Detektor lži

• USA Lie Detector
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie / Drama
USA, 2011, 4 min

Dojem, který uděláte na potencionálního zaměstnavatele během pohovoru, je vždy důležitý. A říkat pravdu je někdy nesmírně výhodné, zejména když každou vaši lež ohlásí netradiční detektor lži. To se pak můžete dozvědět velmi zajímavé věci. (Stanislaus)

T-pack

Tak tohle ze začátku vypadalo na neuvěřitelně trapné video, pak ale s každým pípnutím překvapilo a pobavilo. Na tři minuty velice kvalitní zábava. ()

Forsberg11

Veľmi vtipný, veľmi svižný a veľmi pohodový kraťas. Zaujímavý nápad je podporený dobrými hercami a kvalitnými dialógmi, za ktoré môže hlavne nový špeciálny detektor lži, ktorý už nikto nikdy neoklame. Skvelá vec. 80 %!! ()

Mirah81

Asi nejvtipnější kraťas co jsem zatím viděl.Stačí si na něj jen vzpomenout a musím se smát a dokoukat ho s vážnou tváří i naponěkolikátý se snad ani nedá :) ()

jiri.twist

Velmi dobré a vtipné … jak by asi dopadl život u všech, kdyby toto běžně všude fungovalo? Asi by se stroj upípal k smrti … Já už se na short díval dříve, ale protože byl bez titulků a má hodně i rychlé konverzace, nepostřehl jsem vše ... díky Ondrovi je záhada tohoto "veledílka" rozluštěna ... 9888 ()

Judy24

Výborná jednoduchá zábava, na můj vkus možná chvílemi trochu přehnaná, ale celou dobu si to v pohodě udrželo moji pozornost a to jsem u krátkometrážních snímků dost náročná. ()

anyonecek

Připomělo mi to scénku z IT Crowd a jejich detektorem lži ;). Každopádně jednoduchá kravinka která pobaví, není třeba zde hledat něco víc. ()

AARONN

Well Mike, you the best ;)..beeep..you suck..i will back to my desk border..beeep..i will play game to the my phone.. Awesome =DD_Trošku pubertální komentář, ale opravdu jsem se takhle dlouho nenasmál. ()

Mon_Ty

Tak tohle mi opravdu zvedlo náladu :-D Myslím, že stojí za to ty tři minuty obětovat a podívat se. Je to o dost lepší než hromada celovečerních komedií. ()

kubixix

I don't even know that this funny videos on YouTube are called short movies and you should find them here!! Gorgeous! ()