TT3D: Closer to the Edge

TT3D: Closer to the Edge je film o legendárním závodě Tourist Trophy na ostrově Isle of Man, který každoročně mění tento malý ostrov na ráj fanoušků silničních motocyklových závodů.
Závody se zde jezdí po uzavřených veřejných komunikacích, které jsou vždy obklopeny diváky ze všech koutů světa. Jezdci zde doslova létají rychlostí přes 300km/h. Jen málokterý ročník se obejde bez zranění nebo úmrtí nějakého jezdce. Jezdci si nebezpečí uvědomují, přesto se každý rok vracejí s odhodláním posunout hranice možností zase trochu dál a stát se "Králem hory". (Kinq)

beatygirl

Dokument, který vás donutí koukat od první minuty až do úplného konce. Chvílemi nechápete ty lidi jak to mohou dělat, ale život je moc krátkej na to, abychom ho jen přežívali. Tady to je všechno nebo nic. Nevěříte svým vlastním očím a říkate si tohle se opravdu dějě. Ale ano opravdu se to každý rok koná a spousta lidí bez toho nemůže žít. Obdivuju ty lidi, kteří každý rok stojí na tom startu a jedou. ()

kolly13

Inside dokument o bláznech na motorkách, které někteří považují za posledlé svým hobby. Poskytuje to syrovost dokumentu a to mě baví. Co mě ale udivuje, je fakt, že film je prostě jen dobře sestříhán, ale neposkytuje skoro nic, krom záchvěvu se přidat, což ale po chvilce uvažování každý rozumný rád zavhrne jako hazard s něčím, co se nedává dvakrát. ()

Mogami

Dokument o nejšílenějším a nejnebezpečnějším motoristickém závodě na světě. 360km/h (200mph) na obyčejných silničkách mezi domky bez jakýchkoliv únikových zón to se musí vidět! ()

Choucas

Z určitého pohledu je to pro mně nejkrásnější film, miluju roadracing, miluju motorky, miluju ostrov Man. Nepochopíte proč to tyhle chlapíci dělají, nepochopíte proč se vrhaj do něčeho fakt šílenýho, ale pokud aspoň trochu milujete adrenalin, zamilujete si i tohle. A nebo jak řekl Guy Martin - Pokud si myslíte, že je bezpečnější jít domů, a sekat trávu, jděte - a nás nechte! Povinost pro motorkáře, motoristy a milovníky adrenalinu! Po 4 shlédnutích nelze hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. PS: modlím se aby pro mne někdo natočil něco podobného s Michalem Indi Dokoupilem a odehrávalo se to na 300 zatáček Gustava Havla. Děkuji! ()

Blahis

Snažil jsem se nakliknout více, než 5*, ale nepustilo mě to :-). Ale teď vážně: Pro mě se to stalo filmem číslo 1 na hodně dlouhou dobu, neb to není jen dokument, ale je to opravdu napínavý snímek ze závodního prostředí nejrychlejšího a nejnebezpečnejšího závodu na této planetě. Guyovi budete prostě fandit od začátku do konce. Já na to koukl dvakrát za sebou a chystám se na Slovensko na Filmfest, kde to bude ve 3D, protože to musí dát snímku naprosto jinou dimenzi. Ta rychlost, kterou se tam řítí kamera musí zákonitě vyvolat pocity závratě. Doporučuji před shlédnutím nestudovat výsledky IOMTT2010! ()

klobasa

Perfektní!Nemám slov.Sice jsem čekal vice závodů a méně povídání,ale alespoň si člověk uvědomil co ty šílence žene vpřed.Smékám a respect!Pro motorkáře a fanoušky jedné stopy absolutní povinnost. ()

goodridge

Bezchybný dokument ktorému nie je čo vytknúť. Jednu hviezdu strhávam len z jedného prostého dôvodu. Sám som motorkár a mal som jednu nehodu ktorá si vyžiadala týždeň v nemocnici. Pri pozeraní ma zase začalo bolieť rameno. Hmmm ()

cougar66

TT je opravdová chuťovka pro všechny milovníky dvoukolých miláčků. Asi nikdo kdo není opravdovým fandou do motorek tyhle kluky nepochopí. Jediné na čem jim opravdu záleží je vyhrát celou pětidenní a obětují tomu naprosto vše. Takže držme jim palce a hodně štěstí chlapi. ()