Superlidé Stana Leeho (TV seriál)

Stan Lee's Superhumans

Dokumentární

USA, 2010, 55 min

Dominic Hill

Stan Lee

Chcete vědět, jak vypadají reálné postavy podobné z filmu X-men, kteří žijí skutečně na této planetě? Tak tento serial je pro Vás. ____ Uvidíte chodící kalkulačky, lidé bez prahu bolesti, jedince, kteří mají propojenou oblast mozku zodpovědnou za čich a zrak způsobem, že zaznamenané vůně vidí jako barvy ve svém zorné poli, tj. věty typu, to jídlo voní jako oranžová barva jsou na místě, dále člověka rychlejšího než Google atd. ____ Zkrátka je to Guinessova kniha uvedená pod titulem Stan Lee's Superhumans.(13.4.2014)

Videl som len pár častí,ale veľmi kvalitné pozeranie. Škoda len, že sa po tomto dokumente zľahla zem.(10.11.2015)

Zajímavý Xmeni v našem světě :) opičák Kenichi ,skokan přes auto a nebo maník co překopne dvě baseballový pálky atd to je fakt šílený.(28.4.2014)

Zajímavé super výkony dle postav od Stana Levého.(4.11.2013)

Hm, nie sú to komiksoví hrdinovia. Anomálie jednotlivcov svedčia o tom, čoho je schopné ľudské telo a na koľko percent ho využíva bežný človek. Ten kalkulačkový bol naozaj perfektný!(11.10.2011)