poster

Americká dívka (TV film)

 • USA

  Mary Kay Letourneau Story: All-American Girl, The

 • Slovensko

  Americké dievča

Krimi / Drama

USA, 2000, 120 min

Režie:

Lloyd Kramer

Kamera:

Brian R.R. Hebb
 • LaMadame
  ****

  Mám ráda filmy podle skutečných událostí, tenhle mě naprosto dostal .......byla jsem napnutá od začátku až do konce a jednoduše jsem jim fandila ... opravdu jedinou výtku bych měla k hudbě, ta tomu přímo škodila....ale jinak perfektní, oba hlavní představitelé, jako by z oka vypadli skutečným postavám...její chování se dá pochopit, někdy se prostě rozumu poručit nedá... (ikdyž tady ten věk je opravdu na hraně) a i další události a to, že je se svým Budhou dodnes je důkazem toho, že se jí to svým způsobem vyplatilo...(4.8.2009)

 • Bohemák
  **

  Tenhle námět dostat do rukou schopní tvůrci, to bychom se mohli mít...(5.10.2010)

 • Kikania
  ****

  Nooo..takže. Veľmi som váhala, či mám dať tri, alebo štyri hviezdičky. Bola to veľká dilema, pretože film, ako celok neprekypoval veľmi kvalitou. Vadila mi hudba, ktorá mohla byť oveľa lepšia a dej krásne podfarbiť. Sem tam sa mi nepáčil aj strih, pretože sa mi miestami zdal chaotický. Ale na druhej strane ma tak upútal príbeh založený na skutočnej udalosti, že dávam napokon 70%. Naozaj, niečo také sa nevidí každý deň a príbeh Mary mi bude v hlave vrtať ešte dosť dlho...(26.2.2009)

 • Greg25
  ***

  Zpracování pokulhává, ale děj (navíc podle skutečné události) je více než zajímavý. Hlavní představitelé jsou přesvědčivý. Je to snímek, který donutí člověka zamyslet se. Stojí taková vášeň za to? Lze tuto ženu vůbec pochopit? Uvědomovala si opravdu do důsledku co dělá? Lze toho mladého chlapce pochopit? Je v pořádku americké soudnictví? Proč někdo určil věkovou hranici zrovna 18 let? 60%(3.8.2009)

 • ..Lucas..
  *****

  Moc hezkej film, akorát mě občas štval střih a hudba. Mary bych asi neodsoudil, když Vali sám řek, že to dělal dobrovolně.. Jinak jsem se zajímal, jak to dopadlo a Vali na Mary počkal a rok po jejím propuštěním se vzali a vychovávají spolu jejich dvě děti. Na netu jsem ještě našel, že teď Mary uváděla nějakou akci, kde Vali dělal DJe. :)(3.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace