poster

Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Režie:

Samuel Jaško
 • sarkas21
  *****

  mě sa to vela páčíííí mám rád soutěže a tohle je o dost lepší než nějak Big Brother bo podobná pičovina 85%(2.6.2012)

 • triatlet
  odpad!

  Ti exotičtí soutěžící mají snad i silikonový mozek. Navíc si ho zapomněli napumpovat. Zlatí vyvolení...(17.3.2012)

 • heyda
  odpad!

  Kouknul jsem na úvodní a pak ještě asi na 5., 7., 12. a 20. díl, jen abych zjistil, jak se to vyvíjí. No neděje se v podstatě vůbec nic. Přes den se pomlouvaj a v noci chlastaj. Gavrieli je pořád totálně neschopná moderátorka, namakaní svalouši jsou pořád ti stejní vygumovaní namakanci, pipky jsou pořád pipky. Scénáristicky absolutně nezajímavá a nudná reality show, kde se VŮBEC zdůrazňuji VŮBEC nic neděje. Žádná akce, žádná zábava, jen kecy kecy kecy o ničem. Absolutně nechápu, proč se to točilo v Dominikánské republice, když se nemůžou ti kokoti hnout ani z verandy. A absolutně nechápu systém, kdy každý týden přijde někdo nový a vyhodí jednoho starého. To přece nedává smysl! A celý tento směšný projekt se mohl klidně točit na nějakým statku v Horní Lhotě :-D ... ODPAD JAKO PRASE!(12.3.2012)

 • cukorek
  odpad!

  Takmer všetko, už bolo spomenuté v predošlých komentároch a ja sa stým úplne stotožňujem, že je to ozajstná sračka na základe sexu medzi jednotlivými protagonistami, ktorý majú na istých častiach tela veľa oproti bežným ľuďom (silikónové kozy a steroidové svaly) a v istých častiach menej málo ako bežní ľudia (prázdno v hlave).(8.3.2012)

 • bassator
  **

  Neskutečná prdel sledovat ty inteligentky jak jedna pomlouvá druhou a jak si hrajou na dámičky a ty frajery jak se těm "barbienám" chtějí jen dostat pod sukně. Fakt prdel za tu dávám tu hvězdičku jinak to má úroveň na jistý odpad... Po skončení pořadu měním úplně názor na tuto show. Kvalitativně je to v úrovni odpadu, ale bohužel mě to strašně chytlo a viděl jsem úplně všechny díly a to jen z toho důvodu, že mě strašně bavilo i štvalo koukat na partu absolutních tupců a pozorovat jejich smělé plány aty jejich trapné vymatlané keci. Abych tedy nekřivdil všem, z těch 27 lidí kteří se v hotelu vystřídaly tak čtvrtina rozum měla, a půlka z té čtvrtiny byla i chytrá, ale ta ostatní verbež to byly hrůza kvůli které jsem se musel neustále rozčilovat. Nelituji toho, že jsem to sledoval, lituji jen toho jak to vše skončilo, to nemělo totiž žádnou úroveň, ten konec...(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace