Malá princezna

Little Princess, A

Malá princezná

Rodinný / Pohádka

USA, 1995, 97 min

Režisérův přínos tomuhle filmu je cítit na každém záběru. Krásný, milý, pohádkový příběh se skvělými hereckými výkony malých "princezen" :) Myslím, že se máme ve věci "Harry Potter" na co těšit.(25.4.2004)

Vlastne som nikdy nechapal preco Cuaronovi zverili Pottera (dovtedy som ho poznal len ako rezisera Mexickej jazdy). Dnes to uz viem. Alfonsov cit pre atmosferu, emocie a vizual je skratka na nezaplatenie. Navyse vie perfektne pracovat s detskymi hercami. Komorna rodinna drama s vybornou reziou, obsadenim a hudbou. 85%(12.9.2009)

Asi nejlepší a nejhezčí zahraniční pohádka, kterou jsem kdy viděl. Úchvatné herecké výkony v krásném a milém příběhu. Cuarón tuhle pohádku natočil na výbornou.(8.4.2013)

Krásný příběh. Moc hezky natočený a moc dobře obsazený. Hezoučká a příjemná Liesel Matthews, Liam Cunningham moc dobrý a pro mě bylo těžké si ho v takové roli představit, vzhledem k tomu, že ho znám jako záporáka, nebo drsného vojáka (římského i jiného). Eleanor Bron potvora jak má být. Moc příjemný snímek.(14.4.2012)

Příběh malé Sáry jsem ochotna prožívat kdykoli se v televizi objeví. Jedna z nejkrásnějších pohádek vyprávěna skvělým režisérem Alfonso Curaonem - barevná, dojemná a silná. Velmi dobré výkony dětských hereček.(6.5.2007)