poster

Poslední odcházení Václava Havla (TV film)

Dokumentární

Česko, 2012, 52 min

 • BigMarthy
  *****

  Krásný dokument o krásném člověku. Odpočívejte v pokoji, pane prezidente...(18.12.2012)

 • Pacas
  odpad!

  sebajdo, do ksichtu bych nejraději naplival tobě a všem vyznavačům kultu humanitárního bombarďáka. Nejdřív čti ty pak někoho poučuj. Tadle estébákama vymazlená špína, sračkoidní dramatik a luxusní disident si nezasluhuje žádnou úctu! "Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají." "Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány.! "Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme." "Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury…" "Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte." "Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím." "Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno funkční období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce." "Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují."(8.2.2016)

 • EP2012
  odpad!

  Pokud je mi za 30 minut z 52 minutového dokumentu blivno na druhou, nemůže to nic změnit. Hnus, propaganda horší než v padesátých letech! Zároveň ukázka zrůd, dokonalé obludárium! Dělejme z prospěchářské svině hrdinu, gratuluji. Zhovadilost národa se stupňuje... Výstava fetek a lidského odpadu! Dělat hrdiny z těchto vychlastaných bezmozků, bažících po majetku a moci je stejná, jako když nám dnes bulvár diktuje kdo je cool a selebrita…(18.12.2012)

 • prkalil
  *****

  Magické noci počal čas - Kocha snad z toho vezme ďas - Magické noci počal čas - - - - My žijeme v Praze to je tam - kde se jednou zjeví Duch sám - My žijeme v Praze to je tam - - - http://www.youtube.com/watch?v=RxKhvZOFLks - - - http://www.youtube.com/watch?v=4Rc25CkOxEk(19.12.2012)

 • TucinaxD
  **

  Velké zklamání.(19.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace