestřelky apod. Nějaký ten nečekaný zvrat tam je a druhá půlka filmu je už velice solidní. Sečteno a podtrženo 70% ()

PORTER44

Podprůměrná kriminálka o mafii.Ze záčatku nuda až ke konci se to začne hýbat dokonce i jedna vražda ,ale jinak spíš nuda.Obsazení nic moc,akce žádná. ()