Americká dívka (TV film)

USA, 2000, 120 min

Lloyd Kramer

Brian R.R. Hebb
  • Maemi

Sama nechápu, jak to někdo může takto brát, jako by záleželo na věku... Jako by člověk dokázal sám určit, koho bude milovat... Zpracování za moc nestojí, ale téma dobré.(3.8.2009)

Dost zavádějící název zajímavého příběhu podle skutečnosti. Zajímalo by mě, jak ve skutečnosti protagonisté vypadali - tady ten "znásilněný" žák skutečně působil jako kluk minimálně o 5 let starší a paní učitelka zas jak naivní "sotvadvacítka"..... Nicméně souhlasím se zde již napsanou poznámkou: takhle si zkazit život, to je umění !(7.10.2010)

• paascha

debilní multi kulti kravina o lásce blond učitelky k malému čmoudu. Souška zcela ztrácí rozum a chová se jak urvaná ze řetězu(3.8.2009)

• Bohemák

Tenhle námět dostat do rukou schopní tvůrci, to bychom se mohli mít...(5.10.2010)

Během tohodle filmu jsem byl zhnusen americkým soudnictvým a nejen americkým, ale celou touto institucí soudů. Někdo stanovil, že ve věku 18 let je člověk dospělý... KDO? KDY? Chápu, že je to dobře mít nějakou takovou to hranici, ale nemůže být skálopevně daná. Mary a Vali jinak řečený Budha poznali něco co nepozná někdo za celý život. A za to byli odměněni odloučením. Chyby udělali jak oni tak soudci, ale nemůžu pochopit, že se na názor nezeptali toho chlapce. A scéna kdy žena, která své děti pálila cigaretami a týrala je, se mravně povyšuje nad Mary, která vše dělala z lásky je drsná. K hodnocení filmu: nenudíte se a donutí vás to k zamyšlení. Mnozí budou mít jasno a Mary hned odsoudí, ale neměli by soudit tak unáhleně.(21.11.2005)