Profesor Lovegrove ukradol vajce tvorovi s telom anakondy a hlavou pirane – tzv. piraňakonde. Rád by vajce predal a niečo zarobil, avšak mierne sa prerátal. Sám sa totiž dostáva do maléru, keď sa, podobne ako členovia filmového štábu natáčajúceho na tom istom ostrove, stáva zajatcom skupiny ľudí požadujúcej za jeho život mastné výkupné. A navyše, v ich stopách sa zakráda plaz rozhnevaný profesorovou trúfalou krádežou, ktorý okolo seba šíri skazu a smrť... (beso74)

Godhaj

,,Dont kill them! Shoot them in the ass!“ Had s hlavou piraně mě docela pobavil. Film se nebre vážně a sem tam se objeví opravdu dobrá hláška. Herci jsou převážně složení z vyvinutých modelek, což je legrace, protože neumí hrát, ale příjemně se na ně kouká. Kvalita zpracování obřího hada je také solidní, objevuje se poměrně často a zajímavě útočí. Hodně se mi líbil také soundtrack, který se to nestydí rozbalit. Přesto jsou ve filmu hluchá místa, především když se nějaká postava rozpovídá, nebo paradoxně, při samotném akčním finále. ()

Bohdy67 odpad!

Tyhle filmy jsou dobre...staci videt pouze trailer, "zvire" a v podstate mate vyhrano....Zbytek filmu je vsude stejny boj o preziti, smesne vrazdy a vyhozeni bestie do vzduchu...kravina..5% ()

Shay

Když se na to jdete dívat s úmyslem, že je to další zvířátková blbost, neurazí vás to, ale spíš pobaví. :) ()

isildurrrr1

To je tak super špatný až je to vlastně 5ti hvězdičkový odpad .. Stačí už jen ten název Piranhaconda ... :D To mluví za vše .. Myslím že už stačilo ...točit filmy s hadem a podobnou havětí .Myslím že to měli zatrhnout když dotočili čelisti 1 . ()

patho666

Jasné je to sračka, ale človek to musí trochu nadhodnotiť vzhľadom na to, že na niektoré výstrihy sa fakt pozrieť dalo. ()

ondrapec odpad!

Klasicky strukturované béčko s děravým dějem, které doplňuje řádění vražedného supermonstra.  Skupina herců je zajata ruským gangem kvůli výkupnému, dva odvážní herci se však pokusí své kolegy vysvobodit. Do toho piranhaconda, celkem nudně udělaná, občas někomu ukousne hlavu. Film není ani vtipný, ani strašidelný, dokonce jsem u něj usnul. Jedno z nejnudnějších béček, jaké jsem viděl. *5%* ()