poster

Quick (festivalový název)

 • korejština

  Kwik

 • korejština

 • anglický

  Quick

Akční / Komedie / Thriller

Jižní Korea, 2011, 115 min

 • Mukade
  *****

  joj paráda, ústredná dvojica je roztomilá ako to len kórejčania vedia byť s tou ich mimikou, hatlaninkou ťoťo ťuťu ťo, vzhľadom atď :) PS: pozor, sú dve verzie, 83 a 115 minútová, dlhšia lepšia(15.8.2012)

 • Flipnic
  ****

  Naprosto perfektní akčně-komediální oddechovka!! Tohle mi fakt na vánoční svátky sedlo!! Ztřeštěná komedie vykrádající pár západních, podobně laděných filmů. I tak si jde však svojí typickou "korejskou" cestou, což znamená mraky barev, úúúžasný vizual, spousta humoru snoubící se s napětím, nonstop akce, uvřeštěná holka, neschopní policajti, spousta výbuchů atd. atd. ... Prostě paráda!! Hlavně nebrat nic vážně, je to prostě oddechovka, vypnout mozek a bavit se. ("Tady jsem poprvé viděl, jak letící kovový plech rozřízne jedoucí auto podélně!!" :-))) ).(26.12.2011)

 • lennyd
  ****

  Kdysi býval jedním z členů motocyklového gangu, ale dnes už je jen obyčejný poslíček. Až do chvíle, kdy se shodou okolností přilba s výbušninou octne na hlavě jeho dávné lásky, a on musí plnit rozkazy neznámého šílence, jinak helma (i s hlavou v ní) exploduje. A explozí nebude málo - neznámý telefonista rád vyhazuje věci (a budovy, a lidi) do vzduchu, a poslíček za něj dělá onu černou práci... Nejdřív si odbudu tu hlavní výtku - Korejci jsou pekelně uřvaní, a furt jen s šílenými grimasami pobíhají a řvou (extrémně je to vidět v závěrečné scéně, která je naprosto šílená). Tak a nyní už jen to pozitivní - scénář mne docela bavil, a ač si matně vzpomínám, že jsem už něco podobného viděl, tak i tato korejská varianta mne dost bavila. Svůj díl na tom má vizuální zpracování, které je naprosto brilantní, a dá se říct, že od první minuty do poslední se stále něco děje (něco bouchá, auta lítají vzduchem, motorky sviští), a když už se nic neděje, tak se dá obdivovat ladná postava hlavní (a vlastně jediné) ženské hrdinky v přiléhavé motocyklové kombinéze.... Rozhodně doporučuji počkat až do závěrečných titulků, které sice neobsahují zpackané záběry, ale naopak jak celé natáčení probíhalo a jak si kaskadéři zase jednou pěkně mákli...(27.5.2014)

 • Sennhie
  ****

  Akční šílenost na n-tou, ale šílenost v tom dobrém slova smyslu. Korejci tentokrát vytasili ten nejtěžší kalibr toho nejlepšího z jejich humoru a až na poslední půl hodinku jsem se řezal smíchy nepřetržitě. Chudák moje bránice. Smysl to pokaždé dávat nemusí, jen když to člověka zabaví a pobaví a já se bavil skvěle. I know her face! Well, you know Bin Laden's face! Shoot the wheel!(14.2.2012)

 • Fr
  **

  ,,PROČ BY MĚLA BOUCHNOUT ODPOLEDNE UPROSTŘED SOULU BOMBA?....“ /// ...protože mě tak nějak sereš....jako by si řekl jeden korejskej občan, kterýho serou motorkáři, páč prej vohrožujou spoustu nevinnejch lidí. Tak jednomu hňápne do helmy bombu a suše řekne: ,,ODTEĎ MĚ BUDEŠ POSLOUCHAT!“ Vzduchem svištěj auťáky, furt něco bouchá, všichni (skoro, no...) jezděj na motorkách a bomby likvidujou barák za barákem. Akce dobrá. Motorkářská akce – že by Cageovi chytla i ta druhá hlava. Vtipný herectví po asijsku – teda přehrávání (ale kurevský!!! Ty vole chlapi, já myslel, že tohle už máme za sebou!), neberou mě ani charaktery nebo snad citovky. Jen ta akce. Jsem schopnej (všeho, my víme...) srát na pravděpodobnost, ale taky bacha na to skučení a bulení. Je fakticky strašidelný! Inu což, jinej kraj.... a snad to nebudete brát jako spoiler, když napíšu: ,,MY ŽIJEME! MY ŽIJEME! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem členem klubu korejských mopedistů. 2.) Dostal jsem komickou roli v korejským filmu. 3.) Chcu mrknout, jak to dneska dělaj šikmooký kaskadéři. 4.) Thx za titule ,,KatySchka & Misaki“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(17.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace