Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško

mě sa to vela páčíííí mám rád soutěže a tohle je o dost lepší než nějak Big Brother bo podobná pičovina 85%(2.6.2012)

• Crocuta

Totálně nejhorší brak, jaký kdy v tomto žánru spatřil světlo světa - nebo alespoň co jsem kdy spatřil já. Kam se hrabe "Big Brother" - proti této špíně představuje i "Šéfka" vrcholnou ukázku inteligentní televizní zábavy, tvůrčí invence a technické dokonalosti. Nejen že protagonisté jsou do jednoho na odstřel (bože, kde tu chamraď berou?!??) , ale i kamera, střih a zvuk stojí vyloženě za hovno. Neuvěřitelné! Troufám si tvrdit, že od pádu klanu Trujillů Dominikánská republika taková zvěrstva nezažila...(11.3.2012)

Trapas, takhle se ponížit. Dělají tam ze sebe akorát kurvy a děvkaře a obzvlášť v jejich věku jim to určitě pomůže k hrozné kariéře a k najití normálního vztahu. Ponížení jak Česka tak Slovenska. Výběr dle vzhledu a postavy, jak jinak. Po pár dílech můžu říci, že se opravdu bavím, je to i tak trochu psychologický pořad, hlavně když tam ženský "drbou" a taktizují a chlapi jsou tím pádem za největší blbce. Těším se, jak se to bude vyvíjet dál, jelikož to začíná být celkem zajímavé, i když to tak zprvu nevypadalo.(5.3.2012)

• Tom_Lachtan

to jsem si takhle jednou znovu četl společenstvo prstenu a v tom mi počala téct krev z nosu a protože se při tom moc číst nedá, tak jsem zapnul tv a tam.... No během toho, co jsem se snažil zakrvácet dostatečné množství papírových kapesníků konsternovaně jsem seděl a pozoroval onu sběř, co vyšla z castingů. Možná by si to pár hvězdiček zasloužilo, ale pouze v případě že by: se účastnili zajímaví lidé, najali lepšího střihače, lepší kameramany, režii, Catering, zajistily kvalitnější techniku a hlavně zamořily atmosféru naší planety rajským plynem(23.6.2012)

• MM_Ramone

Toto je úplne dno televíznej zábavy. Ani si nechcem predstaviť, že by sa dalo klesnúť ešte hlbšie. No verím, že pri súčastnom trende vývoja reality show sa to v blízkom čase určite niekomu podarí. Zatiaľ však v mojom rebríčku prízemnej primitivity jasne vedie "Hotel Paradise". Toľko hlúpych, namyslených ľudí bez akýchkoľvek morálnych a mravných zásad som pokope doposiaľ nevidel. Ešte aj tá moderátorka, Martina Gavriely, je poriadna kurva. Kiež by ich tam všetkých spláchla do mora nejaká nečakaná tsunami. Veď presne to treba spraviť z každým hovnom. Spláchnuť ho. Hnus. Robí sa mi z toho zle. Nedá sa na to pozerať. Odporný odpad!(17.3.2012)