Hasič Jeremy Coleman se se svým otcem stal svědkem brutální vraždy a sám jen tak tak vyvázl živý. Jakožto svědek proti vládci podsvětí Haganovi je umístěn do programu ochrany svědků pod dozor amerických maršálů. Když je však ohrožena i jeho nová identita, je Jeremy nucen podniknout neočekávanou akci, aby získal zpět svůj život a zachránil životy svých nejbližších. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

viax

Škoda Willíska, když dělá hodného chápavého policajta, tak se mi tak nelíbí, jako když hraje fakt naštvanýho, to má úplně jiný výraz a drajv. Josh Duhamel odvedl standardní práci. Ten kluk není špatný, to jen scénář cosi postrádá. ()

MrAldridge odpad!

Plesk, bum, bác a pak pět minut...aaaauuu, eeeeehh, óóóóch, grrrrr, oooouuuu, eééééjjj... To skuhrání a kvičení mi fakt lezlo krkem. Horší dabing jsem snad ještě neslyšel. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jste korunní svědek!" Zas tak tragicky bych to neviděl. Pravda, film má dost slabých míst a scén o ničem, ale jinak celkem normální akční thriller o hasiči v ochraně svědků. Záporák žádnej vymaštěnec s nabušenými svaly, ale vzhledem spíš něco mezi taťkou od rodiny a středoškolským profesorem. Dobrá volba. Bruce Willis zase v roli hodného chápavého policajta taky fajn, ale hlavní hrdina už tak přesvědčivý nebyl, leč 3* si film zaslouží. - 50%. ()

BigJohn02

Takové průměrné béčko - ničím nenadchne, ničím vysloveně nezklame. Hlavní hrdina nic moc charisma, Rosario standardní, záporák velká svině a Willis jen tak do počtu. ()

pupidup

Mohl by to byt celkem prijemny akcnak..kdyby nebylo zbytecne protahovanych nebo ukecanych scen.. a par stupidnich záběrů nelogicnosti.. jako napriklad kdyz na hasice najizdi auto, aby ho zabilo.. on se ubrani, a pak jde k rozbitemu autu gangstetu a rika: "vzdejte se a ja vam pomuzu"...no.. to uz bylo na me fakt příliš! Videla jsem se, jak bych ty hajzly jednoho po druhem dorazila jednou dobre mirenou mezi lampy...ale holt americky hrdina je samaritan! 😆 ()

Falanx

25%...Glavnyj gěroj (v hovorové thajštině - HasKA Típák) se po náročném dni v práci, kde se choval jako dokonale neprofesionální dement (mimo jiné frajersky obral majitele, kterému shořel bar na popel a nesmírně škodlivý Cé Ó dva), po takovém dni se Džeremy vrací do Josh Duhamelova pravého těla. Hrdinského, ale ne tak moc. Prostě tak akorát, akurátně. Bohužel má k dispozici nejen sterilního Brusíka, ale i černočerného bělouše Hagana s opravdu zlounským černorudým krajcem na hrudi. Člověk nemusí pochybovati kde je zlo a dobro. Děkuji za prožitek bez užitku a pohazuji pětadvacet bukvic. ()