Eaters

• USA Eaters: Rise of the Dead
všechny plakáty
Itálie, 2011, 94 min

Epidemie, která ze začátku způsobila neplodnost žen, nakonec zmutovala. Nyní se z lidí stávají chodící nemrtví - hordy oživlých mrtvol. Svět je zpustošen, miliardy lidí jsou mrtvy, zbývá pouze hrstka přeživších. Tři muži, Igor, Alen a Gyno se pokoušejí zjistit odpověď na to, co se stalo s lidskou rasou a jakým způsobem mohou nákazu zastavit. (TheTrox)

Facerr

Přijde mi, že autoři se inspirovali ve videohrách, což mi vůbec není proti srsti. Dokonce jsem si zvyk i na italštinu a i přehnaný záběry nejnechutnějších scén se daly vydržet. Trochu víc peněz a mohla to bejt dobrá podívaná. ()

spawnxp

Velice příjemný překvapení! Bez ohledu na osobu producenta. Jde o dost netypickou zombie vyvražďovačku, která opravdu nestojí na náročným scénáři, navíc v italský režii. Hlavní dvojka masakruje zombiky s humorem, hlavní záporňák je dostatečně šílenej doktor jménem Gyno (!) a postapokalyptická partička nácků má opravdu šmrnc (a dobryho fýrera)... ()

brasek odpad!

Súhlasím s názvom "TALKERS"! Nudné nekonečné dialógy, žiadny dej, žiadna akcia a debilná zábava. ()

musolini

Italská kravina a od odpadu jí zachránilo jen to,že jsem viděl ještě horší.Zombíky mám rád,ale tohle se vážně nedalo.Nemělo to vůbec nic,co má film mít,škoda slov. ()

Snakefinger odpad!

Můj první film od UWE BOLL. celou dobu jsem marně tápal o co jde. Komedia, Thriller, Horror, ..... ne nepřišel jsem na to. Nulový děj. Dva mamlasové, takoví kříženci Ramba a Terminátora někam jedou (kam jsem se nedozvěděl) pak jedou asi zpátky a to je celé. Cestou necestou zabíjejí zombie. Gore scény mi připadaly, jak by je někdo v poslední vteřině vždy utnul mačetou. Fakt odpudivé. Pak je tam nějaká scéna s fašistama, kterou jsem nepochopil a možná zbyla Uwemu z nějakého jiného šrotu tak ji tam prostě šoupnu. Bohužel jsem se dodíval a celou dobu jsem čekal že se něco bude dít. Nedočkal jsem se. ()

Deacon59 odpad!

Těžce podprůměrný film, bez absolutně žádného děje na který se jen stěží dokoukáte do konce. Velmi amatérská filmařina. ()