Příběh jedné americké rodiny, která se záhy po přestěhování do jihovýchodní Asie ocitne uprostřed státního převratu. V krajině, kde každý cizinec je okamžitě zatčen a popraven, se zoufale snaží dostat na bezpečné místo. (A-Company CZ)

fabregas1

No Escape co dlouho neskape. Realisticky na velké úrovni a napínavé až do poslední chvíle. John E. Dowdle opět prokázal svoji schopnost natočit napínavý biják, který opravdu nenudí ( opět ). No prostě šikula. ()

chytri

Nikdy jsem Brosmana nepovažoval za herce drsňáka. Tento film to poprvé dokázal změnit. Nečekané dobré spojení Brosman Wilson ()

Mates Hradecky

Multiplexová pohádka o americké rodině, která díky vzájemné lásce unikne smrti v dešti kulek krutých teroristů ozbrojena pouze vzájemnou soudržností a pomáhá jim pouze tygrem zjizvený James Bond (tajný agent ve výslužbě). ()

Pavelkedar

Standartní survival s Wilsonem v netradiční a "nesednoucí" roli a nesympatickou Lake Bell. Tragický český dabing Wilsona a Brosnana. ()

Mark1983

Tedy musím konstatovat, že se jedná v tomto případě o jeden z těch nejvíce silných příběhů, tudíž puč v takové podobě jako v tomto snímků nezná vhodné pojmenování. Tak nepopsatelně a drasticky šílené situace jako u nucení malé holky s pistolí u hlavy, aby zastřelila svého tátu,...na to snad neexistuje výstižné slovo. Avšak celkový snímek je napínavý a dějový od začátku do konce, a to natolik, že to divákovi nedovolí, aby to nedokoukal. Šílená imponace. ()

zekon

Prvních 40min. skvělé. Jenže pak se v Pierceovi probudí duch Jamese Bonda, sundá pistolí na dobrých 100m naprosto s přehledem frajera, stoupne si před náklaďák a je vymalováno :-( A ty děti..........normálně jsem trefoval jejich chování podle naší dcery :) ale ona není ve válečné zóně že? :) ()

Tomiczekk

Super, drsný. Ale! Mínus jedna * za opravdu rozmazlený fracky. Mockrát jsem zatínal pěsti a křičel v bytě různé nadávky :) ()

Xmarc

Ani na chvíli jsem se nenudil a důvod, proč se to tam vše semlelo a že vlastně ti zlí jsou úplně v pohodě, jen si brání něco, co jim amíci berou a dělají tam jen byznys a amík Brosnan to v pohodě přizná, to mi bylo taky sympatický. ()

Joshua2121

Jeden deň, kedy sa celá tvoja osobnosť zmení. Názory a pohľad na veci už nikdy nebudú ako predtým. TOP thriller s traumou na tretiu. ()

JimWalker007

Mrazivý film, o tom, ako sa všetko môže za pár hodín zvrhnúť, kedˇ sa zo zmanipulovaného davu stane dravec a z niekoľkých ľudí lovná zver. Vtedy ani pán Bond nemusí prežiť. ()

BIG.NINE.CF

Nebýt tam Owen, tak možná i hvězdička navíc... Jinak docela svižné tempo, pár debilnich momentů se najde a děti na zabití. ()

stalkicz

Film me bavil asi prvni pul hodinu, potom uz to slo z kopce a dodivat se nato byl celkem vykon. Krome tatky v podstate nesympaticka rodinka, veskera akce udelana strihem, nuda. ()

Sa.sa

Kvalitně natočené, má to spád a napínavé ;) Konečně film který ukazuje působí globalizace USA na svět a ukazuje způsob :P Film má sice i pár chyb, ale + převažují ;) 5hvězd ()

jauahaoas

A tak, stejně jako u nás po sametové revoluci, sice investovali, ale totálně rozkradli(koupili za hubičku) vodovody, kanalizace, energetiku, rafinérie, ...a teď to chceme zpět a budeme platit a platit a platit. Že se to stane v Laosu, to mě nepřekvapuje, ale u nás? Dva hezouni, Pierce a Owen se do tohoto filmu až tak nehodí, ale příběh a akčnost vytvořena z reálií neschopné vlády rozvojové země, je výtečná. ()

Pejda

Vcelku zajímavý příběh rodiny, která zažívá pár hodin po příletu doslova peklo v ulicích v jihovýchodní Asii. Člověk si teda ve spoustě případech řekne "ti měli z pekla štěstí", ale tak budiž... určitě by to šlo udělat lépe a zajímavěji. 70% ()

Little_Sawy

Celkově se na to dobře kouká, Ouvén nám povyrostl a změnil se v Táťu a tady jde na dovolenou s nemýstním agentem kterej mu chráni prdel a krom jeho prdelí chráni prdel jěště jeho třem děfčátkam. Ňěkde v půlce kde to jede run,run tak se to změní v boj o holú prdel Ouvena. Já jsem té jeho dcéry tak nenáviděla, že jsem jen čěkala na moment, kdy natáhnou brka alebo jim přestřelí palici místní. ()

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

Owen Wilson – konkurence pro Ramba?

15.05.2012

Tak to asi těžko, ale i on bude čelit brutální vojenské síle v jihovýchodní Asii. Konkrétně v akčním thrilleru The Coup, který podle scénáře svého bratra Drewa natočí John Dowdle (oba jsou podepsaní… (více)