poster

TT3D: Closer to the Edge

Dokumentární

Velká Británie, 2011, 104 min

Hudba:

Andy Gray
(další profese)
 • vitekpe
  ****

  Velmi pekne natoceny dokument o legendarnim zavode, na ktery si malokdo troufne, a dost casto tam nekdo zarve...prumerna rychlost pres 200 km/h...(7.6.2012)

 • Mrkvič
  ****

  Nejsem žádný fanda motorek. A že se tam zabíjejí troubové, co neumí do pěti počítat, a dostanou ze sebe stěží jednoduchou větu, mě nijak netíží. I tak je ale hodně zajímavé, jak se vyjadřují ke smrti kamaráda. Ty úsměvy vůbec nejsou spojeny s jejich demencí nebo něčím podobným, ale s jejich stylem života. Užívat si život naplno s tím, že může kdykoliv skončit. Což je v týdnu konání TT vysoce pravděpodobné.(31.1.2013)

 • Dánek
  ****

  Hodně zajímavý dokument o motorkovém závodě na Isle of Man. Před filmem jsem o něm nikdy neslyšel, ale teď už vím že existuje. Většina dokumentu je rozhovory se samotnými jezdci, kteří se řítí obrovskými rychlostmi (200km/h+) po obyčejných cestičkách na Isle of Man. Podle mě to jsou normální blázni, mám asi svůj život moc rád abych dělal takovýhle píčoviny :). Dokumentu by prospělo malinko zkrátit, proto dávám 80% a doporučuju se podívat!(14.1.2012)

 • Marys
  *

  Ako keby sa niekto rozhodol natočiť dokument o Ralley Poprad-Tatry. Neskutočne som pri tom zaspával, nechápal som vôbec to britské nadšenie, nerozumel som, o čom kto rozpráva, o čo vlastne kráča, rozhodol som sa vydržať z filmu čo najviac, no po takmer hodine som si povedal: "načo?" Absolútne mi tento film nesadol a budem si musieť dať pozor na hodnotenia dokumentárnych filmov o veciach, do ktorých sa veľmi nemontujem.(29.5.2013)

 • Rakosnicek77
  ****

  Úplně nový rozměr pro označení "Dobrovolný dárce orgánů" takže název DDO by byl vhodnější :-)(5.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace