poster

Historie skupiny Future Folk

 • Česko

  The History of Future Folk

  (festivalový název)
 • USA

  The History of Future Folk

Komedie / Hudební / Sci-Fi

USA, 2012, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -tHESWINe-
  ***

  I přes celkovou schématičnost děje, kterous se The History of Future Folk snaží vyrovnávat podivností a ztřeštěností za každou cenu, se na to celkem dá koukat. Sympatické postavy, dobrá muzika a na nic si to nehraje.(4.4.2015)

 • Malarkey
  ****

  Mám tyhle maličký americký filmy rád. Jsou na první pohled zajímavé, skoro nikdo o nich neví a dokáží příjemně zvednout náladu obyčejným lidským příběhem. V tomto případě tedy trošku nadpozemským a vše k tomu ještě pozvedává bluegrass, který v rámci dvojky Future Folk šlape jak švýcarské hodinky.(11.2.2016)

 • dragoliz
  ***

  Za málo peňazí úmerne toľko, aj keď dobrej, hudby - snáď ako drvivá väčšina indie filmov, aj Future Folk sa dá opísať prívlastkami nenápadný, milý alebo vhodný na zabitie nudy. Future Folk poteší, ale už si ho človek asi druhýkrát nepustí.(18.2.2016)

 • Terva
  ****

  FUTURE GATE BIO OKO 12.3.2015. Nečekejte trikově nadupaný příběh. Je to lehce amatérsky natočené, ale natočené z láskou. Herci neheri si příběh užívají a divák se baví. Ve filmu je spousta hudby a i když jsem spíše metalového ražení, tak jsem si užíval i tento Folk. Pár povedených hlášek a celkem slušný scénář, který má velký potenciál.(13.3.2015)

 • markotter
  **

  Tenhle film byl pravděpodobně vytvořen pro příznivce skupiny Future Folk - já jejím příznivcem ani bluegrassu obecně nejsem a tak mně pobavily akorát ty červený kýble na hlavách hlavních hrdinů. Filmově to je dost slabota.(12.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace