Malé královny krásy

(pořad)
  • Česko Caparti a čelenky (více)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

sallyann odpad!

Je to určitě dobrý vhled do mentality zakomplexovaných a neúspěšných matek, které systematicky ničí své dcery. Nedá se na to ale koukat, aniž by se vám neotevírala kudla v kapse. ()

R´Hell odpad!

"Když jsem byla těhotná, modlila jsem se, abych měla holčičku. Abych ji mohla dát do soutěže krásy. Taky jsem se modlila, aby měla hezké vlasy." To snad mluví za vše. Je mi líto těch holčiček, co z nich může vyrůst, když slyší, že vše co potřebují je být krásná a umět se prodat. Od batolecího věku. To je zvrácené. ()

Elleannie

Hodnotím to jako pořad, který ukazuje, jak někteří dokáží být hloupí a zaslepení, protože kdybych měla hodnotit obsah této reality show, to by ohodnotit prostě nešlo. Podle mě je to dobře sestříhané, ukazují jednak to, co mají matky s dětmi naučené, tak záběry v zákulisí a v rodinné "pohodě", jestli se to tak dá nazvat, takže si člověk může v hlavě všechno srovnat. Na jednu stranu říkají, že to dělají pro děti, protože ty to baví, na druhou stranu - když se dětem nakonec nechce (což se dá u dvouletého dítěte lehce pochopit), nutí je a balamutí dárky. Dostala jsem se k tomu úplnou náhodou, ale těch pár dílů jsem nevěřila svým očím, netušila jsem, že je to až tak děsivé.. Možná to některé děti baví, ale netuším, co má malá holka z obyčejného dětství, když má v osmi letech 87 korunek.. ()

BloodMax odpad!

Nemám rád filmy, seriály a pořady o rozmazlených harantech!!! Nechápu vygumované rodiče, kteří je v těch zhovadilostech ještě podporují....je mi na blití z lidí, kteří chtějí vydělat peníze na něčem takovém!!! Svět se zbláznil, aneb dnes je vše možné :-))) ()

The Viper odpad!

Tak ničit děcka od útlého věku, budoucí feťačky či namyšlené čubky a jejich mámy by zasloužili vykastrovat a poslat na elektrické křeslo. Je mi na zvracení z těchto amerických show. Jebat USA, sláva Putinovi. ()

CptPeroxid odpad!

Tak i na nás zvrhlé, inteligentní pedofilní zvrhlíky došlo. Nastal čas, vytáhnout náš malý, chlupatý penis ve tvaru náprsteníku se shnilou předkožkou a u televize doma s manželkou masturbovat u imbecilního pořadu plných 3-7 letých televizních prostitutek. Až to budou dávat na TV NOVA, černoprdelníci to prostě nepoberou a přijde na nebevzetí. Amen pičo ()

Lukoboss odpad!

Z tohoto je mně fakt zle! A hodně! Tlustý a hnusný Američanky projektujou ve svých dětech svoje princeznovský pohádky, který se jim osobně nestaly a nepovedly. Je prostě otřesný, že jsou to děti, kterým jsou třeba tři roky (ano, jenom tři!) a nutit je dělat všechny ty šaškárny. Děti z toho nemají rozum, je vidět, že kolikrát vůbec nechápou, co a jak, a ještě je to nebaví, ale pak se přímo od matek dozvíte, že "jsou z toho nadšený ty děti, je to pro ně super a mají to rády". Fuck?! To jako vážně? Sundejte si ty odporný klapky z očí, nechte si pořádně naliskat a pak ty oči otevřete ještě jednou. Protože tudy cesta teda určitě nevede. ()

AngiS odpad!

Panebože prosím! Ať to má pokračování "za deset let" strašně chci vidět, co z takovejch rozmazlenejch, ultrasebevědomejch děcek vyroste! :D Ale fascinuje mě, že většina jejich matek je taková... jak to říct.. tlustá, hnusná... že by nějakej komplex?!! o.O ()

Asmodin odpad!

