Historie skupiny Future Folk

(festivalový název)

The History of Future Folk

Komedie / Hudební / Sci-Fi

USA, 2012, 86 min

I přes celkovou schématičnost děje, kterous se The History of Future Folk snaží vyrovnávat podivností a ztřeštěností za každou cenu, se na to celkem dá koukat. Sympatické postavy, dobrá muzika a na nic si to nehraje.(4.4.2015)

FUTURE GATE BIO OKO 12.3.2015. Nečekejte trikově nadupaný příběh. Je to lehce amatérsky natočené, ale natočené z láskou. Herci neheri si příběh užívají a divák se baví. Ve filmu je spousta hudby a i když jsem spíše metalového ražení, tak jsem si užíval i tento Folk. Pár povedených hlášek a celkem slušný scénář, který má velký potenciál.(13.3.2015)

• nascendi

Hudba bola celkom zaujímavá, nápad celkom dobrý, červené kýble na hlavách nezabudnuteľné, ale celkove si myslím, že kvôli pár pesničkám nebolo potrebné nakrúcať celý film. Veď nikto si kvôli poháru vína nekupuje krčmu, ani nelieta lietadlom kvôli kedysi podávaným cukríkom, aby pasažierom nezaľahlo v ušiach.(20.6.2015)

• markotter

Tenhle film byl pravděpodobně vytvořen pro příznivce skupiny Future Folk - já jejím příznivcem ani bluegrassu obecně nejsem a tak mně pobavily akorát ty červený kýble na hlavách hlavních hrdinů. Filmově to je dost slabota.(12.6.2015)

Neskutečně sympatický "malý" film, který i s minimálním rozpočtem ukazuje, že hlavní je nápad a srdce. Fanoušky sci-fi film asi vyloženě oslovit nedokáže - triky jsou někde na úrovni Červeného trpaslíka - avšak jedná se o výbornou komedii proloženou fantastickými hudebními čísly (mimochodem kapela Future Folk je skutečná). Takže kyblíky na hlavu, hudbu v srdci a rozjedem to!(18.6.2013)