Hledám ženu. Zn.: Z Východu (TV film)

• Kanada

Love Translated

Dokumentární

Kanada / Ukrajina, 2010, 84 min

Julia Ivanova
  • Pepinec

Kdy že je další turnus??? :-)(5.1.2012)

• lili6

Rozhodně zajímavý dokument, ovšem jeho rovina je neuvěřitelná. Mladé dívky se prodávají pro zelenou kartu, kterou získají manželstvím se starým bohatým Američanem. Každý na tomto vztahu vydělá. Neuvěřitelný.(2.1.2012)

Ukrainské zlatokopky a američtí chlípníci - i takto by se dal nazvat tento film.(26.5.2013)

Rovnice tak dokonalá, že by se z toho Einstein vystříkal Bohrovi do podpažní jamky. Vysoký věk, hodně peněz a severoamerický pas na jedný straně a krásňoučký, mlaďounký, hloupoučký Ukrajinky na druhý. Všichni jsou happy a komu záleží na tom, že ty potvorky orgasmus jenom hrajou a po každým orálu si jdou vyčistit zuby? Nebo byste nechtěli ženu, která je ve věku dcer vašich kamarádů, kteří na ni myslí při sexu se svou (doslova) starou?(2.1.2012)

Zaujímavý dokument o tom, čoho sú schopné niektoré ženy z krajín bývalého komunistického bloku. To, že Slovenky a Češky, Poľky, či Balkánky majú radi cudzincov, najmä ak sú zabezpečení som vedel. Dokonca aj to, že ženy z bývalého Sovietskeho zväzu sú v tom ešte prepracovanejšie. Vidieť to však takto zhrnuté a bez hanby bol pre mňa šok. Na jednej strane oceňujem, že sa tu poukáže na ženy, ktoré sú pre zelenú kartu, veľa peňazí, vysoký životný štýl ochotné urobiť takmer čokoľvek. Na druhej som z toho smutný. Dá sa v týchto krajinách vôbec nájsť "tá pravá", keď väčšina z týchto sú takéto? Dokonca aj niektoré, ktoré by človek považoval za normálne a nikdy by to na ne nepovedal, sú toho schopné. Je smutné, že my muži a ženy z východu sa navzájom nevážime, nemáme radi a radšej volíme často predstieranú lásku, sebaklamnú lásku z inými ľuďmi zo sveta. Potom sa niet čomu diviť, že slovanské krajiny majú tendenciu k vymretiu, nahrádzajú nás tu Moslimovia, Tatári, Čečenci, Albánci, Rómovia a Maďari a iné menšiny. Chlapi z poza mora z tohto dokumentu by sa dali nazvať záletníci, sukničkári, playboyi atď. Po čase sledovania dokumentu mi z toho bolo zle. Ženy boli krásne, hlavne tá blondína-speváčka bola podľa môjho vkusu, či tá hnedovláska so škaredým bytom a pekným zadočkom tiež ušla, ale ak sa mám odosobniť od sympatií ku kráse, morálka bola nanič, zakázal by som takýto polopredaj žien. Naozaj mám na to výraz polopredaj! Nepáči sa mi, že ten dokument to akoby vôbec neodsúdil, len to ukázal. Bojím sa len toho, že čím viac mužov na Západe to uvidí, tým viac nám ich sem nabehne a budú tu vyvádzať. Naozaj ako v Hosteli. Odo mňa to má 50%.(4.1.2012)