Ig Perrish (Daniel Radcliffe) měl skvělý život, bohatou rodinu, i ženu svých snů, krásnou rusovlásku Merrin Williamsovou. Merrin byla však za neobjasněných okolností zavražděna. Z Iga je najednou hlavní podezřelý a nikdo, ani vlastní rodina, v jeho nevinu nevěří. Zlomený a neprávem obviněn žije ze dne na den a své neštěstí zahání alkoholem. Jednoho dne se probudí a zjistí, že na čele mu vyrůstají podivné rohy. Že by to bylo znamení a podaří se mu vraha vypátrat? Spolu s rohy totiž získal zvláštní schopnost a rozhodne se udělat vše pro to, aby vraha své lásky našel. (JOJ Cinema)

AARONN

Ačkoliv nejsem milovníkem Daniela Radcliffa, tak tady mu ta role fakt sedla. Film se s ničím nepáře.. má šťávu po celé dvě hodiny a popravdě, dlouho jsem se nepřistihl být takhle pozorný po celou délku filmu. Žánry se mění po pár minutách a celkově vytváří dobrý shake. Vtipně zakomponované prohřešky okolních lidí, je výsledný efekt i trošku na zamyšlenou. Jsem zvědavý na knižní předlohu. 85% ()

słezakjkb

Kdyby si režisér odpustil jednu ze závěrečných scén v lese společně s Leem, Teddym a buřtem, měl by film mnohem vyšší hodnocení, takže trochu zklamání. ()

Trumper

Je to asi poprvé, kdy bych Radcliffův herecký výkon neoznačil za toporný, ale jenom mírně nepřesvědčivý. Herecký ansámbl (Radcliffe, Temple, Minghella, Morse) mi sedí spíše do nějakého rodinného filmu, přitom Horns je čistě R-ková záležitost.___ Nerad bych spoileroval, ale hlavní problém filmu, který asi většinu lidí odradí od slušného hodnocení, spočívá v postupném přechodu od celkem vynalézavé, depresivní krimi-fantasy-satiry (haha, to zní ale blbě) k tupé vyvražďovačce plné béčkových klišé. /65% ()

a0001

Nemôžem inak hodnotiť. Jednoducho musím úprimne uznať, že sa mi to páčilo aj keď stačilo by tomu málo a hodnotil by som tento snímok skôr negatívne. Tento film je však "buď/alebo".. Dostal ma originalitou, šialenosťou a štipkou emócií. Bolo to extra čudné, ale vôbec nie zlé. ()

Vivcis

film so zaujimavym napadom, ktory ma zaujal od zaciatku avsak herecky vykon Daniela Radcliffa opat sklamal aj ked si neviem predstavit kto iny by sa hodil do tejto role. Koniec bol pre mna prehnany a nehodil sa tam. ()

wallax

Dávam 3 hviezdy, ale v skutočnosti si zaslúži o kus viac. Skvelo originálny fantasy trhriller kde Mr. Potter bravúrne zažiaril. Podobných filmov nie je veľa a aj keď som čakal mierne temnejší záver, film ma vlastne nesklamal. Zábavné, uletené, s napätím a dobrým hereckým podaním, až na pár blbiniek úplná pohodovka. ()

Meow86

Joe Hill bude asi šikovný pán, takový extra česnek. Ten teda píše! Velmi neotřelý surový příběh. Líbila se mi až přirozená lhostejnost ostatních k Iggyho anomálii. A co, že má rohy, hlavně mu říct o všem, co mě sere. Být David Morse a přijít mi na verandu ohořelej minotaur, na kafe ho nepozvu. Radcliffa vytahuji z "potterovské" škatulky. ()

Amoen

Je pro mě lehce obtížné si zvykat na Daniela v jiných rolích, než v notoricky známém Harrym Potterovi. Zde ale předvedl, že i bez kouzelnické hůlky a kulatých brýlích dokáže velmi slušně zahrát, i když se jedná o takovou šílenost. Zápletka se mi zdála velmi originální a vtipná. Závěr se dal považovat za mírně přehnaný, ale nakonec jsem ho přijala jako něco, co k ukončení filmu nesporně patří. ()

