Superlidé Stana Leeho (TV seriál)

Stan Lee's Superhumans

Dokumentární

USA, 2010, 55 min

Dominic Hill

Stan Lee

Tohle nemá chybu, tohle mě fakt baví!!(25.9.2013)

Videl som len pár častí,ale veľmi kvalitné pozeranie. Škoda len, že sa po tomto dokumente zľahla zem.(10.11.2015)

Zajímavý Xmeni v našem světě :) opičák Kenichi ,skokan přes auto a nebo maník co překopne dvě baseballový pálky atd to je fakt šílený.(28.4.2014)

Hm, nie sú to komiksoví hrdinovia. Anomálie jednotlivcov svedčia o tom, čoho je schopné ľudské telo a na koľko percent ho využíva bežný človek. Ten kalkulačkový bol naozaj perfektný!(11.10.2011)

Pokud máte rádi poznávání lidských hranic a zajímavosti, rozhodně to musíte vidět. Stan Lee s "gumovým mužem" představují velice zajímavé lidi, vymykající se normálu. Jmenujme např. člověka, který vede elektřinu, muže, který uběhl 560km bez přestávky, člověka, který dokáže počítat rychleji než kalkulačka, siláka, který dokáže srolovat pánev a utáhnout všechny koňské síly Harley Davidson odpovídající 1,5 tuny váhy, člověka ovladájícího echolokaci... Obrovský plus za to, že jen neukazují, ale s pomocí expertů se snaží odhalit PROČ dosahují takových výkonů. Jo, a není to fake! Jediný problém je, že zatím nejsou titulky. Ale angličtina je docela jednoduchá a dá se jí porozumět.(23.7.2011)