Superlidé Stana Leeho (TV seriál)

Stan Lee's Superhumans

Dokumentární

USA, 2010, 55 min

Dominic Hill

Stan Lee

Chcete vědět, jak vypadají reálné postavy podobné z filmu X-men, kteří žijí skutečně na této planetě? Tak tento serial je pro Vás. ____ Uvidíte chodící kalkulačky, lidé bez prahu bolesti, jedince, kteří mají propojenou oblast mozku zodpovědnou za čich a zrak způsobem, že zaznamenané vůně vidí jako barvy ve svém zorné poli, tj. věty typu, to jídlo voní jako oranžová barva jsou na místě, dále člověka rychlejšího než Google atd. ____ Zkrátka je to Guinessova kniha uvedená pod titulem Stan Lee's Superhumans.(13.4.2014)

Tohle nemá chybu, tohle mě fakt baví!!(25.9.2013)

Hm, nie sú to komiksoví hrdinovia. Anomálie jednotlivcov svedčia o tom, čoho je schopné ľudské telo a na koľko percent ho využíva bežný človek. Ten kalkulačkový bol naozaj perfektný!(11.10.2011)

Zajímavý Xmeni v našem světě :) opičák Kenichi ,skokan přes auto a nebo maník co překopne dvě baseballový pálky atd to je fakt šílený.(28.4.2014)

Pokud máte rádi poznávání lidských hranic a zajímavosti, rozhodně to musíte vidět. Stan Lee s "gumovým mužem" představují velice zajímavé lidi, vymykající se normálu. Jmenujme např. člověka, který vede elektřinu, muže, který uběhl 560km bez přestávky, člověka, který dokáže počítat rychleji než kalkulačka, siláka, který dokáže srolovat pánev a utáhnout všechny koňské síly Harley Davidson odpovídající 1,5 tuny váhy, člověka ovladájícího echolokaci... Obrovský plus za to, že jen neukazují, ale s pomocí expertů se snaží odhalit PROČ dosahují takových výkonů. Jo, a není to fake! Jediný problém je, že zatím nejsou titulky. Ale angličtina je docela jednoduchá a dá se jí porozumět.(23.7.2011)