Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda)

No  jsem  na  vážkách . Pokud  by  to  bylo  , asi ,  bez  těch  střihů ,  bylo  by  vyšší  hodnocení .  Chápu ,  že  to  muselo  být  nějak  upraveno   ,  z důvodu    tragédie    ,  která  se  stala  vloni   . Zápletka  se  synem  nečekaná  a  napínavá . Ale  občas   postup  při  vyšetřování  trochu  chaotický  a  nelogický ,  třeba  skútry  ,   třeba  ta  účtenka  ve  skútru - dost  nelogické , dále   pouzdra  na  kytary  ,  a  zejména  odpovědˇ  otce  , že  mu   ,  NĚKDO  ,   ukradl ,   bez  poškození  zámku    ,  uzamčené -  4  pušky     a  tak  podobně . Jinak  ovšem  tento   díl  napínavý  . Takže  tři a půl * .

Lítá v tom (2023)

Omleté těma 100x dokola . Nejdřív hrají divadlo před matkou a v závěru zjistí ,že je vše jinak . Jinak Hádek  a Medvecká dobré , ale Svarinská mi lezla silně na nervy . A její přítel , nebo kdo to byl , dobrý kok...t.  Sorry . Takže žádná sláva a tudíž * a půl . Bylo by fajn ,  kdyby Češi a Slováci natočili skvělou komedií . Je to zřejmě jen zbožné přání .

Jedeme na teambuilding (2023)

Jeden  můj  kamarád  se  vyjádřil  vlastně  i  za  mně .  Taku   "cypovinu "  jsem   , kurde ,  dlouho  neviděl . Jo  ,  pár  gegů  tam  bylo , ovšem  celkově  je  to  stupidita  na  druhooouuu . Dost  vulgární  až  oplzlé .  No  taková  je  doba  a   , často ,   česko - slovenská  tvorba -   tiež . PROOOČ  v  tom  hráli  např:  Kotek  nebo  Polívková  ,  nechápu  . Akorát  ta  slovenka   Evelyn K.   ,   co  mluvila  česky , což bylo  víceméně  spíše ke   škodě  ,  se  tam  hodila . Dělala  tu  divočejší  "erotikuš "  . Od  poloviny filmu   to  začalo  být  na  odpad ,  ale  dám za  první  půlku  alesponˇ  *  . Tuž  zduř ,  zdar , zdarec  .

Stíny v mlze - Poslední naděje (2024) (epizoda)

Únos  dítěte  a  vražda  manželky  .  Trochu  zamotané ,  místy  člověk  neví  -  kdo  je  kdo  . Jěště  ,  že  to  dobře  dopadlo  a  malá  Ivetka  je  zpět  u  mámy . Zatím  se  mi  zdá  ,  že  první  série  byla  o  něco  lepší  .  Tak  uvidíme  ,  co  bude  dál  . Jo  a  syn  Černého  je  v  průseru  .  Prostě  fotřík  měl  pravdu  .  Jak  tohle  dopadne ??  To  jsem  sám  zvědav  .

Stíny v mlze - Královna majálesu (2024) (epizoda)

Tak  na  úvod  dobrý  díl . Chudák  pěkná   holka .  A  přítelkyně  od  syna  Černého  něco  tají  .  Asi  se  to  ve  druhém  díle  rozjede .  Další  zápletka  navíc .  Tak  uvidíme  .

Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

Asi nejlepší díl z této série . Štaidl rozebral píseň Sepéšiho dokonale a při druhé pisni  - Červenám,  Petr pochopil , že není tahoun jejich dua on . Tak se rozhodl že promysli někde v klidu,  jak to bude dál . Když mu ovšem " zdechlo "  auto na přejezdu , bylo rozhodnuto . Pohřeb byl dojemný a Iveta se vrací domů . Otec  je u vlaku chladný až odtažitý . Prostě dost drsné . Chudák Ivet . Po třech letech volá Láďa a nabízí pomocnou ruku . Tady je ovšem  renonc . Iveta sice byla smutná a zdrcená , ale ne tři roky . Po smrti Petra začala zpívat se skupinou Balet ,  jak si matně vzpomínám . Píseň Hej pane diskžokej  , byl hit jěště před rokem 1988 !!  A ještě by se tam pár nesrovnalostí našlo . Škoda , že ten třetí díl trochu odflákli !

Jak přežít svého muže (2023)

Bernášková  často  přehrávala  a  děj  fakt  až  uboze  trpný  . Sexuální  scény  až  afektované  a  podivné  trapnééé . Celá  tato  "  romantická  komedie  "  byla  hodně  mimo  mísu  .   KRAVINA   NA  TŘETÍ  .   Jen  ta  Chýlková  a  také  Zach  tam  sedli  a  tudíž  dám  jednu  *  . Jinak  to  je  neskutečná  slátanina  .   A  Měcháček  se  opět  vyřádil  v   sexuální  scéně  , kdy  měl  hlavu  ,  jaksi  mezi  nohama  hlavní  hrdinky  a  pomalu   mu  docházel  dech  ,  což  se  mu  nedivím  .  Ona  se  dá  dělat  erotika  i  s  noblesou  ,  což   rozhodně  není  tento  případ  .

Muž, který stál v cestě (2023)

Kriegl a potažmo i Töpfer mají můj velký obdiv. Dobře natočeno  i režijně hodně dobré . A takovou ženu můžeme hlavní postavě ,  my ostatní , jenom závidět . Po nějaké době opět dobrý film . Možná trochu delší  než  se čekalo . Ale zase se ukázalo,  kdo byl kdo  ! Což se cení . A to v každém režimu či politice .

Lež na pláži - Útěk (2024) (epizoda) odpad!

To je zase konina . Jako holky pěkný . Ale to je fakticky hodně málo . Zatím ubohost .

Proti ledu (2022)

Po  druhém  shlédnutí  jsem  musel  dát  plný  počet . NESKUTEČNÝ ,   až  neuvěřitelný  příběh . A  přesto  se  stal  . O  to  více  mají  oba dva  hlavní  hrdinové  ,  můj   obrovský  RESPEKT .  Sice  kino  je  kino  ,  ale  i  na  velké  obrazovce  to  má  své  kouzlo  .