Výpadky proudu

Flimmer

Flicker

Komedie / Drama

Švédsko, 2012, 100 min

Eklund píše zajímavě a má cit pro detaily. Příště trošku zapracovat i na příběhu a bude to dobrý. 2,5/5(6.7.2015)

• DavidS.

Prokletí Blue Screen of Death aneb maléry pana účetního na severský způsob...Bezkrevné, bezbarvé...(23.3.2014)

Co k tomu napsat víc, než že je to seversky bizarní.(19.6.2014)

Hodně absurdní a severské. Vlastně to, co je severské, je často dost absurdní, když nad tím tak přemýšlím. Každopádně tenhle film podle mě není úplně tak dobrý, abych z něj padl na prdel. Nejvíc mi asi vadilo prokombinování jednotlivých příběhů. Musím říct, že příběhy to byly dobré, ale přes to prokombinování se mi těžce přecházelo. Na druhou stranu si nemůžu vzpomenout na jiný film, který by byl na téma bezdrátové připojení a jeho vliv na mozek, což je dle mého v dnešní době dost aktuální téma.(23.7.2013)

Život v telekomunikacích může být opravdu depresivní - stejně jako komedie o zaměstnancích společnosti Unicom. Místy skvělé, semtam naprosto absurdní. (prostě klasická "seveřina")(14.11.2013)