poster

Agentka s digitálním srdcem (TV film)

 • USA

  Running Delilah

Thriller / Sci-Fi

USA, 1994, 97 min

Kamera:

Ellery Ryan

Hudba:

Lee Holdridge
 • Pohrobek
  **

  Když se tajná agentka Delilah (Kim Cattrall) snaží na vlastní pěst tvrdě zakročit proti zákeřným obchodníkům se zbraněmi a drogami, nevede se jí nejlépe a je zastřelena. Avšak její kolega Paul (Billy Zane) ji zanese ve stavu klinické smrti ke svému příteli Lucasovi (François Guétary), jemuž se z ní pomocí umělých "náhradních" dílů podaří sestavit cyborga s nadlidskými schonostmi, který se bude v boji proti všehoschopnému obchodníku se zbraněmi Kasharianovi (Yorgo Voyagis) hodit... Ne nejslabomyslnější akční film s účastí roku 1994 do šlechtického stavu za zásluhy o film a divadlo povýšenou Dianou Rigg.(24.4.2005)

 • c.tucker
  ***

  Jeden z trochu lepších béček 90. let. Jako malej jsem ho viděl a velmi se mi líbil, ale dnes s odstupem času to je i celkem zajímavé, není to uplně stupidní scénář a je tam i napětí. Není tam takové množství chyb, nejspíše jen díky tomu, že zde nepřevládá akce.(8.7.2008)

 • Terva
  *

  19 % s klidným srdcem.(19.5.2011)

 • - Film byl natočen už v roce 1992, tedy dva roky před tím, než byl poprvé vysílán. (Caelos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace