poster

Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Režie:

Samuel Jaško
 • triatlet
  odpad!

  Ti exotičtí soutěžící mají snad i silikonový mozek. Navíc si ho zapomněli napumpovat. Zlatí vyvolení...(17.3.2012)

 • InJo
  odpad!

  Reality show, která je převážně o tom, kdo si to s kým rozdá. OK, to zní jako dobrá dekadence. Problém je však v tom, že se tu převážně jen nudně a dementně žvaní (a dětinsky intrikuje), jelikož všichni "soutěžící" jsou typově takřka stejní, vymaštění a hlavně šíleně nezajímaví. Ve VYVOLENÝCH byli sice také víceméně idioti a cvoci, ale aspoň byli dostatečně výrazní a některé jejich konflikty měly docela šťávu. Ti zdejší dokonale depilovaní metrosexuálové a prostoduché modelky nemůžou být sympatičtí snad ani pravidelným divákům ORDINACE... 10 %(31.3.2012)

 • hirnlego
  **

  Panenka pije a čůrá. _____ (škoda tý malý vyhrocenosti, zatim je to kolovrátková nuda - porota na castingu měla možná až moc velký voči) _____ Tak už to jede, už se to točí ("ona teď úplně obrátila, otočila se o 360°!") a je to hezounký, tolik veselých postaviček, tolik louteček. Niko v roli Martina Mrhálka potěší.(14.3.2012)

 • Allien.9
  odpad!

  Možná, kdyby vybrali někoho s mozkem...(8.6.2012)

 • ConanVJ
  odpad!

  K tomuhle se nemá cenu nějak rozsáhle vyjadřovat, vše tu bylo napsáno (třeba komentář od Zecka je krásně výstižný). Za mě pro tuhle sračku 0%.(8.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace