Poslední odcházení Václava Havla (TV film)

Dokumentární

Česko, 2012, 52 min

Krásný dokument o krásném člověku. Odpočívejte v pokoji, pane prezidente...(18.12.2012)

Magické noci počal čas - Kocha snad z toho vezme ďas - Magické noci počal čas - - - - My žijeme v Praze to je tam - kde se jednou zjeví Duch sám - My žijeme v Praze to je tam - - - http://www.youtube.com/watch?v=RxKhvZOFLks - - - http://www.youtube.com/watch?v=4Rc25CkOxEk(19.12.2012)

Oslovil mě prostý vzkaz tohoto díla: "Byl jsi rytířem lásky a lidskosti. Děkujeme!"(31.12.2014)

EP2012: Nejdříve si něco přečtěte, či zhlédněte pár filmů, ať nejste tak hloupý jako jste teď ;) Vynikající film! Jak je z filmu vidět, Václav Havel, si úctu celého národa zaslouží, a také zasloužil. Režisérce Monice Le Fay, dávám 5 hvězd + velkou poklonu. A lidem jako jsou: "LOLEK" , "EP2012" , "The Graduate" bych plivl do obličeje, ne úcta k osobě která toho dokázala nejméně milion krát více než vy. ;) A která je uctívaná národem, a také lidmi z jiných zemí. To už chce potlesk. :) Doporučuji!(18.12.2012)

• Pacas

sebajdo, do ksichtu bych nejraději naplival tobě a všem vyznavačům kultu humanitárního bombarďáka. Nejdřív čti ty pak někoho poučuj. Tadle estébákama vymazlená špína, sračkoidní dramatik a luxusní disident si nezasluhuje žádnou úctu! "Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají." "Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány.! "Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme." "Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury…" "Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte." "Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím." "Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno funkční období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce." "Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují."(8.2.2016)