poster

Welcome to Hoxford: The Fan Film

Krátkometrážní / Horor

Francie, 2011, 20 min

Režie:

Julien Mokrani

Komentáře uživatelů k filmu (5)

  • LIVINGDEAD
    ****

    Opravdu dobře natočený horror :-) Raymond Delgado je psychopat. Navíc všem vypráví, že je syn Zeuse. Jednoho dne je převezen do věznice Hoxford, která je určena pro ty největší zločince. Je zrovna úplněk a vězní netuší, že....(30.10.2011)

  • bartias
    ****

    Překvapivě vizuálně namakaný fanouškovský film je stylově podobně věrnou komiksovou adaptací jako 300: Bitva u Thermopyl nebo Strážci - Watchmen. S pořádně promyšleným a propracovaným příběhem by to byla úplná bomba.(2.12.2011)

  • SOLOM.
    ****

    Tento francouzský krátkometrážní snímek mě skutečně dostal. Napůl animovaný a napůl hraný kousek diváky zcela jistě zaujme především hodně slušnými digitálními (počítačovými) triky, na kterých se tvůrci skutečně vyřádili. Byl jsem doslova okouzlen nejen propracovanou podobou komplexu, ale i jednotlivých proměn. Finální monstrum sice zůstalo lehce za očekáváním, ale to se dá odpustit. Samotný příběh je chytlavý, stejně jako navozená atmosféra. Dřív než jsem se nadál byl tady konec. Dokážu si představit, že by se podle tohoto natočil celovečerní film.(8.11.2011)

  • Necron
    ****

    http://vimeo.com/29832031(18.12.2011)

  • TERRORDROME
    *****

    Výýýborne, maximálne sa mi to páčilo. Totálne atmosférická bizarnosť o drsnej surrealistickej väznici, naprostom psycho magorovi s božským komplexom okolo ktorého rašia svietiace chápadlá a bande bacharských vlkodlakov. Vizuálne vypiplané, fantáziu dráždiace a celkovo fascinujúce, treba si to proste užiť. Že je to dielo fanúšikov? Sombréro dolu!(14.12.2011)