Příběh jedné americké rodiny, která se záhy po přestěhování do jihovýchodní Asie ocitne uprostřed státního převratu. V krajině, kde každý cizinec je okamžitě zatčen a popraven, se zoufale snaží dostat na bezpečné místo. (A-Company CZ)

ndee

Svižný by to bylo, kdyby si odpustili ty otravný zpomalený záběry. To by ale měl film tak 50min stopáž....což by bylo akorát. Pro mě dost velký zklamání. ()

Vasyl

Suprový tempo, suproví rákosníci, suprovej gerontbond a maminka má suprový štýlko (obličej už by se dal vyměnit, stejně jako Wilsonův, na ten jeho rypák co má místo nosu si nezvyknu nikdy). Ale film kterej se jmenuje "No Escape" přece nemůže přežít čtyřčlená rodina...a už zase jsem se nasral. ()

Jas3

Fakt drsný.. Máte-li před cestou do Kambodže nebo někam tam, raději se tomuto snímku vyhněte. Anebo naopak? :) ()

harycek

Určitě to není "oddechovka" po nedělním obědě, od začátku do konce strhující děj , který vás nenechá vydechnout!!!Akorát souhlasím s "LIVINGDEAD" ti rozmazlení parchanti mě chvílema dost lezli na nervy , dá se říci , že mě vyloženě srali!!Možná to byl záměr , ale jinak to bylo "hustý"!!! ()

Mikecat

Docela slusny a dobre spracovany thriller o prevratu v Thajsku az na to ze to ani nebol tak prevrat ako vrazdenie vsetkych bielych dokonca aj farebnych z vlastnych radov rad radom od domu k domu a jediny 4 americania sa zachrania za pomoci P.Brosnana-výborne zahrane, neustalym utekom, gulky im svistia okolo hlav no nepodari sa im zasiahnut. keby tam bolo trochu menej nasilia a trochu viac rozvinut pribeh bolo by to skvele. Moralny odkaz ale silny: nevieme si vazit ze mame co jest co pit a kde sa vyspat v teplej posteli. Po zhliadnuti filmu si tieto veci vela ludi bude vazit. ()

sodomex

Pokracovani Za nepratelskou linii? Skoro 😀 Nic jsem od toho necekal a jsem mile prekvapen. Dokonce jsem zvazoval i 5 hvezd. ()

pafka

Popravde, remeslne bez vytek, atmosfera, dej, napnelismus vcelku taky, herecky ok, dabing des bes, ale v TV rozhodne nadprumer, ktery se casto pri prepinani nepotka. Ale furt mam pocit, ze jsem to uz nejak parkrat videl. ()

solisoli

Slušne rozbehnutý dej, kde sa stupňovaného napätie až tuhla krv v žilách do takých dejových momentov, že to už pôsobilo, ako rozprávka jedine s dobrým a spravodlivým koncom, ako sa na rozprávku patrí. Owen Wilson, povahou, mierumilovný vodca troch nežných pohlaví sa zrazu chová, ako fundovaný bojovník a zabijak bez výcviku, pod dohľadom maloletých dcér s ktorými temer nepohlo vraždenie okolo seba. Aj potom všetkom, na tieto rozmaznané dievčatká nedoľahla žiadna trauma za to čo práve prežili. Pierce Brosnan sa opäť nestratil a dokázal svoje kvality. Škoda, stačilo dotiahnuť niektoré fázy a mohol to byť skvelý trhák. ()

koza3

Těžko se mi na to koukalo. Půlku filmu jsem měl srdce až v žaludku a prožíval útěk s hlavními hrdiny. Syrové drama o převratu v nejmenované asijské zemi, kde prim hrála rychlost, se kterou se město proměnilo ve válečnou zónu a možnosti vyváznout živý nebyly příliš vysoké. Do poslední chvíle jsem myslel, že to někdo z rodiny nerozchodí. Nakonec se tam dostalo trochu klasického amerického klišé, ale to v tomto příběhu o rodině v nouzi odpustíte. ()

JenYu

Hodně dobré. Pochválila bych především reálnost příběhu - situace a jejich řešení jsou uvěřitelné, což mi v konkurenci filmů, kde dopředu víte, že všechno dobře dopadne a vlastně se o hlavní hrdiny ani nebojíte, přijde značně osvěžující. Úzkost plynoucí z filmu ještě umocňuje asijské prostředí (kde si v mapě nic nepřečtete a kde nesplynete s davem, i kdybyste stokrát chtěli). Až na pár scén (Hammondova záchrana a Lucyin výstup ke konci) velmi velmi působivé. ()

jack_scott

Celkem slušný akční thriller, nicméně - řadu kecajících scén nešlo nepřeskočit. Pár zajimavých nápadů a scén film obsahuje, jinak by to bylo za nižší skore. Zajimavá byla poprava rozjetým náklaďákem, fakt originální! lajk. Scénář taky dobrej, i obecně nápad. 60%. ()

Saxos

Jako vždy béčkovýmu akčňáku dojde dech. Šlo by z toho vytřískat víc. Hustý nápady: házení dětí ze střechy na střechu; poprava náklaďákem. Doporučení: jestli se chytáte na dovolenou do nestabilní exotické země, tak se ani nekoukejte, nebo pojedete na Mácháč. Hrůza: ukňourané děti; tohle zažívat v jejich věku, tak bych určitě neřešil, že se mi chce na záchod, protože už bych stejně měl plný kalhoty. ()

fafejt001

TAKOVÁÁÁÁ hloupáááá poctiváá střííílečka . JEDNODUCHÝ děj a slabé herecké výkony . BOHUŽEL . . .DOST UBOHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. . . . ()

hony23

V nesprávný čas na nesprávném místě, k tomu ještě s celou rodinou. Boj o holý život začiná a po celou dobu se jedná o zručně natočené drama, kterému se přiliš vytknout nedá. ()

TonoM

Od tohoto filmu jsem neměl veliká očekávání, ale výborná práce Johna Ericka Dowdleho znamená další 4.hvězdy pro rok 2015. Výborný thriller, trošku mě mrzí hl. role Wilsona nemusím ho, ale popasoval se s sní statečně, ale myšlenka, že to je třeba Stallone by film zvedla. 85% ()

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

15.05.2012

Tak to asi těžko, ale i on bude čelit brutální vojenské síle v jihovýchodní Asii. Konkrétně v akčním thrilleru The Coup, který podle scénáře svého bratra Drewa natočí John Dowdle (oba jsou podepsaní… (více)