RedNews

(pořad)

O tom, že i ta nejhorší zpráva dne může být příjemná, vás přesvědčí krásné dívky, které vám ukážou mnohem víc, než je ve zpravodajství běžné. (oficiální text distributora)

Mr.nachos odpad!

Tak nějak nechápu smysl tohohle pořadu. Na zprávy koukáme všichni, ale fakt je nutné u toho sledovat pipiny, jejichž jediná práce je se postupně svlékat až na sobě nemají vůbec nic? Nehledě na to, že ony slečny, v čele s porno "davajkou" už od pohledu nevypadají moc sečtěle a chytře a klidně se vsadím, že z 90% vůbec nerozumí tomu, co čtou. Ale možná je to tím, že nejsem chlap a tudíž dokážu vnímat víc než jen dvě boule a bobra. ()

Zeck

"Publicistický" striptýz, kde vám přečte zprávy celá sorta béčkových českých pornohereček, na které jste při honění na netu museli už několikrát zaručeně narazit. Jistě, pro zemědělce Pepu ze Sráčova to musí být perfektní předobraz pro honění péra, přesto postrádám smysl pořadu pro širší část dospělého diváctva. Obratem ale musím podotknout, že Red News je asi nejlepší pořad, který běží na Fandovi. 20% ()

Frajer42 odpad!

V dnešní době, kdy je celému světu volně dostupné nejrozmanitější porno, musím tento pořad shledat zcela zbytečným. Nevím, co přesně musely slečny s tvůrci pořadu provádět, aby si mohly přivydělat nějakou tu kačku. Každopádně, žádná z těch, které jsem viděl a slyšel neumí mluvit a většina je poměrně ošklivá, tudíž je mi jasné, že svoje nedostatky musejí slečny kompenzovat v jiných oblastech. Alespoň, že to bývá občas vtipné. Přesto si za odpadem stojím. ()

MM_Ramone

"Red News" je krátka eroticko-spravodajská relácia, ktorú pravidelne po dvadsiatejdruhej hodine, vysiela súkromná televízia Fanda. Erotika tu nespočíva v tom, že by sa o nej hovorilo. Ona sa tu praktizuje, Ide o to, že slečna, ktorá tie správy číta sa pri tom postupne viac a viac odhaľuje až zostane úpne nahá. To, že publicistická úroveň prednášaných príspevkou je viac ako úbohá vôbec nejdem v tomto prípade rozoberať. Tento program má úplne iné prednosti. ** ()

boul

Jo, proč ne? pohled na kozy chlapům uvolňuje testosteron a cítíme se hned líp :-) ... určitě noční zpestření těch sraček co mluví na nově alespoň převedou do nočních svlíkacích zpráv, proč ne když holky to dělaj dobrovolně, mají co ukazovat a chtějí to.. určitě lepší než dřívější pokus Novy ()