Mladí hlboko mentálne retardovaní magori New Kids Turbo z holandského zapadákova Maaskantje znova prichádzajú na scénu, tentoraz ako New Kids Nitro. Spolu s magormi zo susedného zapadákova Schijndel spoločne bojujú proti novému nepriateľovi - živým mŕtvolám zombie, ktoré im vyjedajú okruh najlepších priateľov.
Partička piatich kamarátov z holandského mestečka Maaskantje - Gerrie, Richard, Rikkert, Robbie a Barrie - sa dostane do vážneho konfliktu s obyvateľmi susedného zapadákova Schijndel. Vojnu však ukončia vo chvíli, keď musia spojiť svoje sily v urputnom boji proti novému spoločnému nepriateľovi - živým mŕtvolám, ktoré im postupne zabíjajú najlepších priateľov. Vo veľkej vojne proti zombie sa dementom vymknú ich bojové akcie spod kontroly a nastane malá vidiecka apokalypsa. (oficiální text distributora)

korbitch22

Jednička byla totální sračka s primitivním humorem a neskutečnou porcí demence, v mnohém je dvojka úplně to samé, ale díky bohu eskapády těhle vidláků jsou v pokračování kurefsky vtipný.Samozřejmě, že místy to má jen trapný a hluchý místa, ale některý pasáže mě konečně dokázali pekelně roztlemit a finální masakr je boží.Jednička mi prostě nesedla, taky měla sice asi 3 dobrý scény ,ale zbytek byla perverzní ubohost, ale i perverzní a vidlácký humor může bejt vtipnej, ale musí se umět.No a druhej díl se těmhle šílencům už konečně povedl.50%. ()

verbal

Od Turba nám asi retardi kapku zpychli, kompletně ztratili sysel pro tumor a nabyli dojmu, že bude veselé a úspěšné i to, když po sobě budou na plátně jen házet hovna a vehementně u toho pičovat. No hihň jak sviňa! Tam, kde jednička perlila s drsnou, slaboduchou, hravou demencí opravdu k popukání, tohle vystrkuje jen rozedřený a zhnisaný řitní otvor, plný žlutozelených vyrážek a podivné hnědé hmoty. Nepochybuji, že si u toho pár prvoků a totálních solvin vyprskne lahváče na monitor a přeji jim spoustu kultivované a sofistikované zábavy, aby byli ráno u pásu svěží! ()

Santino7

Nakoľko mi jednička nepripadala zas taká výnimočná ako poniektorým, od pokračovania som nejaké obzvlášť prehnané očakávania nemal. To ani zďaleka. Bol som iba zvedavý, či si tí dementi z Maaskantje dokážu udržať aspoň aký taký status nevšednosti či svetlej výnimky (medzi primitívnymi "wannabe" komédiami podobného rázu) alebo už naplno skĺznu do trápnemu nevkusu. No a ono to podľa mňa dopadlo tak pól na pól. Miestami ma opäť pobavili svojimi prakticky nulovými zábranami a nekorektnosťou, na druhej strane to miestami bolo naozaj prehnané, zbytočne trápne. Snaha o prekonanie laťky tu bola zjavná, škoda že si na to zvolili nie práve najšťastnejšiu taktiku spraviť to čo najviac nechutné a brutálne. Na vcelku originálne a svieže Turbo sa to teda nechytá, obsahová stránka je ešte o level stupídnejšia (v zlom slova zmysle), lenže sklamaný v konečnom dôsledku zas až tak nie som. Opäť sa totiž opäť našlo aspoň zopár svetlých momentov, pri ktorých sa človek zasmeje aj keby nechcel. Dvakrát však New Kids úplne stačilo, viac už netreba. 2/5 ()

Jara.Cimrman.jr

K dumání o návštěvě Nizozemska mne nedonutily tulipány v Keukenhofu ani projížďka na loďce v ulicích Amsterdamu. Důvodem je tradičně fotbal, ale nikoli Ajax, PSV či Feyenoord, nýbrž derby Maaskantje Vs Schijndel. Jen tam se dá najít největší koncentrace osob disponujících lékařskou diagnózou F73 (hluboká mentální retardace) na metr čtvereční. Kdo přežil bez následků předešlé NK Turbo, ten je připraven na nejhorší, kterého se mu dostane v míře vrchovaté. Ostatním doporučuji projekci jen po předešlé konzultaci s psychiatrem. ()

TERRORDROME

"Aíííííííí-hu-hu-hu... KUT!" Šialený retardi z Maaskantje to skúšajú podruhýkrát vo filme. To že robia stále to isté čo predtým by som ja osobne nekritizoval, keby to nerobili tak by zasa všetci šomrali že to nerobia. Takže je to stále neutíchajúca nálož drasťáckych gagov, kde sa ľudia náhodne strieľajú, srandovne upalujú a zrážajú autami za burácajúceho hudobného doprovodu 90-tkových densovačiek. To je v poriadku, čo sa nepodarilo bola snaha vytlačiť nasilu humor z niektorých nechutností, s tým sa už mimózny guruovia z New Kis prerátali. Hovorím hlavne o tej tehotnej ženskej na ktorú nechajú furt striekať semeno a slopať pivo. Iné veci boli zasa proste len mimo, ale nie vtipné, napr. ten idiot čo sa stále zjavoval a zahlodal nejakú blbosť. Inak sú ale nadávky v chrochtavom prevedení s cigánskym prízvukom od pätice holandských mongolov stále rozkošné. "Eééééj... HOUMOU!" Hrdinovia majú tentoraz problém s konkurenčným mestečkom Schijndel, s ktorým sa priateľsky márujú a hádžu si do hláv kamene. Roztržky musia stranou keď nakazené mlieko spôsobí inváziu zombíkov a Richard Batsbak sa svojou eskadrou musí prebojovať skz zástupy nemŕtvych aby našiel a pochoval svoju nebohú matku. Ak prvá polovica filmu budí trochu rozpaky, tak následná zombícka misia svojou dementnou brutalitou všetko vynahradí. No a keď Richard uprostred akcie vyzlečie a začne mlátiť a trhať zombíkov úplne nahý, je jasné že New Kids majú inteligenciu v malíčku. Celkovo o niečo slabišie než Turbo, ale stále riadne našlapaná hovadina. " ()

• K filmu natočila speciální hudební videoklip německá skupina Scooter. (korbitch22)
  • Modrobiela vlajka s červenými srdiečkami, ktoré však srdiečkami v skutočnosti vôbec nie sú, pretože sú to kvety žltého lekna, je vlajkou holandskej provincie Frízsko. Túto vlajku používa aj najslávnejší miestny futbalový klub SC Heerenveen. (MikaelSVK)