Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

Joshua2121

Hodnotením najsilnejší článok relácie a to je Michal Kubovčík, (inak by táto relácia bola zrejme odsúdená za odpad aj u mňa). No ten chalanisko má obrovskú slovnú zásobu, geniálnu fantáziu, vidno, že je sčítaný a inklinuje presne k môjmu štýlu humoru, takže mňa dokáže rozosmiať kedykoľvek. Či už ako Hesso, Karbo, Jozef Muai Thaiovský alebo sudca v dusnej srieni. :-) ()

Kefas21

Priznávam, prvá séria ma sklamala a celá sa len vliekla ako lyžiar hore kopcom v lete, hviezdilo minimum scéniek na čele s Hessom. No tá druhá to rozbalila vo veľkom štýle a už aj slovné hračky a prešmyčky sa stali vtipnými. Uvidíme, čo bude ďalej, či si banda úroveň udrží. Mimochodom, skvelý Mišo Kubovčík! ()

Calwen77

Hodnocení tohoto pořadu mě dost překvapuje - po silvestrovské půlnoci jsme přepli tv program a u Haló jsme vydrželi skoro hodinu a půl :-) Velmi zvláštní humor, když to srovnám s českými "perlami" typu Tele tele, musím hodnotit hodně vysoko. A dovolím si tvrdit, že jinak jsme na humor dosti nároční a rozhodně se nesmějeme všemu....nám se to prostě líbilo, je to takové osvěžující :-) Věštění z pexesa, Štěněk Hrstka a "Les je sviňa" vedou. ()

borec999

Ešte predtým než koncept SOS preniesol Dangl do Markízy (Kredenc) skúšal to na Jojke. A myslím si, že to dopadlo veľmi dobre, minimálne sa Slováci dozvedeli o novšej generácii komikov ako Šoko Tabaček, Lujza Garajová Schrameková, ale hlavne Michal Kubovčík (ktorý mi tu utkvel jednak ako Hesso Jašterák, ale aj ako brilantný Emil Horváth ml. ktorého si strihol s veľkou chuťou). Nie všetky gagy a scénky sú vtipné, ale pri paródii je hranica medzi trápnosťou a geniálnosťou veľmi tenká, takže tých pár ktoré mi nesadli ľahko prepáčim. Pre mňa slabších 5*, pretože mám pocit že Haló bolo o dosť vtipnejšie než Kredenc. PS: obľúbené relácie: Pexesuálna poradňa Hessa Jašteráka, Hudobná cti netratí, Páli nás v tom, Žena to nie je len mozog, Les je sviňa, Literárne okienko, Hudobná pohľadnica, Burlivý Burčiak, Dusná Srieň, Trenda. 90% ()

Haloo5

Aj SOS bola vo svojich začiatkoch odpad, Partička tiež spočiatku nehviezdila... a ako sú teraz hodnotené. Haló sa ešte musí vyprofilovať, odstrániť zbytočnosti a hlavne neoblbovať a nevnucovať názory (alebo ich aspoň zmierniť). Niekto prišiel so zaujímavým nápadom - sparodovať niečo, čo sa dokáže parodovať aj samo. Zaujalo. Pomajbo, veštec veštiaci z pexesa, tá blondína, babka liečiteľka a chlapík s lesmi (nevstupuj do lesa ty debil!!! :D) by mali dostať viac priestoru. A hodnotenie možno porastie. ()

• Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)
  • Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)