Hotel Paradise (TV pořad)

Reality-TV / Romantický

Česko / Slovensko, 2012, 45 min

Samuel Jaško
  • 666teen

Existenci tohoto pořadu o mrdání v Karibiku zdůvodní jen to, že vítěze, vítězku, pár, nechá štáb v posledním díle sežrat smečkou syfilitických bezdomovců. Jinou odměnu si totiž účastníci nezaslouží. Kdo to do prdele boží platí a proč?(12.3.2012)

• slatkac

P*čovina, hovadina, volovina, capina, kravina, demence největšího kalibru, blbost, ubohost, koko*ina, č*rákovina, sračka, ho*no, mr*ka...je zapotřebí něco dodávat??(6.3.2012)

• freddy

Skoro nemám slov. Hlavními hrdinkami jsou krávy s IQ houpacího koně, hlavními hrdiny jsou potom namistrovaní frajírci, o jejichž inteligenci lze taky pochybovat, a vrcholem všeho je nějaká slovenská playmate, která vypadá jako výsledek nepovedené operace chlapa, který se nechal přeoperovat na ženskou. Do toho všeho je zde ještě naprosto odpudivá moderátorka (kde proboha tenhle hnusnej exemplář vyhrabali, to se fakt někomu tahle ženská líbí?), na kterou když se koukám, tak je mi hrozně smutno po vynikající Terezce Pergnerová, na kterou se dalo koukat a byla ten správný typ člověka pro moderování vztahové reality show. Moderátorka tohohle Paradise hotelu vypadá s prominutím jako šlapka, a ani sebelepší šaty na tom nic nezmění. A nyní k osazenstvu hotelu. O inteligenci soutěžících lze docela úspěšně pochybovat. Co jiného si totiž myslet o holce, která má jako první ze všech holek možnost vybrat si z pěti kluků toho, s nímž se chce spárovat, a pak musí divák nějakých deset minut poslouchat, jak hroznýho kluka si vybrala. Holka, vybrala sis ho a nikdo ti ho nenutil, tak teď nekafrej, je to tvoje blbost žes volila rozumem a ne srdcem. A když tam pak ta slovenská playmate říkala divákům něco o tom "já jsem v teple tady, zatímco vy tam mrznete, haha, to bych nechtěla ani za nic", tak už jsem měl nutkání to vypnout. Tak za co nakonec dávám tu jednu hvězdu? Je to za to, že jsem přece jenom v té vile zaznamenal náznak inteligence, a to u páru, který se spároval jako poslední, totiž u Jany a Martina. Ti dva vypadají rozumně, do debat se příliš nezapojovali a myslím si, že povahově se k sobě asi budou hodit a mohlo by jim to dlouho vydržet. Nevím, jestli ten pořad budu sledovat dál, ale vím, že tohle se vážně nepovedlo.(6.3.2012)

• Zeck

Vydržel jsem to do první reklamy a už si ten odpad dokážu obhájit. Sračka nad sračky, odpornější než Big Brother na Nově, což tenkrát byla desetinásobně větší žumpa než VyVolení, takže Hotel Sračkadaise je absolutním vrcholem hoven posazených na hlavu českého diváka. Pořad je řádně uklizen na Primě Love, na kterou nikdo nekouká a vysílací čas naznačuje rovněž sebereflexi tvůrců, kteří po dokončení projektu usoudili, že na tuhle píčovinu vážně nikdo koukat nebude, takže když to stálo těch pár milionů, tak to odvysílat prostě musí, i kdyby se posrali. Je evidentní, že v tomhle pořadu bude hrát prim to, jestli si párečky parádně zašukají a kolik přírazů budou muset ti gayové předvést, než se vystříkají do těch plastikových kund potřených husím sádlem, aby funkčností co nejvíce připomínaly píču. Casting je prvoplánový, plný vymaštěných idiotů, aby předváděli přesně to, co od nich produkce očekává. Vypatlaný steroid idiot s vyholenou prdelí dává přednášky o tom, že miluje lidské zápachy a čte motivační knihy, další ocas je v show kvůli mámě, aby si skrze jeho šukání prohlídla Karibik, od pohledu děvka hnusná jak noc, údajná "playmate" posílá diváky dopředu do píče kvůli jejich údajné závisti, že je v televizi, protože se dokázala dostat do pořadu skrze "svoje odhodlaní" a kvality a ne přes postel, ale že tam ta píča je jenom proto, aby roztáhla nohy a ukázala kozy, to už jí nedojde.... ne vzdávám to, buďto bych se při sledování musel posrat smíchy nebo zeblít z podoby. Ten pořad je zkrátka ohavný a i když snesu hodně, tuhle spartakiádu debility nesnesu. Tak okatě dělat z diváků čuráky jako tento pořad, to se snad ještě nikomu nepovedlo. Cílová skupina: holky 14-16 let, nikdo normální při smyslech na to prostě koukat nedokáže. Pokud si budu chtít prohlédnout pěkné nahé holky, vyhoním si ho u porna, nebudu čumět na pokusy Gavriely o moderování show plné postižených lidí. 0%(5.3.2012)

• gogo76

Sračka všetkých sračiek, totálna spodina, ale divákov si nájde, to som si istý. Slováci, Češi i Moraváci to je národ závistlivý a všetci budú tvrdiť, že to nepozerajú , ale jedným očkom...aby potom mohli začať- a ten je taký magor a tá je taká vygumovaná krava a videl si aké má kozy?... novinári si tiež prídu na svoje, opäť sa zaplnia titulky bulváru odhalenými kozami a to im vyhovuje. Vyhovuje to mnohým, dokonca aj samotným účinkujúcim, ktorým nevadí, že väčšina národa ich má za kurvy a kurevníkov s hnojom v hlave. A mne? Stačila upútavka, 5 minút z úvodnej epizódy a extra debilný príhovor, extra škaredej playmate -" Ja? ... Ja, som v telke a je tu horúco a potím sa...A vy? Vy si tam mrznite doma"...Pre mňa to akoby ani neexistovalo a ostatným stačí prepnúť kanál alebo vypnúť. Kto chce nahotu, požičia alebo kúpi si porno a nemusí počúvať tie sračky z úst debilných rýchlo nakvasených akože "celebrít"...(7.3.2012)