Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • MMR

Viděl jsem pár minut, stačí. Každej s každým, na to se fakt nedá dívat.(15.6.2012)

• salahadin

A tady končí veškerá sranda, vážení. A začíná tortura á la Torquemaddo. O důvod víc vyhodit televizor z okna.(10.4.2012)

• Marius

Dievča s fotogenickou pamäťou a priebojný playmate, ktorý sa nepotreboval nikam pretrtkať. Zvyšok čítajte u Zecka. 0/10(6.3.2012)

• DJ Obelix

Tak tohle nemá obdoby. Místo toho, aby Prima raději připravila další sérii VyVolených, kteří měli aspoň celkem sympatický casting (v první řadě, ty další už trochu pokulhávaly), vzali si příklad z nováckého Big Brother a narvali svou nejnovější reality show neuvěřitelnými trotly a bárbínami. A místo uzavřené vily je šoupnou do hotelu kdesi v tropech. Tohle je zatím s přehledem nejhorší reality show, která kdy byla v českých luzích a hájích vysílaná...(15.3.2012)

• Djoker

Mrdej nebo táhni! Heslo, které často užívají odborníci z oboru pornografie a nižších pater modelingu, se dostalo už i do reality show. Těžko se pak můžeme divit, že většinu těch lidí vytáhli přímo ze šichty v bordelu. Vybrat největší lidskou kreaturu je nadlidský úkol. Čmoud, který se chlubí tím, že má neposednýho ptáka. Metrosexuál natěšený na to, až si před kamerou oholí nohy. Korba, která přečetla za život dvě knížky a myslí si, že tím sežrala všechnu moudrost světa. Holky jsou sice pěkný, ale přesně tyhle typy, co vám ho přeblafnou za pade přímo na parketu, jsou pro mě jen póvl, který se smířil s tím, že je dobrý jen na to jedno. Zároveň se mi zdá velmi nebezpečné pouštět tuto špínu do televize a tvářit se, že je to přijatelná norma, v horším případě ideál společnosti. Ani nechci vědět, kolik vylízaných patnáctek se tímto cirkusem inspiruje a s heslem čůráky do ruky vyrazí v pátek balit hustě namakaný borce. Nejsem naivní, vím, že se to šíří jako mor, ale proč ten úpadek podporují ještě televize, mi hlava nebere.(6.3.2012)

• - Podle natáčecího plánu bylo od začátku evidentní, že se finále má odehrát v Bratislavě ve studiu, což se vlastníkovi licence, který měl na place svého konzultanta, příliš nezamlouvalo. (Dlee)

• - Soutěžící Zuzana Plačková je Playmate roku 2011. (..Lucas..)

• - Účastník reality show Leo Beránek sám prohlásil, že do Hotelu Paradise šel jen proto, aby se zviditelnil. (karlik4801)