Maminky to v hlavě nemají příliš v pořádku - o co víc je to šokující, že se najde i pár magorů, kteří to podporují. Velice by mě zajímalo co z těch zmalovanejch liliputů vyroste. ()

Ricky_CZ odpad!

Tolik agrese u dopolední TV jsem dlouho nezažil... Tlusté, hnusné krávy a jejich latentně homosexuální manželé si léčí své komplexy na svých dětech a oni o tom ještě točí show.... Tohle je prostě koncentrace zla a možná i jeden z důvodů, proč tolik zemí nenávidí USA... ()

Johny303 odpad!

Naprostá šílenost! Ty malý ,,nádhery" nejsou nic jinýho, než rozmazlení fracci, kteří se stali z valné většiny oběťmi svých naprosto ujetých, zvrácených a vylízaných matek... Osobně bych blil, když vidím (svůdně??) se natřásající čtyřletou holku v minisukni, zmalovanou jak barbie a s takovými vychytávkami, jako je umělý dekl na zuby, opticky rozšiřující chrup - to jsem jako fakt nedával?! :O Nemluvě o chování těch ,,princezniček" - zíral jsem na to s otevřenou hubou a musím říct, že jestli tomuto pořadu nemohu něco vytknout, tak to onen samotný fakt, že umí zaujmout a že ho člověk dodívá až do konce... Proč? No protože tohle prostě nikde jinde a v ničem jiném neuvidíte...! ()

jarvis

Ano, jak už tu bylo tolikrát řečeno, je to celé jedna velká zvrácenost a určitě bych svoje dítě do ničeho takového nikdy nepřihlásila, ale nic to nemění na tom, že mě prostě celkem baví na to čumět :) ()

Ydrosten

Vydržel jsem se dívat asi 10 minut. A to jen proto, abych se přesvědčil o tom, co tvrdím už od narození mé dcery. Jakékoliv nutění dítěte do čehokoliv - třeba i hře na klavír - v době kdy dítě je ještě dítětem, by mnělo být považováno za trestný čin. Vyděl jsem jak se ta malá holka bránila ale neskutečně zatvrzelá matka ( kteá je hnusná, tlustá a rozvedená, bez ambicí a pracující někde u pokladny v Tesku ) ji stejně donutila tam jít. Takovým matkám, by soudy mněly ty děti odebírat. Chudáci děti, které si ani nemůžou prožít obyčejné dětství. Už od malička jsou nucené se přetvařovat a dělat ze sebe tupé stádo. Jak Já jsem šťastný z toho že ta moje malá bambula brečí jen proto že se Jirka ( úplně nejkrásnější princ ) baví z Terezou ( totálně trapná kráva ) Toto by mnělo být zakázáno ukazovat v TV. Nezaslouží si to ani ten ODPAD, protože potom bych musel všem těm filmům a pořadům kterým jsem ODPAD udělil, přihodit nejmíň 2 hvězdy. Totální brak, který se snaží udělat radost akorát tupým matkám kravám, které jsou natolik postižené že nevidí to že těm dětem kradou všechno co na světě mají. Hrůza která se nedá ani slovy popsat. To už nejsou matky, ale ZRŮDY, patřící do ústavů. ()

albionlady odpad!

Chorá americká reality show, kde si zakomplexované matky (ak ich môžem nazvať matkami) kompenzujú svoj nesplnený sen stať sa kráľovnou krásy, a huckajú na také niečo svoje dcéry, ktoré častokrát nevedia ešte ani poriadne chodiť a rozprávať, no na očných viečkach už majú také dlhé umelé riasy, že sotva udržia oči otvorené, na tvári také množstvo make-upu, aké nemajú možno ani slečny z Krížnej a ústočká špúlia jedna radosť. O tých účesoch, šatách a "zvodných" pózach, ktorými sa tie úbohé deti predvádzajú, ani nehovorím. Nechcem vidieť, čo z tých batoliat vyrastie. ()