Canyons, The

John DeFazio

Braxton Pope

Kostýmy:

Keely Crum

Já nemám sebemenší důvod, proč bych dával nižší hodnocení. Celý film mě bavil, zaujal mě i příběh, ani v jedný scéně jsem se nenudil. Film mě zaujal dost pozitivně a Lindsay taky. Skvěle to zahrála a těším se na další její filmy. Skvělá hudba, dobří herci, příběh který upoutá hned od začátku a ani nevíte jak to vše dopadne. Dost zvláštní konec.(11.1.2014)

• lopata555

Milá slečna Lohanová prosím už nikdy viac ! Tento film bol jedno veľké utrpenie, nielenže dialógy udierali do očí, ale aj to chaotické správanie postáv. Od filmu som zrovna nič neočakával a je aj pravda že som na neho narazil hlavne kvôli Lohanovej ale i tak co je veľa to je veľa ...(9.11.2013)

• snared

Tuctový late night movie s vyprsenou Lohanovou hodné do nočního vysílání na nově. Škoda, že to nebylo porno. Ani nevim zač dávám ty 2* asi za ta prsa.(6.8.2013)

• Vampireman

Na googlu si najděte fotky nahé Lindsay Lohanové a tím s Canyons skoncujte. Jedná se o povšechně nevyužitou záležitost.(20.10.2013)

Pro prsa Lindsay Lohan šel bych světa kraj, a v tomto případě až do L.A. Dráždivá erotická hra herečky a filmového producenta na vzájemné podezírání, obvinování se z nevěry, vědomé podvádění jeden druhého a manipulaci. A to všechno za branami filmového průmyslu, který tentokrát není žádnou továrnou na sny. V nablýskaném luxusu a štědré pompéznosti Hollywoodu je nevěra běžný jev, ale kde jsou její hranice? A kam až mohou sahat? Milenecký pár Tara a Christian o tom ví své. Vždyt tohle vše běžně praktikují a vyhledávají sex s náhodnými lidmi (ve třech nebo čtyřech) až do chvíle, kdy nezávazné povyražení zničí žárlivost a vražda. Starý chlípník Paul Schrader ve svém filmu ukázal dobrý pozorovací talent a je vidět, že ačkoliv se tentokrát na scénáři nepodílel, tak jeho situace vyznívají velmi často dost realisticky. Nebál se přitom obsadit do jedné z hlavních rolí profesionálního pornoherce (ve filmu nebyl jediným z této branže) Jamese Deena, který jako vynikající slizoun vyvrátil mýtus o tom, že pornoherci neumějí hrát. Spoluproducentka Lindsay Lohan se pro účely filmu nejednou odhalila, což překvapilo víc než její nahý partner, který se erotikou živí. Přídomek skandální je sice trochu přehnaný, ale je fakt, že tenhle film by asi žádné velké studio neschválilo. Ze Schraderových režijních postupů je cítit provokace a také inspirace Soderberghem a to v psychologicky vypjatých scénách. Film o manipulaci, moci a sexu lze doporučit těm divákům, kterým film s takovým zaměřením chyběl a mimoděk můžou zkontrolovat kontroverzní Lindsay, jak jí to sluší, a jak umí hrát. A umí. Mé hodnocení: 80%(20.8.2013)