Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško

Trapas, takhle se ponížit. Dělají tam ze sebe akorát kurvy a děvkaře a obzvlášť v jejich věku jim to určitě pomůže k hrozné kariéře a k najití normálního vztahu. Ponížení jak Česka tak Slovenska. Výběr dle vzhledu a postavy, jak jinak. Po pár dílech můžu říci, že se opravdu bavím, je to i tak trochu psychologický pořad, hlavně když tam ženský "drbou" a taktizují a chlapi jsou tím pádem za největší blbce. Těším se, jak se to bude vyvíjet dál, jelikož to začíná být celkem zajímavé, i když to tak zprvu nevypadalo.(5.3.2012)

• LoLaa

Myslím, že jako jedna z mála nedávám "odpad" bez podložení. Viděla jsem 2 díly této reality show a oba byly skoro stejné. Proto předpokládám, že ostatní díly jsou podobně příšerné. Víc slov k tomu už raději nemám...(29.4.2012)

• Deimos

TV/// Obsazení 0/10 Děj 0/10 Hudba 1/10 Prostředí 7/10/// +krásné prostředí a úžasný obraz, krásně se na to kouká, snad vhodné jako prezentace při prodeji nějaké TV -show, která tu měla být už dávno, dnes nemá co nabídnout, soutěžící jsou jak z nějaké modelingové agentury, nic na nich není uvěřitelného, jejich chování je pak otřesné a nepochopitelné/// Hotel Paradise mohla být zdatná a zajímavá konkurence pro Vyvolené nebo jiné podobné reality show. Jenže dnes takovýto pořad považuji za ztrátu času. Přesto bych na to možná koukal, kdyby tam dali soutěžící, kteří jsou prostě normální, třeba i jen obyčejní. Jenže to bohužel jede v zažitém trendu napatlaný machýrek a vypatlaná pipina. Takže snad v jiném životě a nebo raději vůbec./// Celkem 15%///(8.3.2012)

• 666teen

Existenci tohoto pořadu o mrdání v Karibiku zdůvodní jen to, že vítěze, vítězku, pár, nechá štáb v posledním díle sežrat smečkou syfilitických bezdomovců. Jinou odměnu si totiž účastníci nezaslouží. Kdo to do prdele boží platí a proč?(12.3.2012)

• Peytl

Dnes nad ránem po skončení Platoon od mého oblíbence O. Stonea, jsem udělal něco, co si budu vyčítat do konce mého (teď už traumatizovaného) života. Ta má zasraná zvědavost, proklínám ji!!! Ještě teď se klepu v prenatální poloze v temném koutě, kam jsem se sám zahodil a jen s velikým sebezapřením jsem se nakonec odhodlal vystrčit ukazovák (pak i fuckovák), abych vyťukal na klávesnici vzkaz, memento dalším možným obětem, berte to jako varování. Doprdelepráce ale myšleno smrtelně vážně!!! Stydím se, jak já se stydím, že jsem to viděl, že jsem taky člověk, že nikdo ze zdejší "elity" s tím nic mít nechce a nereaguje....ale já musím. Viděl jsem, jak praví klasik, hada srát, žábu bušit pěstí do skály a hromady opravdových sraček, ale tohle je regulérní kataklyzma, konec světa. Promiňte mi můj hysterický projev, ale od 6.3. 00:30 žiju dva životy. Před a poté...Proč??? P.S. Snad jen jako alternativní trest pro zvlášť surové masové vrahy, prosili by za křeslo a ušetřili státním rozpočtům.(6.3.2012)

• - Průběh natáčení narušila situace, kdy do areálu hotelu vnikla ozbrojená majitelka se štábem spolupracující společnosti a ohrožovala přítomné na životech. Natáčení finále se poté přesunulo do bratislavských ateliérů. Důvodem byl dluh, který narost až do výše 1 000 000 amerických dolarů. Tracey Cuesta přitom upozornila slovenskou produkci ještě před 5. březnem, kdy se začala show vysílat, že nebude možné natáčení dokončit a odvézt vybavení ze země, pokud bude produkce cokoliv dlužit. (JoranProvenzano)

• - Poněkud rozpačité průvodní slovo Martiny Gavrieli bylo po osmi dílech prý i na žádosti diváků nahrazeno mužským hlasem. (JoranProvenzano)

• - Všechny světové verze Hotelu Paradise se natáčejí v Mexiku. Československá verze, která se filmovala v Dominikánské republice, je tak výjimkou. (..Lucas..)