Malé královny krásy

(pořad)
  • Česko Caparti a čelenky (více)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

dogrose

Celkem souhlasím s uživatelem Templář, že hodnotit bychom měli formát pořadu, nikoli jeho obsah. Jenže toto není dokument, ale šou, jejímž účelem je jako vždy u komerčních tv zvýšit sledovanost za účelem získání více peněz od inzerentů a sponzorů. A to si myslím, že by se mělo dít poněkud japnějšími dětskými soutěžemi. Jednu hvězdu dávám za celkem podrobnou sondu do těchto soutěží, dost mne překvapilo, co všechno je s holčičkami děláno a kam až jsou schopni rodiče zajít. Můžu poukazovat na to, že je to nemorální a zvrácené, ale řečeno s Cimrmanem, to je tak asi všechno, co s tím můžu dělat. Máme svobodu, nechť si dělají, co chtějí - naštěstí nemám povinnost se na to dívat. ()

pindruche odpad!

To je správná zrůdnost. Tlusté matky s nenaplněnými sny a jejich průměrné děti. Nabarvené, nalíčené, se spoustou umělých náhrad všeho možného. Aby to ty chuděry zvládly, sypou do nich cukr a lejou energetické nápoje. Copak z nich vyroste? Sebestředný frackové přesvědčený o své dokonalosti. Panečku to bude překvapení, že si z nich za pár let nikdo nesedne na prdel. Rodiče bych za tohle trestala. ()

Anubiska odpad!

Občas je v televizi pořad,při jehož sledování se mi sice zvedá kufr,ale zároveň fascinovaně zírám a zírám. Je to případ i této reality šou. Nejotřesnější jsou ta nejmenší nahastrošená batolata,která jen sotva chápou,o co jde,kolikrát pláčou strachem,ale nakonec je milující matka vyžduchá na to jeviště a donutí je předvádět se. A pak ty starší,to je taky nářez. Ctižádostivé malé bestie,kterým je dovoleno vše,a které terorizují všechny v dosahu. Matky jsou dvojího druhu-vyzáblé vystajlované nány nebo tlusté neupravené cuchty. Ambice mají všechny. Snad si ani neuvědomují,jakou medvědí službu svým dětem (občas se tam zjeví i malý manekýn) prokazují. Je to zvrhlé. Doplněno 7.2.2015 Tak jsem myslela,že strašnější to už nemůže být,ale nedávno jsem viděla díl,ve kterém soutěžila o titul asi tak třicetiletá (!) barbína. Koučovala ji její stoletá babička a mezi těmi malými příšerkami působila jako pěst na oko. Světe div se, vyhrála. A její radost z vítězství byla opravdová. No potěš koště a Bůh žehnej Americe! ()

davidito odpad!

Být na místě těch malých holek psi, tak jde řada lidí sedět za týrání zvířat... (navíc jsou ty holky většinou hnusný, o matkách nemluvě). ()

RyuzakiSE odpad!

A k čemu to je, když z těch holek vyrostou nafoukané fifleny? Jejich matky musí být trochu pošahané, ženoucí se jenom za penězi... opravdu, tahle "šou" je spíše vhodná pro zakomplexované matky a pedofily. ()

DarkSikorski odpad!

"Fascinující a poutavá reality show..." Fascinující? Ano. Jsem fascinován tím, jak jsou rodiče schopní udělat ze svého potomka umělohmotnou panenku s vymytým mozkem. Poutavá? NE. NE NE NE! Nikdy. Takhle nic proti tomu, když má někdo nadané dítě a chce talent svého potomka ukázat ostatním. Ale jak jsem řekl, tohle není ukazování talentu. Tohle je ničení dětí a mě je jich líto. Opravdu líto. ()

JIRKKA odpad!

Párkrát jsem na tohle zvěrstvo natrefil a zajímalo mně, jestli je k hodnocení i na CSFD. Koukám, že je a dostává, co si zaslouží. Země původu - USA. Proč nejsem překvapený ? ()

Evanlyn odpad!

Já opravdu nechápu jak tohle mohou nějaký rodiče dovolit a to já sama pracuju ve světě módy. Mám pocit, že tyhle matky si plní své nesplněné sny skrz své děti. Evidentní je, že polovina těch dětí to vůbec dělat nechce. Naopak jsou tam pak rozmazlený děti, který ve svých 5 šikanují svoje rodiče. Řasy, umělé opálení, falešné zuby,... Všechno je to tak na blití a ještě když si představím, že za to utrácí tisíce dolarů. Kam ten svět spěje? ()