J.Mayen

Harry Potter se nezda a umí hrát přesvědčivě, sice v tomhle filmu už spíš pro dospělé kde dává Hermelíně v lesní chatě pořádně do čáry pořád vypadá jako cucák z Neštovic, pokoušel jsem se na to nemyslet a dát prostor jeho osobě, povedlo se, trochu bych ubral na efektech na konci, kde mi to moc nesedlo a hodnotil bych ještě víc. Bravo Harry! ()

Neronius

Tenhle film mě tak neskutečně překvapil, že to není až možný.. vůbec jsem nečekal, že by mě to tak kurevsky bavilo. Prostě psycho! a proto dávám plný počet, pač si to ten film podle mě zaslouží :) ()

lobo87

Slušný úlet. Až taký, že som to ani nečakal. Ale originalita a zábavnosť sa tomuto filmu uprieť nedala. Plusom je, že v Danielovi Radcliffovi som vôbec nevidel Harryho Pottera, čo mu slúži ku cti. Fakt husté. Asi najlepší Ajov film... 70% ()

srolyma

Námět mě nezaujal a představa Radcliffa v roli čerta mě přímo děsila, nicméně jsem chtěl vyzkoušet, jestli je mladej od Kinga stejně kvalitní autor jako tatík. A je. Není to sice nijak děsivé, žádný horor spíš mystery, ale na pár brutálních kousků dojde. Nejvíc mi vadily ty rohy, ale natočit film s názvem Rohy bez rohů by asi nebylo úplně ideální. Ale celý film se nakonec překvapivě vydařil. ()

Nikolas__

Strašně atypický film, jestli se někam hodí označení "žánrový mix", pak sem. Až neskutečně mi to sedlo, přitom je Horns něco mezi teenage dramatem, a jakýmsi drsným mysteriózním thrillerem. Fakt těžko se o tom mluví, ale je to vážně originální a jedinečné. Jedna z nejlepších rolí Daniela Radcliffa. Mimochodem Alexander Aja je vážně totální talent, a tento film to jen potvrzuje. ()

fimler

Vůbec to není špatné, ale nemohu dát víc než 3 hvězdy, protože mi na tom filmu stále něco nesedělo. Nevadí mi, když film neochopím, a nebo ani pochopit nejde, ale v tomhle případě mi přišlo celkem divné to romantické zaobalení a prostředí amerického zapadákova vůči celému příběhu tohoto ražení. ()

SelfishMan

Tohle je vlastně moje první setkání s Radcliffem od te doby co vykoukl z Bradavic a vydal se na zkušenou do světa mudlů a nezbývá než přiznat, že to z jeho strany nebyla vůbec taková tragédie, jaké jsem se obával a růžky mu padly skoro stejně dobře jako lennonky na nose a jizva na čele a poměrně významně mu vylepšovaly vizáž. Když tam tak mává těmi vidlemi, tak se člověk neubrání vzpomínce na nějaké to zaklínadlo. Ale podívaná je to do určité míry docela zábavná a celý film defacto stojí hlavně na tom ústředním nápadu s rohy a tím co přináší (jinak by se jednalo jen o další obyčejnou nasládlou teenage melodramatickou hovadinu s nějakou rádoby detektivní zápletkou) a dobré tři čtvrtiny jsem to sledoval dokonce s určitým zaujetím (s pár výkyvy kdy jsem myslel, že opět dostanu hyperglykemický záchvat). Ovšem zhovadilý závěr přinesl z mého pohledu zbytečné, trapné a nejdebilnější možné melodramaticko-patetické zakončení ( nějakými drobnými romantickými výrony to bylo v určité míře proložené sice od začátku, ovšem alespoň kompenzované solidním černým humorem stavícím hlavně na tom, že ústřední postava tahá z lidí to nejhorší co v ních je). Řekl bych až trochu směšné triky na závěr tomu nasadily jen finální tečku. Škoda té poslední třetiny, potenciál jsem viděl daleko vyšší. 60% ()

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

Alexandre Aja a ďábelský LaBeouf?

12.12.2011

Filmová adaptace bestsellerového románu Horns, jehož autorem je syn Stephena Kinga Joe Hill, našla režiséra. Nečekejte decentní filmařinu, projekt dostal na starost francouzský masakrátor Alexandre… (více)