Výpadky proudu

Flimmer

Flicker

Komedie / Drama

Švédsko, 2012, 100 min

Život v telekomunikacích může být opravdu depresivní - stejně jako komedie o zaměstnancích společnosti Unicom. Místy skvělé, semtam naprosto absurdní. (prostě klasická "seveřina")(14.11.2013)

Místy mi to připomínalo Office Space, jinak celkem normálka, nadšený nejsem, ale dokoukat se to dalo.(25.8.2014)

Jednotlivé nápady, takovým tím švihle absurdním způsobem velmi působivé, bohužel však ne jako celek, tam už to trochu drhlo. Ale sušený šafrán jako zásnubní prsten, nebo 4G Men...to nemělo chybu!(15.12.2014)

Absurdní humor, narážky na techniku, roztroušené dílky, které se postupně skládají do sebe. Bohužel kritika přetechnizovanosti je vedena příliš povrchně na to, aby film dosáhl odpovídajícího přesahu. *** Ve zkratce: Obleček proti pavoukovcům je sexy.(26.7.2013)

Eklund píše zajímavě a má cit pro detaily. Příště trošku zapracovat i na příběhu a bude to dobrý. 2,5/5(6.7.2015)