V roce 1977 se frustrovaný vyjednavač FBI Holden Ford dává dohromady s tajným agentem Billem Tenchem a začne studovat novou třídu vrahů. (Netflix)

WugWugs

Polovica 70. rokov - fascinácia motiváciou zločinov - žiadna mrazivá atmosféra Zodiaca, o ktorej tu okolo básnia. Vlastne je to len konverzačka, ktorá nás prostredníctvom intelektuálneho a praktického tápania hlavnej postavy uvádza do neľahkých vzťahov medzi rôznymi odvetviami vzťahujúcimi sa k zločinu a do základných teórií o ňom. ()

Cesarea

Šmarjá tohle měl být pilot, který mě naláká sledovat tenhle seriál? Byla to neskutečná NUDA, hlavní hrdina totálně nesympatický slizoun, jeden z učitelů výstižně nazve Dobroser :-), konverzace mezi postavami tragická a nesmyslné ukázky upocené kopulace s podivnou přítelkyní to asi měly vylepšit... Ztráta času... ()

hafak odpad!

Kecy, kecy, kecy! První díl měl pocitově 2 a půl hodiny, dále se nenechám týrat! A ty postelové dialogy byly jak mezi mentálama! Bylo by zajímavé celkové hodnocení, kdyby nikdo nevěděl, že za tím stojí Fincher! 😒 ()