Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Jello Biafra odpad!

Ako tak pozerávám ukážky jednotlivých reality show, tak mi na rozum prichádza len jediné: táto primitívna zábava dnes skrátka frčí. Podľa môjho názoru Martinka z Turca, či Bučkovci majú s Geissenovcami jedno spoločné - inteligenciu. Aj napriek tomu že sa jedná o rodinku multimilionárov tak ich IQ sa pohybuje na prahu chudoby. Stačí len vidieť ako si Carmen pri sledovaní TV nasadí slnečné okuliare aby lepšie videla, alebo ako si Robert ide kúpiť nové auto len preto, že svoje doterajšie má špinavé a nechce ho umyť. Mne osobne sa z tejto rodinky robí zle. Ich vystupovanie a celková povýšeneckosť sa nedajú sledovať. Korunkou je scénka v ktorej si vodca tejto tlupy Robert robí srandu z opačne oriantovaného Japonca a častuje ho slovami ako "buzerantská zdochlina". Skrátka čistý kromaňonec v bohatom háve. Táto reality show je len dôkazom že aj ked je človek bohatý a úspešný, ešte to nezaručuje že bude aj inteligentný. ()

SeanLSD

Ha-ha-ha ! Ja naozaj nemôžem…nad tým, aký zmysel pre výsmešný humor prejavujú televízne stanice. Chcel by som vidieť toho génia, ktorému napadlo púšťať hlúpych, rozmaznaných a odporne zazobaných idiotov čo nevedia čo s peniazmi pracujúcemu ľudu počas „krízy“ kedy si musia „uťahovať opasky". No, nebudem rozvíjať dôchodcovské rečičky ani teórie o tom, že pretrhnutá hrádza televízneho odpadu sa už asi nedá zastaviť. Je to hnus, ale musím uznať, že tatko Geissen, zrejme jediný z rodiny, ktorý aj niečo skutočne robí, je celkom zábavný chlapík a robí tak z tejto "reality-show" jedinú svojho druhu, ktorú okamžite neprepínam. ()

GR4N4T

Čo vznikne ak si neskutočný milionár zoberie za ženu vypatlanú blonďavú zlatokopku ? odpoveď : - Seriál Geissenovci - Ťažký život milionárov :) Inému podobnému seriálu by som dal hodnotenie odpad . Ale tu nie pretože to tu všetko zachraňuje Róbert , ktorý si vie robiť srandu všade a zo všetkého , no hlavne zo svojej manželky . Hlášky tipu : "Zlatko trčí ti sopeľ" sú na dennom poriadku a tak pri pozeraní mam o zábavu postarané . Je fakt , že sa my táto parta multimilionárov trochu hnusí no na šťastie je tu Róbert a jeho nie moc inteligentná blonďavá žena Carmen - ktorá ani nevie že môže byť niečo staršie ako 2013 rokov :) ()

Arsenal83 odpad!

Pre verných divákov TV hnoj ideálny materiál. Jednobunkovce sa radi pozerajú na dve kreatúry, na ktoré sa kedysi chceli podobať aj Mojsejovci. Umelé, sílené vtipy, vopred pripravené a blbci sa v rúškach v obývačke určite zadúšajú od rehotu, že akí sú ti Geissenovci blbí. Pritom blbec je ten, čo ich podporuje sledovanosťou. Inak pani Geissenová musí mať skvelého plastického chirurga, to bude určite nejaký "inženýr" zo Sudánu, tých majú už v Reichu dosť. ()

m.a.t.o.

„Ten obraz je rozmazaný Rooobert.“ – „To je 3D televízor, Camren. Musíš si dať okuliare“ – „Stále je rozmazaný." – „Bože Carmen, 3D okuliare, nie slnečné!“ Nezvyknem dávať takýmto "reality show" vyššie hodnotenia než jednohviezdičkové, ale treba uznať, že Geissenovci sú naozaj zábavní. A Rooobert má lepšiu kadenciu hlášok ako Eddie Murphy v Policajtovi z Beverly Hills. ()

• Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)
  • TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)