Neviditelný Kapr

Česko, 2011, 2 min

Režie:

Jakub Korber

Jakub Korber

Když si vánoční kapr nedá říct a nechce se nechat chytit, je to vždy zapeklité. Když je ale onen kapr navíc neviditelný, je to o to těžší. Co vymyslel protagonista, aby neposednou rybu nakonec "ulovil"? Podívejte se sami. (Korbitch)

MessiM odpad!

Myslím, že tvůrci, ostatně i sám pan herec chytli možná, ještě před tím, než tak obětavě, s vervou a s chtíčem ve tváři sahal do vany pro neviditelného kapra, nějakou zákeřnou chorobu, která bohužel napadla jako křesťan ateistu v temné uličce, jeho mozek. Jak by si potom normálně uvažující člověk mohl připustit, že něco tak hloupého a nadutého mohlo vzniknout? Třeba se zdá, že jsem zaujatý proti tvůrcům amatérského počinu, jako stará bréca na buldoga, ale přece jen, když se někde objeví filmař, který svým egem, které je jako štít, sráží ostatní už jen, když přechází přes křižovatku, nezbývá nic jiného, než je rozumně přesvědčit, že na to nemají. ()

GrungeChild odpad!

Boha jeho... herec a režisér, který neumí hrát ani režírovat, a kameraman, který neudrží mobil na správném místě... chudák Kapr. ()

honajz2 odpad!

Korber je fuckt skvělý režisér a herec. O tom není pochyby! Zdá se, že role retarda mu jde skvěle a měl by se jí držet. I příběh by se dal skvěle ocenit, protože byl tak napínavý a vtipný! Nejprve jenom vodní hrátky s kaprem (myšleno sexuálně, ale to vám asi došlo) a potom, když už bylo bohulibé dílo s kaprem dokončeno, ho Korber zabil fénem. Korber musel několikrát při natáčení tohoto "Porna pro těžce nemocné úchyláky" hurónsky zasmát, protože on je tak vtipná a komediální bytost! A protože Korber má rád tento styl filmů, tak si myslí, že to bude připadat vtipné i ostatním lidem. A jak se dívám, pár podivínů, co tomu dá 5* nbo 4* a nebo 3* se tu skutečně najde! A já jsem spokojený, že jsem tomuto "Pornu se špetkou retrdovaného humoru" dal odpad! ()

Daji

Co takhle to příště natočit naopak? Určitě by to bylo mnohem zábavnější, kdyby kapr zabíjel fénem člověka! ()

alchac odpad!

Vážený pane Korbere! Děkuji Vám za Váš výblitek, který mi opět potvrdil, že maminka má vždycky pravdu. Vždy, když jsem klesal na mysli, mi totiž moje maminka říkala, ať jí netvrdím, že hůře už být nemůže, neb po čertu prý vždy přijde ďábel. Myslel-li jsem si tedy, že nic horšího, než je výhřezek zvoucí se "Cena života" pocházející z domácí kutilny podobně jebnuté entity jako jste Vy, zdejší databázi neprzní, netušil jsem, že i Vaše audiovizuální dílko (které by se někteří nesoudní, mentálně zaostalí a zfetovaní jedinci jistě nezdráhali nazvat filmem) brázdí zdejší jinak vcelku pokojné vody. Inu, maminka má skutečně vždycky pravdu, neb po Ceně života přišel Neviditelný Kapr. Závěrem mi, prosím, ještě dovolte nesmělý dotaz - co to vlastně doprdele hulíte??? ()

The Viper odpad!

V životě jsem si nepomyslel, že bych si u dvouminutového videa říkal:,,Ať už je konec.'' Takovou zajímavostí je, že někteří z vás dokázali vyprodukovat komentář delší, než je délka tohoto ''filmu''. ()

wooozie odpad!

Možná, kdybych si zapnul webkameru a natočil dvouminutový záznam mého výrazu, který bych charakterizoval jednoduše wtf?, možná, ne určitě by to bylo pro českou kinematografii přínosnější, něž tahle slátanina, při které byla potřeba vysoká dávka idioce a debility, kterou vynásobili nějací "porotci" v soutěži o nejdebilnější amatérský film roku. Blahopřejeme! ()

reditelka

Celkem vtipné a navíc byla odpravena jen neviditelná ryba :-) to se mi líbí. Kratičká stopáž je k tomuhle příběhu ideální. Takže krátké, výstižné a na amatérský film docela slušné. ()

Milodar odpad!

Ach, jak trapné! Kapr kapr prrrrrrr. Mimochodem - kdyby jste hodili zapnutý fén do vany, akorát tím vyhodíte korbič. Teda jistič. ()

chessbeer odpad!

Opravdu tohle někdo natočí? A opravdu tohle vyhraje nějakou soutěž? Je vidět, že lidská demence nezná mezí... P. S. Autor by se měl jít lěčit - člověk, který má folk/punkovou kapelu a ještě dokáže stvořit toto "dílo", prostě nemůže být normální. ()

Alex24 odpad!

Krátký film, krátký komentář... Zajímalo by mě, proč si pan Korber dal tu utěrku za tepláky a nechytil s ní toho kapra. Nevím, jak ostatní, ale já myslím, že utěrka v téhle situaci slouží k tomu aby ten kapr nevyklouzl. Co? Komentovat film? Jakej? Tenhle? To byl film? Jéje... Já myslel že video týpka, co dělá kraviny v koupelně... Aha... No odpad! co jiného? PS:. Ani jako reklama na fén by se to nehodilo... Je mi líto. ()