poster

TT3D: Closer to the Edge

Dokumentární

Velká Británie, 2011, 104 min

Hudba:

Andy Gray
(další profese)
 • FFilipCZ
  ****

  Neskutečně silný dokument o těch největších šílencích na dvou kolech, co znám. Motorky mě zrovna dvakrát moc neberou, ale z tohohle jsem unešen!(29.4.2013)

 • Mrkvič
  ****

  Nejsem žádný fanda motorek. A že se tam zabíjejí troubové, co neumí do pěti počítat, a dostanou ze sebe stěží jednoduchou větu, mě nijak netíží. I tak je ale hodně zajímavé, jak se vyjadřují ke smrti kamaráda. Ty úsměvy vůbec nejsou spojeny s jejich demencí nebo něčím podobným, ale s jejich stylem života. Užívat si život naplno s tím, že může kdykoliv skončit. Což je v týdnu konání TT vysoce pravděpodobné.(31.1.2013)

 • Rakosnicek77
  ****

  Úplně nový rozměr pro označení "Dobrovolný dárce orgánů" takže název DDO by byl vhodnější :-)(5.3.2015)

 • Marys
  *

  Ako keby sa niekto rozhodol natočiť dokument o Ralley Poprad-Tatry. Neskutočne som pri tom zaspával, nechápal som vôbec to britské nadšenie, nerozumel som, o čom kto rozpráva, o čo vlastne kráča, rozhodol som sa vydržať z filmu čo najviac, no po takmer hodine som si povedal: "načo?" Absolútne mi tento film nesadol a budem si musieť dať pozor na hodnotenia dokumentárnych filmov o veciach, do ktorých sa veľmi nemontujem.(29.5.2013)

 • Le_Chuck
  ****

  Nebavia ma motorky, všetkých zúčastnených mám za menších/vacsich bláznov a vôbec nerozumiem prečo sa tam idú každý rok pozabíjať. Vlastne teraz už aj hej, trochu. Dokument ma každopádne pohltil a v jednom momente aj celkom zasiahol. 80%(28.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace