Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • salahadin

A tady končí veškerá sranda, vážení. A začíná tortura á la Torquemaddo. O důvod víc vyhodit televizor z okna.(10.4.2012)

• Zeck

Vydržel jsem to do první reklamy a už si ten odpad dokážu obhájit. Sračka nad sračky, odpornější než Big Brother na Nově, což tenkrát byla desetinásobně větší žumpa než VyVolení, takže Hotel Sračkadaise je absolutním vrcholem hoven posazených na hlavu českého diváka. Pořad je řádně uklizen na Primě Love, na kterou nikdo nekouká a vysílací čas naznačuje rovněž sebereflexi tvůrců, kteří po dokončení projektu usoudili, že na tuhle píčovinu vážně nikdo koukat nebude, takže když to stálo těch pár milionů, tak to odvysílat prostě musí, i kdyby se posrali. Je evidentní, že v tomhle pořadu bude hrát prim to, jestli si párečky parádně zašukají a kolik přírazů budou muset ti gayové předvést, než se vystříkají do těch plastikových kund potřených husím sádlem, aby funkčností co nejvíce připomínaly píču. Casting je prvoplánový, plný vymaštěných idiotů, aby předváděli přesně to, co od nich produkce očekává. Vypatlaný steroid idiot s vyholenou prdelí dává přednášky o tom, že miluje lidské zápachy a čte motivační knihy, další ocas je v show kvůli mámě, aby si skrze jeho šukání prohlídla Karibik, od pohledu děvka hnusná jak noc, údajná "playmate" posílá diváky dopředu do píče kvůli jejich údajné závisti, že je v televizi, protože se dokázala dostat do pořadu skrze "svoje odhodlaní" a kvality a ne přes postel, ale že tam ta píča je jenom proto, aby roztáhla nohy a ukázala kozy, to už jí nedojde.... ne vzdávám to, buďto bych se při sledování musel posrat smíchy nebo zeblít z podoby. Ten pořad je zkrátka ohavný a i když snesu hodně, tuhle spartakiádu debility nesnesu. Tak okatě dělat z diváků čuráky jako tento pořad, to se snad ještě nikomu nepovedlo. Cílová skupina: holky 14-16 let, nikdo normální při smyslech na to prostě koukat nedokáže. Pokud si budu chtít prohlédnout pěkné nahé holky, vyhoním si ho u porna, nebudu čumět na pokusy Gavriely o moderování show plné postižených lidí. 0%(5.3.2012)

• gogo76

Sračka všetkých sračiek, totálna spodina, ale divákov si nájde, to som si istý. Slováci, Češi i Moraváci to je národ závistlivý a všetci budú tvrdiť, že to nepozerajú , ale jedným očkom...aby potom mohli začať- a ten je taký magor a tá je taká vygumovaná krava a videl si aké má kozy?... novinári si tiež prídu na svoje, opäť sa zaplnia titulky bulváru odhalenými kozami a to im vyhovuje. Vyhovuje to mnohým, dokonca aj samotným účinkujúcim, ktorým nevadí, že väčšina národa ich má za kurvy a kurevníkov s hnojom v hlave. A mne? Stačila upútavka, 5 minút z úvodnej epizódy a extra debilný príhovor, extra škaredej playmate -" Ja? ... Ja, som v telke a je tu horúco a potím sa...A vy? Vy si tam mrznite doma"...Pre mňa to akoby ani neexistovalo a ostatným stačí prepnúť kanál alebo vypnúť. Kto chce nahotu, požičia alebo kúpi si porno a nemusí počúvať tie sračky z úst debilných rýchlo nakvasených akože "celebrít"...(7.3.2012)

• Ded@M@tes

Podle upoutávek v TV to nevypadalo špatně, ale spíš jsem nevěděl co mě čeká. Reality blbost podobná např. Bigh Broder a Vyvolení. Slečinky, frajírci a vymaštěný palice !!! Otřesné. / Viděné epizody cca *2.díly / Děkuji a stačilo navždy. ( Hodnocení: 0/10 )(21.4.2012)

• Momo_desu

Jedna * aj to len pre to, že pár častí som videla....(28.3.2012)

• - Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)

• - Podle natáčecího plánu bylo od začátku evidentní, že se finále má odehrát v Bratislavě ve studiu, což se vlastníkovi licence, který měl na place svého konzultanta, příliš nezamlouvalo. (Dlee)

• - Svou verzi původní americké reality showji verzi má i Izrael, Dánsko, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, Maďarsko a Rusko. (..Lucas..)