poster

Superlidé Stana Leeho (TV seriál)

 • USA

  Stan Lee's Superhumans

Dokumentární

USA, 2010, 55 min

Režie:

Dominic Hill

Hrají:

Stan Lee
 • Zajdaanek
  *****

  Tohle nemá chybu, tohle mě fakt baví!!(25.9.2013)

 • Everyone
  *****

  Chcete vědět, jak vypadají reálné postavy podobné z filmu X-men, kteří žijí skutečně na této planetě? Tak tento serial je pro Vás. ____ Uvidíte chodící kalkulačky, lidé bez prahu bolesti, jedince, kteří mají propojenou oblast mozku zodpovědnou za čich a zrak způsobem, že zaznamenané vůně vidí jako barvy ve svém zorné poli, tj. věty typu, to jídlo voní jako oranžová barva jsou na místě, dále člověka rychlejšího než Google atd. ____ Zkrátka je to Guinessova kniha uvedená pod titulem Stan Lee's Superhumans.(13.4.2014)

 • HellFire
  *****

  Zatím jsem viděl první tři díly, ale tohle je něco, co chytlo moji pozornost okamžitě. Seriál o lidech, kteří mají opravdu nadlidské schopnosti a někdy dosti neuvěřitelné. Brilantní byl kovboj, který umí střílet tak rychle, že to ani nepostřehnete a chlápek, který dělá z hlavy tak složité výpočty tak neuvěřitelnou rychlostí, až vám z toho půjde hlava kolem. Po zhlédnutí první série musím říct, že kvalita postupně klesá, a to i proto, že některé ukázky mi vůbec nepřipadají obzvlášť výjimečné, ale i tak je to výborný seriál, který stojí za zhlédnutí. V jednom díle se dokonce objeví i český borec s údajně nejsilnějšími čelistmi na světě, což dokáže opravdu šíleným způsobem :). Dle mého názoru je to první člověk z téhle série, který opravdu dosáhl svého limitu a taky to tak vypadalo.(10.10.2013)

 • agassi68
  *****

  Hm, nie sú to komiksoví hrdinovia. Anomálie jednotlivcov svedčia o tom, čoho je schopné ľudské telo a na koľko percent ho využíva bežný človek. Ten kalkulačkový bol naozaj perfektný!(11.10.2011)

 • Harapes
  ***

  Zajímavé super výkony dle postav od Stana Levého.(4.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace