Král je zabit mysteriózní příšerou a trůnu se chopí jeho žena, královna. Snaží se zbavit své nevlastní dcery Sněhurky, ta ale uteče do blízkých lesů a hodlá se bránit. (oficiální text distributora)

Sirenie odpad!

Sněhurka, co se dá na téhle pohádce zkazit? Je to prostě klasika. Ale to, co se podařilo v tomto filmu, sem ještě nezažila. Blondýnu Sněhurku bych možná ještě překousla, ale jak se do toho začali plantat elfové, draci a všechno ostatní, byla to katastrofa. A když nakonec ji přece jen královna chce zabít, tak Sněhurka skončí u elfů, ne u trpaslíků. A poslední bitva? To byl opravdu zážitek. Vyzbrojili se luky, které zřejmě dělaly děti; šípy, které byly prostě seříznuté větve; a dokonce jsem tam viděla i něco, co vypadalo jako nafukovací sekera. A když po finální bitvě, do které šlo 10 elfů proti tak 10 000 lidí a vyhráli elfové, když Sněhurka zabila královnu a na zem dopadla její zkamenělá hlava, odrovnalo mě to, ale ne v tom dobrém smyslu. No a pak elfové přivedli jejího milého ze záhrobí a všichni žili šťastně až na věky. ()