The Sleeper

Píše sa rok 1981, dievčatá zo sesterstva Alpha Gamma Theta si pripravujú u Cindy, jednej zo svojich členok večierok, na ktorom majú nové členky zložiť prísahu. Dobre zorganizovaná party je takmer bez chyby, až na hosťa, ktorého nik nepozval. Ten rozbehne napínavú hru na mačku a myš. Keď v dome zazvoní telefón, v slúchadle sa ozve jeho hlas a ten oznámi, kto bude ďalšia obeť. Zvyšok už vybaví kladivo v jeho rukách. Každým úderom sa počet členok sesterstva znižuje a strach a hrôza narastá. Dostane polícia vraha skôr ako on stihne všetkých vyvraždiť? (beso74)

petrik11 odpad!

Nervydrásajúca debilná hudba, "skvelé" herecké výkony ma donútili už po desiatich minútach vymazať toto veľdielo z kompu. ()

djbarrel odpad!

To zas byla jednou sračka ! Trapná napodobenina teen vyvražďovaček let minulých moc nefungovala. Vraždící maniak byl spíš jen úchyl s kalným pohledem než skutečný maniak. Herečky byly sice hezký, ale moc toho neukázaly. Vrah se taky moc nepředvedl, většinu akcí smázl jedinou ranou. Navíc mnoho scén bylo maximálně samoúčelných, protože vrah byl samozřejmně v jeden okamžik na deseti místech a ve filmu se nachází mnoho dalších logických kiksů. Shrnuto a podtrženo, žádný kozy, žádný gore, žádné nápady, ale o to vrchovatější porce kiksů a logických chyb. 12 % ()

fabregas1

V 70.-80. let by to třeba byl hit, ale v dnešní době si tenhle film moc diváků asi nenajde.Z hudby mě bolela hlava,bylo to pomalé a nudné.Měl jsem z tohohle filmu depku,pro mě tohle určitě není. ()

evelouch

Asi 20 minut mě to nebavilo, pak se ale ukázalo, že to tak špatné zas není. The Sleeper odkazuje na slashery z 80. let a nápadně se jim i podobá. Líbila se mi hudba, to je u mě dost nezvyk, takže místo zamýšlených 2 * dám 3. ()